Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Terezka Vaverková
18.07.2018
AhojTeri, tak jak se máš? Napiš si, co jsi dělala, abychom mohli napsat prázdninový deník až přijedeš. Honzik má ve čtvrtek narozky, tak mu popřej. Musíme vymyslet nějaký dort, abychom to oslavili, až přijedete. Napište. Posíláme pusu.

Honza Vaverka
18.07.2018
Tak ahoj oslavenče, zase tě čeká hobl za další rok. Taťka ti vymyslel a objednal překvapení, ale asi dorazí dýl, než ty tvoje narozky oslavíme (aspoň budeš napnutý). Celé dva dny propršelo, u vás by to mělo být o trochu lepší. Tak užívejte. Jak to vypadá s Terkou? Posíláme velkou pusu.

Eliška Jurková
18.07.2018
Ahoj,
zdravíme tě z chaty. Přejeme krásný a slunečný pobyt na táboře. Těším se na fotky. Pa teta Dana

Holky Voksovky
18.07.2018
Ahoj holky,
zdravíme ze studeného Bedřichova, doufáme, že máte v Ledči hezčí počasí. Dneska nám tu prší. Ale jsme dlouho v práci, tak nám to nevadí.
Myslíme na vás, sledujeme fotky...užívejte táborové dobrodrůžo :-)
Bártík je v pořádku, králíčci taky :-) Všichni z chaloupky vás mooooc pozdravují. Těšíme se na tvůj dopis Emmičko :-) Taky jsme už poslali a zítra pošlu malý balíček :-)
pa pa mamka a taťka

Mája, Káťa a Štěpík Břeňovi
18.07.2018
Ahoj Májo, Káťo a Štěpíku,
dnes se zdá, že se počásko malinko pohoršilo. Hlavně ať vám neprší, s partou prima kamarádu neexistuje špatné počasí :-). Těšíme se na psaní a vyprávění vašich nových zážitků. Myslíme na vás, posíláme mnoho pozdravů a velkou pusu mami a tatí.

Tadeáš, Anka a Max Boučkovi
18.07.2018
Ahoj,
včera u nás byli Olga a Štěpán, gril se totálně osvědčil a vymysleli jsme pro Vás naprosto super program :). Tadeáši, Tvůj bratr má dva ručníky (ale pošleme balík). Kiki chytila myš a naopak byla ochotná pustit ptáčka.
S láskou
mama a táta

Kristýnka Eichlerová
17.07.2018
Ahojky táborníku jak se máš věříme že se Ti tam líbí.Sluníčko Vám přeje a a Ty si užíváš krasné chvilky na táboře.Všichni na Tebe myslíme.Věříme že si opatrná protože si velká holka která je šikovná.budu pomalu končit ale zas se ozvem .naše heslo zni ,DÁVEJ NA SEBE POZOR ......a zbytek si domysli....Milujem TĚ Pa pozdravuji Tě Verunka,Ivetka ,Libor,Lucinka,Robim,Aleš a Mamka.banda kocouru i myšáku i studených čumáku Rokis s Maxem.papa

Anička Moravcová
17.07.2018
Ahoj Áňo, zdravíme Tě na vaší cestě časostrojem, myslíme na Tebe a zároveň závidíme (zážitky a tak...), viděla jsem pár fotek a chci na tábor také. Pac a pusu na čelíčko...máma, táta, babička a Garpík (ten by zvládl celý obličej).

