Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Eliška JURKOVÁ
23.07.2017
Ahoj Elo,
zdravíme tě všichni z naší chaty. doufáme, že si užíváš tábora ve zdraví.
Ahoj teta Dana a ostatní

Jan a Václav Vrtiškovi
23.07.2017
Ahoj kluci moji! Dnes se u nás pěkně rozpršelo.Asi i vás...věřím,že si přesto najdete zábavu a vše si užijete. Elča je zalezlá v dekách a taťka si to užívá někde na motorce-takže určitě nebudete jediní zmoklíci :-)Já jsem obložená učením a snažím se studovat-raději bych prázdniny-jako vy:-)Pozdravujte Fífu i holky Voksovky!A krásnou druhou půlku tábora!! A díky za dopisy!Čááááu, mamka a ospalka Elí

Matěj Bezstarosti
23.07.2017
Ahoj Matěji, počasí se nám trochu kazí, a prší a prší, tak si nenechte zkazit náladu, aspoň vyzkoušíte gumovky. Mokré věci suš, nemuchlej pod postel:-).
Líbáme Tě všichni, máma, táta, Andulka a Micka.

Nikol,Nela a Marek Řeřichovi
23.07.2017
Ahoj Tygříci,
všechny vás pozdravujeme a doufáme, že je vše vpořádku, neboť na fotkách jsme už dlouho neviděli Marka. Včera jsme trochu zahradničili na zahradě i s Mourem a můžete hádat jak to doma dopadlo. Večer jsme pak jeli do Kutné Hory roznášet letáky. Další pak čekají na vás, že nám s nima pomůžete. Jinak doma nic nového. Už to vypadalo, že se počasí umoudřilo, ale opět prší a má se i ochladit. Hodně štěstí a bojovnosti k získání pokladu zdraví máma, táta a čtyřnohý hlídač.

Pichlova Adela
22.07.2017
Ahoj Áďo, ty prďko naše, sedíme u krbu a je tu bez tebe šílené ticho. Myslíme na tebe všichni a proto jsme ti s mamou a taťkou udělali veliké překvapení do pokojíčku, ať se máš na co těšit. Vrať se nám v pořádku a s pořádnými zážitky Linda, mamka a taťka

holky Bucharky a Eliška Tomešová
22.07.2017
Čau holky, tak jsem zůstal doma sám. Mamka odjela na víkend na Rataje. Počasí se trochu umoudřilo tak si to na táboře pořádně užíváte. Podle fotek jste měli už asi i táborák. Nezapomeňte napsat také tetám. Jo a Maruško, když to půjde tak příští rok tam zase pojedete. Jsem moc rád, že se Vám tam líbí. Mám Vás rád táta strejda Pak si to užijem i na chatě ČÁÁÁU Eli pozdrav i od táty

Simonka Hrušková
22.07.2017
Ahoj Símo. Zatím jsem od tebe nedostala žádný dopis. Ale to nevadí, znamená to, že máte bohatý program a nestíháš psát. Mamka nám dala přečíst ty pro ni, tak víme, že si tábor užíváš. Tak ať vydrží toto krásné letní počasí. Moc tě zdravím, babička L.

Jan Vaverka
21.07.2017
Ahoj Honziku, počasí se umoudřilo, tak můžete do vody, my si to užíváme prací, uklízíme v garáži, Terka včera byla s tátou s bagrem a máme pro tebe další překvapení až se vrátíš. Pohled, doufám, došel. Posíláme pusu.

Josefína Voksová
20.07.2017
Ahoj Josefínko, tak už i tvůj dopis dorazil, děkujeme zlatíčko :o) Pozdravujeme, užívejte :o) papa mamka, taťka a Jonášek a Julinka a Oskárek zdraví Emmičku :o)

Anna, Tadeáš a Max Boučkovi
20.07.2017
Ahoj,
zdravíme z bouřné Prahy. Ukazuje se, že rolnička na krku kočky je něco jako kung fu trénink. Podle výsledků se dá usuzovat, že už je fakt dobrá. Doufám, že jste dostali (nebo brzy dostanete) všechny pohledy.
Doufáme, že vyhrajete hodně peněz, bude se to hodit :).
S láskou
máma a táta

Marek, Nikol a Nela Řeřichovi
20.07.2017
Ahoj Tygříci,
všechny moc pozdravujeme a podle fotek si to řádně užíváte. Tak ať se vám podaří získat truhlu s pokladem. Doma je vše v pořádku, jen Mourovi nevycházejí počty a proto to raději všechno zaspí. Tak hodně nových zážitků a dobrodružství zdraví táta, máma a zuřivý hlídač.

