Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


KRISTYNKA EICHLEROVÁ
25.07.2017
Ahoj Kristýnko jsme moc rádi že se ti na táboře líbí.těšíme se na tebe až se nám v sobotu vrátíš.jinak doma je vše v pořádku i kluci kocouři jsou dobrý už opět lumpačí.Jsem moc ráda že jsem tě mohla slyšet .Moc tě každý pozdravuje a těší až se vrátíš domu.Mám pro tebe překvapení ale to až přijedeš.Užívej si zbytek táborových dní sice vám tam nesvítí sluníčko a někdy i prší tak jako tady ale přesto věříme že máte krásné chvíle.Pozdravujem tě a posíláme ti pusinky.Maminka,tatík,Verča,Ivetka,Lucinka,Čertosek,Charlí,Matějíček,Matyášek,Tomča,Filípek,Kubíček.pa máme tě moc rádi.Pozdrav pro všechny vedoucí.

Kristýnka Eichlerová
24.07.2017
Ahoj miláčku máme se dobře a těšíme se mocinky na to až se nám vrátíš domů.Venku prší a kocouři jsou doma.Vždyť je znáš.Děkuji za dopísek který mě od Tebe potěšil.Ale ten tvůj pohled nebyl tolik veselý ale to si řekneme až doma.Těšíme se na Tebe až mi budeš vyprávět co a jak si všechno prožila.Pa miláčku a naše heslo zní : dávej na sebe pozor.papa mame Tě mocinky rádi.mamka,tatik,Verča,Ivča,Lůca,Kubíček,Matyášek,Matějíček,Filipek,Tomča,Charlli Čertosek.pa:-)

Jan Vaverka
24.07.2017
Ahoj Honziku, tak se pořádně rozpršelo, myslíme na vás, jak to v tom dešti přenocujete. Celou dobu děláme v garáži, už máme regály na zimní věci, taťka přimontoval dveře k botníku a kupu dalších věcí. Nevím ještě, zda přijde malíř, nemá čas. Na fotkách jsme vás, kluky, viděli u nějakých balónků. Koresponďák zatím nedošel. Pozdravuj děcka a posíláme pusu.

Kristýnka Eichlerová
23.07.2017
Kristýnko mi ti přišli přát k tvému krásnému svátečku.Hodně lásky,stěstí mnoho hodných kamarádů Ti z celého srdíčka přeje Tvá rodina tatík :-) Verunka:-) Lucinka :-) Ivetka :-) maminka :-) Čertosek :-) Kubíček :-) Filípek :-) Matyášek :-) Matějíček :-) Tomča :-) Charlinek :-) pa těšíme se všichni na Tebe Cipísku. :-)

Simonka vlčice Hrušková
23.07.2017
Ahoj Simonko,
dlouho jsi nenapsala ale podle fotek je vidět, že si i letos tábor krásně užíváš. Sendynka už netrpělivě čeká až se objevíš u dveří, ale já jí pořád vysvětluji, že přijedeš až splníte všechny úkoly, které vás v pevnosti čekají. Adam tě taky pozdravuje, zatím se stará o želvičky. Hezky si pobyt na táboře užij, zdraví mamča :-)

Machajda a Kopka
23.07.2017
Ahoj holky,
pořádně to tam rozsviťte, nuda je nepřítel. Chybíte nám tu, ale vydržíme to. Řádění zdar PuMa

Isabellka Gómez
23.07.2017
Ahoj Isabellko,
posíláme ti sluníčkový pozdrav z Ostravy do tvého hezkého tábora v Ledči. Přejeme ti hodně kamarádů na táboře a plno pohody a zábavy.
Přejeme taky hodně sluníčka na táboře.
Měj se hezky a moc tě zdravíme z Ostravy strýček Vladimír, teta Eva, Venda a Julka.

Eliška JURKOVÁ
23.07.2017
Ahoj Elo,
zdravíme tě všichni z naší chaty. doufáme, že si užíváš tábora ve zdraví.
Ahoj teta Dana a ostatní

Jan a Václav Vrtiškovi
23.07.2017
Ahoj kluci moji! Dnes se u nás pěkně rozpršelo.Asi i vás...věřím,že si přesto najdete zábavu a vše si užijete. Elča je zalezlá v dekách a taťka si to užívá někde na motorce-takže určitě nebudete jediní zmoklíci :-)Já jsem obložená učením a snažím se studovat-raději bych prázdniny-jako vy:-)Pozdravujte Fífu i holky Voksovky!A krásnou druhou půlku tábora!! A díky za dopisy!Čááááu, mamka a ospalka Elí

Matěj Bezstarosti
23.07.2017
Ahoj Matěji, počasí se nám trochu kazí, a prší a prší, tak si nenechte zkazit náladu, aspoň vyzkoušíte gumovky. Mokré věci suš, nemuchlej pod postel:-).
Líbáme Tě všichni, máma, táta, Andulka a Micka.

