Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Anička Moravcová
15.07.2019
Ahoj Aničko, všichni Tě moc zdravíme, počasí se doufáme už začíná umoudřovat i u vás, takže si to pěkně užij! Hlavně piš, my se budeme snažit také.
Zdraví máma, táta, babička a kukačky!

Linduška,Honzík a Šárka Šímovi
15.07.2019
Ahoj dětičky. Zdravíme vás na tábor. Myslíme na vás. Počasí se vylepšuje,tak to je super. Užívejte a nezapomente napsat dopis. Sledujeme fotky na fecebooku. Posíláme pusu a hodně pozdravů. Zdraví i Moony a Chelsea. Myslíme na vás ve dne v noci ;-) . Mamka a taťka

Daniela a Radim Dobrovodští
15.07.2019
Ahoj táborníci, zdravíme vás, už jste se zabydleli? Vše probíhá podle představ? Myslíme na vás pac a pusu máma s tátou

Adéla Kučerová
15.07.2019
Ahoj Ádi,
moc na Tebe a Amy myslíme. Byla jsem ve Veselí a bylo to super. Snad něco sníš :) Taky napiš, ať o Tobě víme. Pusu mamka, taťka, Honzík (ten si těžce užívá s Matouškem).

Sofie a Sára Pilátovy
15.07.2019
Ahoj Sofi a Sáry. Obě vás s maminkou zdravíme a myslíme na vás. Doufáme, že to počasí máte lepší než jak to při odjezdu vypadalo. Těšíme se na dopis, kde nám zajisté napíšete jak se máte. Doma je bez vás nějak moc ticho a klid :-). Micinka chodí po zahradě a mňouká, patrně jí je po vás smutno. Tak si pobyt hezky užívejte a ať se vám tam líbí alespoň tak jako vloni. Taťka a mamka

Jakub Tovara
15.07.2019
Ahoj Kubíčku, stále nejsou na facebooku žádné fotky, tak tě ani nevidím. Ale věřím, že si tábor užíváš a že se máš hezky a jsi spokojený. Počasí se umoudřilo a mělo by být hezky, tak se snad i vykoupete. Pošli Anitce pohled, ať jí stihne dojít. Posíláme moc pozdravů, máme tě rádi, mamka s taťkou

Martin a Tomáš Kukalovi
14.07.2019
Ahoj kluci, posíláme moc pozdravů a velikou pusu. Jak se spí ve stanu? Těšíme se na první dopisy, všechno nám tam napište. Zdravíme také parťáky ve stanech - Artika a Marka. Užijte si další dny, snad už budou bez deště. Myslíme na Vás, dávejte na sebe pozor. Pa mamka a taťka

Kiki Eichlerová
14.07.2019
Ahojky Kiki :-) všechny na Tebe myslíme jak se tam máš doufám že je vše fajn.Počasí se taky trošku umoudřilo :-) posíláme Ti všichni pusinky a mnoho pozdravů z domva Ivetka,Libor,Lůca,Verča,Aleš,Kocouři a myšky neboj dáváme jim baštit :-) a mámominka :-) naše heslo zní dávej.......,....! :-) pa milujem všivhni

Isabella Gomez
14.07.2019
One can never enough socks! And dont forget that it does not do well to dwell on dreams and forget to live!

Isabella Gomez
14.07.2019
Ahoj Zlatíčko,
doufám, že jsi nezmrzla. -:)
Užívej tábora a dej nám vědět jak se máš.
Máma, Táta, Gréta ...Gomezovi

Tadeáš, Anka a Max Boučkovi
14.07.2019
Ahoj,
Ben vesele běhá po zahradě (vzali jsme na procházku tenisák a docela to fungovalo), Kiki asi sejmula nějaké ptáče, protože na ranní procházce nás doprovázeli dva naštvaní ptáčci a v Aniččině posteli spí Bára :). Už asi 14 hodin. Kvůli hladině vody je dobře, že prsí, ale příští týden se má počasí zlepšit, takže se můžete těšit i na koupání :).
Moc Vás miluju
máma

Jakub Studený
13.07.2019
Ahoj Kubíku, přejeme Ti, ať se Ti na táboře líbí.
táta, máma a Kája

Jakub Tovara
13.07.2019
Ahoj Kubo, cesta utekla jako voda, vid. At se ti tam libi a at uz jen sviti slunicko. Uzivej si chvile s kamarady. Budeme te sledovat na fotkach a videu. Mavej a usmivej se. Mej se krasne, posilame pusu, mamka s tatkou

Matej Rydl
27.07.2018
Mily Mateji s tatkou a Nufem se uz na Tebe moc tesime. Vsechna prani splnena.Mame Te radi

Sofinka a Sárinka Pilatovy
27.07.2018
Ahoj Sofinko a Sárinko.Tak včera přišel dopis a korespondâk. Moc nás potěšilo, že kostým měl úspěch a hlavně jste si užili výhru zaslouženou palačinky. Zítra se uvidíme u autobusu budeme se na Vás moc těšit. Dávejte na sebe pozor a pěknou závěrečnou diskotéku. Líbá Vás mamka, taťka. Micinka už tě vyhlíží Sárinko.

Karolínka Jarolímková
27.07.2018
Ahoj Karolínko.
Dnes od tebe přišly 2 pohledy!!! :-) Moc se na tebe těším, zítra se uvidíme u autobusu. Určitě jsi si parádně užila a vše mi budeš vyprávět.
Zatím posílám moc pusinek, kočičky tě už také vyhlížejí. Mamka

Anička Moravcová
27.07.2018
Ahoj Áňo, strašně rychle Ti to uteklo a je tady konec, užij si poslední den (ale pozor, ať něco nevyvedeš) a zítra na viděnou, zdraví máma, táta, babička a Garpík (nemůžeme ho odtrhnout od dveří, poněvadž už hlídá Tvůj příchod).

Martin a Tomáš Kukalovi (3. a 6. oddíl)
27.07.2018
Ahoj kluci, tak dneska poslední noc a zítra už budete spát ve svých postelích. Ať se Vám něco krásného zdá a jste na zítřejší balení a úklid pořádně odpočatí. Snad Vám dnes poslední dopisy dorazily . Zítra se na vás moc moc moc těšíme. Přejeme dobrou cestu. Ahoj mamka a taťka.

Holky Voksovky
27.07.2018
Ahoj Josefínko, ahoj Emmičko,
tak dnes poslední den a zítra hurá domů....budeme na vás čekat v Praze, už se moooooc těšíme!!!! Šťastnou cestu domů, pa mamka a taťka :-)

Kristýnka Eichlerová
26.07.2018
Ahojky Kikulko,jak se máš věříme že si naplno užíváš zbytek táborových dní plná sluníčka a velikých zážitku.Doma je vše v pořádku všichni na Tebe Ty náš Cipísku myslíme a moc se na Tebe těšíme.Koukali jsme na fotky a moc se nám líbyli.Budeš muset mooooc vyprávět.V sobotu si pro Tebe přijedu s Ivetkou moc se na Tebe těší.Pa a ještě 2dny a huráááá.Posíláme Ti pozdrav a SLADKOU pusinku Verunka,Ivetka,Libor,Lucimka,Robin,Aleš ,mamka banda kocouru a dvouch studených čumáčku a všichni Ti mávají tlapičkami.paaaa a naše heslo znííííí Dávej na sebe pozor ..........!!!!!!!milujem Tě.