KRISTYNKA EICHLEROVÁ
19.07.2017
KRISTÝNKA EICHLEROVA Ahojky táborníku .Kristýnko miláčku pozdravujem tě a posíláme všichni pusinky užívej si krásný léto .moc se na tebe všichni těšime až se vrátíš domu.pusinky od mamky,tatíka,Ivetky,Verči,Lucinky,Kubíčka,Filípka,Čertoska,Matyáška,Tomči,Charli,Matějíčka.papa :* Pozdrav i pro všechny vedoucí :-)

Jan Vaverka
19.07.2017
Ahoj oslavenče, tak jsme koukali na fotky, jak jdete s Markem na lodě a jdete k truhle k pokladu či co. Máte se tam dobře, jak je vidět, na fotkách je hodně Nela i se šrámem na koleně. Tak tě dnes pokřtili? V 15:55, co jsi se narodil, jsme na tebe mysleli v Brandýse. Jeli jsme se i s Kubou podívat na tetu Janu. Něco nám pošli, pohled by měl dorazit. Zdravíme z domu.

Emma Voksová
19.07.2017
Ahoj Emmičko, tvůj první dopis dorazil v pořádku :o) Děkujeme, je krásný, udělal nám velikou radost :o) Tatínek tě pozdravuje a zdravíme i Josefínku :o) PS: Josefínko, napiš!! :o))))

Jan a Václav Vrtiškovi
19.07.2017
Ahoj KLUCI!
moc Vás zdravíme a jsme rádi, že se Vám na táboře opět líbí!! Slepičky nám lumpačí na zahrádce, ovečky moc žerou, tak je musí taťka popovážet už 2xdenně:-) A Elinka už se na Vás moc těší-nemá s kým lumpačit:-) Pozdravujte Josefínku, Emču a Filipa a užívejte krásné léto! Pozdrav a poděkování také VŠEM vedoucím!!!Velkou pusu posílají mamka, taťka a Elí:-)

Simonka Hrušková
19.07.2017
Ahoj Simonko. Díváme se na přibývající fotky na netu z prvních dní vašeho pobytu na táboře. Už ses tam taky objevila a vypadá to, že si to tam hezky užívej. Tak hodně zážitků přeje babička s dědou, mamkou a ostatních, však víš. Pa.

1oddíl
19.07.2017
Čau tak v patek jdu na kontrolu když to dopře dopadne v neděli večer přijedu
zatim čus Daniel

Isabella Gomez
19.07.2017
Hi Isabel,
I saw a photo of you in a group with a guy with a big M on his shirt! What the heck were you guys doing :)? And were you wearing a bra over your t-shirt? OK I guess you guys are having fun!
Love Daddy

Jan Vaverka
17.07.2017
Ahoj Honziku,
domů jsme dojeli dobře, akorát 2x byla průtrž. Dnes taťka byl na 40. odběru, tak dostane zlatou plaketu Janského, ještě nevíme kdy a kde. Odpoledne přijela babička, zítra jsme chtěli jet do Police posekat, ale ještě nevíme, zase tu byla průtrž. Posíláme všichni pusu a pozdravuj děcka.

Nela, Marek a Nikol Řeřichovi
17.07.2017
Ahoj Tygříci,
všechny vás zdravíme, doma vše v pořádku a kocour nekompromisně chrápe. Užívejte si pohodu a zážitky, moc vám držíme pěsti ať s vám celý pobyt líbí. Samozřejmě zdravíme i Krisnýnu a Honzíka.
Pac a pusu
máma + táta + Mourek