Nikol,Nela a Marek Řeřichovi
23.07.2017
Ahoj Tygříci,
všechny vás pozdravujeme a doufáme, že je vše vpořádku, neboť na fotkách jsme už dlouho neviděli Marka. Včera jsme trochu zahradničili na zahradě i s Mourem a můžete hádat jak to doma dopadlo. Večer jsme pak jeli do Kutné Hory roznášet letáky. Další pak čekají na vás, že nám s nima pomůžete. Jinak doma nic nového. Už to vypadalo, že se počasí umoudřilo, ale opět prší a má se i ochladit. Hodně štěstí a bojovnosti k získání pokladu zdraví máma, táta a čtyřnohý hlídač.

Pichlova Adela
22.07.2017
Ahoj Áďo, ty prďko naše, sedíme u krbu a je tu bez tebe šílené ticho. Myslíme na tebe všichni a proto jsme ti s mamou a taťkou udělali veliké překvapení do pokojíčku, ať se máš na co těšit. Vrať se nám v pořádku a s pořádnými zážitky Linda, mamka a taťka

holky Bucharky a Eliška Tomešová
22.07.2017
Čau holky, tak jsem zůstal doma sám. Mamka odjela na víkend na Rataje. Počasí se trochu umoudřilo tak si to na táboře pořádně užíváte. Podle fotek jste měli už asi i táborák. Nezapomeňte napsat také tetám. Jo a Maruško, když to půjde tak příští rok tam zase pojedete. Jsem moc rád, že se Vám tam líbí. Mám Vás rád táta strejda Pak si to užijem i na chatě ČÁÁÁU Eli pozdrav i od táty

Simonka Hrušková
22.07.2017
Ahoj Símo. Zatím jsem od tebe nedostala žádný dopis. Ale to nevadí, znamená to, že máte bohatý program a nestíháš psát. Mamka nám dala přečíst ty pro ni, tak víme, že si tábor užíváš. Tak ať vydrží toto krásné letní počasí. Moc tě zdravím, babička L.

Jan Vaverka
21.07.2017
Ahoj Honziku, počasí se umoudřilo, tak můžete do vody, my si to užíváme prací, uklízíme v garáži, Terka včera byla s tátou s bagrem a máme pro tebe další překvapení až se vrátíš. Pohled, doufám, došel. Posíláme pusu.

Josefína Voksová
20.07.2017
Ahoj Josefínko, tak už i tvůj dopis dorazil, děkujeme zlatíčko :o) Pozdravujeme, užívejte :o) papa mamka, taťka a Jonášek a Julinka a Oskárek zdraví Emmičku :o)

Anna, Tadeáš a Max Boučkovi
20.07.2017
Ahoj,
zdravíme z bouřné Prahy. Ukazuje se, že rolnička na krku kočky je něco jako kung fu trénink. Podle výsledků se dá usuzovat, že už je fakt dobrá. Doufám, že jste dostali (nebo brzy dostanete) všechny pohledy.
Doufáme, že vyhrajete hodně peněz, bude se to hodit :).
S láskou
máma a táta

Marek, Nikol a Nela Řeřichovi
20.07.2017
Ahoj Tygříci,
všechny moc pozdravujeme a podle fotek si to řádně užíváte. Tak ať se vám podaří získat truhlu s pokladem. Doma je vše v pořádku, jen Mourovi nevycházejí počty a proto to raději všechno zaspí. Tak hodně nových zážitků a dobrodružství zdraví táta, máma a zuřivý hlídač.

KRISTYNKA EICHLEROVÁ
19.07.2017
KRISTÝNKA EICHLEROVA Ahojky táborníku .Kristýnko miláčku pozdravujem tě a posíláme všichni pusinky užívej si krásný léto .moc se na tebe všichni těšime až se vrátíš domu.pusinky od mamky,tatíka,Ivetky,Verči,Lucinky,Kubíčka,Filípka,Čertoska,Matyáška,Tomči,Charli,Matějíčka.papa :* Pozdrav i pro všechny vedoucí :-)

Jan Vaverka
19.07.2017
Ahoj oslavenče, tak jsme koukali na fotky, jak jdete s Markem na lodě a jdete k truhle k pokladu či co. Máte se tam dobře, jak je vidět, na fotkách je hodně Nela i se šrámem na koleně. Tak tě dnes pokřtili? V 15:55, co jsi se narodil, jsme na tebe mysleli v Brandýse. Jeli jsme se i s Kubou podívat na tetu Janu. Něco nám pošli, pohled by měl dorazit. Zdravíme z domu.