Issabella Gomezová
17.07.2018
Nazdaar,
doufám, že se máš dobře, že nedepkaříš a že si chvilky na táboře užíváš. Já mám novinku, Kowalski pořád otravuje. Teď mě psal, kdy přijedu. Já jsem mu napsala, že asi na začátku srpna a on na mě: ,, juj, to mám brigádu " . Už ho nikdy v životě nechci vidět. Každý večer před spaním si pouštím blublublublu a je to sranda. Také si často vzpomenu na Míru Zlesáka, jak zpíval Radioactive. O Fraňkovi se mi opravdu nechce mluvit. FUJ. Joe a jeho praporek se mi zjevují ve snech.
Hele, Gomez, musíš někdy vysílat živě. Dej vědět! A počítám s tím, že uděláme birthday party s Ejemem a se Zlesákem. Také pozveme Joa a pochválíme mu ten jeho praporek. Kámo, mega se těším!! Hlavně na tebe, kočko!
Tak se měj krásně a já se ještě ozvu.
Tak pa!
Tvoje Majča Mishix
P.S. Co to černý, co to tady je?

Vaverka Jan
17.07.2018
Vnoučata Nela,Nikol, Marek Řeřichovi a Honzík ,Terezka Vaverkovi
Zdravíme naše táborníky a přejeme mnoho zážitků, hezké počasí a hodně úspěchů v tábornické dovednosti. Babička a děda Vaveerkovi

Daniela a Radim Dobrovodští
17.07.2018
Ahoj, mnoho pozdravů od nás, počasí snad vám přeje a podle fotek máte spousty prima zábavy. Užívejte si cestování časem.

Simonka Hrušková
17.07.2018
I já s dědou tě pozdravujeme. Dnes už Ivanka s miminem odjela domů. Pobývali v severních Čechách a v Praze. Líbilo se jim tu, ale už se prý těší domů. Máš se Símo jistě krásně. Tak si užívej, přejeme i pěkné počasí. Babička.

Martin a Tomáš Kukalovi (3. a 6. oddíl)
17.07.2018
Ahoj kluci, posíláme pozdravy a velikou pusu. Moc na Vás myslíme. Včera u nás pršelo, tak snad vy tam máte hezky. Už Vás časostroj někam zavedl? Užijte si to a všechny zážitky nám napište do dopisu. Ahoj mamka a taťka.

Tomáš Hrabě a David Hrabě
16.07.2018
Ahoj Tome tak jak se ti spí ve stanu? Snad se ti tábor líbí a máš uz kamarády.Dávej pozor na Bráchu a moc si to s Adélkou a Korný uzijte

Pavlík M. Lenoch
16.07.2018
Ahoj Pavliku, posíláme pozdravy z Turska a Jenče. Přejeme krásné počasí, mnoho nezapomenutelných zážitků a super parťáky. Posíláme pusu. Máma, táta a babičky. ;-)

Adéla Pichlova
16.07.2018
Ahoj zlato tak už pondělí. To to utika.Myslime na tebe.bud hodna a užívej si v každé době ve které se ocitneš ty i tvoji kamarádi papa a velikou pusu Mamka Taťka a zveřinec mává tlapkami

Simonka Hrušková
16.07.2018
Ahoj Simí,
posílám pozdrav a velikou pusu. Adámek tě taky pozdravuje. Dnes jsem ti poslala dopis se známkami, tak nám pak taky napiš jak se máš, pa pa máma.


Karolínka Švastalová
16.07.2018
Ahoj Kájo,
posíláme pozdrav a pusinku. Myslíme na tebe, jak se máš a co děláš. Hezky si to tam užij a nezapomeň napsat. Ahoj máma a táta

Terezka a Honzik Vaverkovi
16.07.2018
Ahoj naši táborníci, tak jak se máte? Dojeli jsme dobře, představte si, že ten nůž, co taťka sháněl, se celou cestu vezl na okně u stěračů a neztratil se. Truhlář tu byl včera celý den tu, máme to dodělané. Dnes přijede babička Polická. Tak si to užijte a něco spolu napište a pošlete. Posíláme pusu.

Jakub Houška 3.družstvo
16.07.2018
Ahoj Kubi, jak si zvládl cestu? A jaké je spaní ve stanu? Určitě tam máte hezký počasí a užíváte si plno zábavy .
Máme opravený auto, tak pak můžeme naplánovat tu Smržovku. Těším se na dopis.
Zatím ahoj mamka.