Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Adéla Kučerová
26.07.2019
Ahoj Ádi,
neuvěřitelné se stalo skutečností. Přišel nám od Tebe prvně koresponďák ! Děkujeme a dám ho asi zarámovat :)
Honzík už včera taky přijel domů z Jesenice, tak se moc těšíme, až se nám zítra vrátíš. Uvařím něco dobrého.
Pusu mamka, taťka a Honzík.

Anička Moravcová
26.07.2019
Milá Aničko, všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku a hlavně zdravíčko Ti přejí...máma, táta, babička a kukačky...
PS: a pozor...už bude chladno z rána...

Honzík a Jiřík Kubínovi
26.07.2019
Ahoj kluci, děkuji za dopis, dorazil včera.Tak už se Vám to krátí, užijte si hezky poslední den.Pořádně si sbalte věci, zítra pro Vás přijede mamka.Pokud to stihnu, tak se na vás přijedu do tábora mrknout na kolce.Už se na vás všichni moc těšíme! Ahoj Míla

Anka Boučková
26.07.2019
Všechno nejlepší k svátku :). Máma a táta

Adela Pichlova
25.07.2019
Ahoj zlato tak iz se vam to chyli ke konci.Uz se na tebe moc a moc tesime.Vsechno si hezky sbal a uzij so poslední den papapa a velikou pusu posílají Mamka a tatka zviratka mavaji tlapkami.

Anička Moravcová
25.07.2019
Ahoj Aňo, děkujeme za další dopis. Holky si již zvykají na škrábadlo a hrají si tam! Nezdá se to, ale ještě se dvakrát vyspíš a už se všichni zase uvidíme! Těšíme se na Tebe, pac a pusu na čelíčko, máme Tě moc rádi! Máma, táta, babička a rozverné kukačky.

Anička Moravcová
25.07.2019
Ahoj Aňo, děkujeme za další dopis. Holky si již zvykají na škrábadlo a hrají si tam! Nezdá se to, ale ještě se dvakrát vyspíš a už se všichni zase uvidíme! Těšíme se na Tebe, pac a pusu na čelíčko, máme Tě moc rádi! Máma, táta, babička a rozverné kukačky.

Jakub Studený
25.07.2019
Ahoj Kubíku, přejeme Ti všechno nejlepší k svátku. Užij si poslední dny tábora. Moc se na Tebe těšíme.
táta, máma a Kája

Supáček
25.07.2019
Jakube Tovaro,vše nejlepší k svátku ,Ti přejemeeeeeeee.Děda,babička,Natálka a Anitka....

Honzík a Jiřík Kubínovi
25.07.2019
Ahoj kluci, včera jsem vám poslala poslední dopis a taky jsme dostali vaše dopisy, za které děkujeme. Strejda už se těší, že v sobotu přijedete a budete mu vyprávět své zážitky. Já si je poslechnu až přijedete k nám. Pusu vám posílá babička a strejda Míla

Kiki Eichlerová
25.07.2019
Ahojky zlatíčko!Jak se máš?Těšíme se na sobotu až se vrátíš domů a budeš nám vyprávět své táborové zážitky.Pusinku posílají Verča,Ivetka,Lucka,Aleš,mamumika,čumáčkové pusinky posílají kocouři,Roky a myšky pozdrav od Libora. :-) Naše heslo zní Dávej .......! Těšíme se na Tebe Kristýnko :-)

Jakub Tovara
25.07.2019
Ahoj Kubíčku, přejeme ti s tátou, Anitkou, babičkou, dědou a Natálkou všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Ať jsi zdravý a šťastný, máme tě moc rádi a těšíme se na tebe. Posíláme každý obrovskou pusu! Mamka :)

Kiki Eichlerová
24.07.2019
Ahojky Kiki :-) všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátečku ti ze srdíčka přeje tvá milující rodina Verča,Ivetka,Libor,Lucinka,Aleš,Roky,myšky a banda kocourů a mamominka.pa myslíme na tebe :-)

Honzík a Jiřík Kubínovi
24.07.2019
Ahoj kluci, už se na vás těšíme. Tady je vedro, tak vám závidím příjemné koupání v Sázavě a stín v lese. V sobotu pro vás přijede asi mamka, strejda bude čekat na chalupě s nějakou dobrotou co vám pošlu. Všichni se na vás už těší. Pusu vám posílá babička a strejda Míla

Martin a Tomáš Kukalovi
24.07.2019
Ahoj Tome, ahoj Martine. Děkujeme za dopisy. Dnes jsem Vám poslala poslední, ten Vám v pátek ještě přijde. A pak už se těšíme na vyprávění všeho, co jste zažili. Tomášku, už se ti ret zahojil? Na fotce z celodenního výletu není poznat, že by si s ním něco měl, tak doufáme, že už to je dobrý. Martine, máš tam taky pohledy pro babičky, tak je pošli, ať je nepřivezeš domů jako loni. Užijte si poslední dny, těšíme se na Vás. mamka a taťka

Daniela a Radim Dobrovodští
24.07.2019
Ahoj tábornici,mnoho pozdravů z domova, podle poslednich fotek stale jste po výletech po okolí, to je určitě supr, posledni táborové dny budou tropy tak na sebe dejte pozor

Věra Škorpíková
23.07.2019
Pozdrav pro Vašíka Tichého,
už se ti to krátí, užij si kamarády a moc se na tebe těšíme. Děda nemůže chytnout malou rybičku, tak na tebe čeká.
Velkou pusu posílá babička a děda z Kolína

Jakub Studený
23.07.2019
Ahoj Kubíku, děkujeme za pohled i za dopis a ještěrky děkují za kamínky. Dělám pozadí do terária, ale počkám na Tebe a pomůžeš mi tam kamínky upevnit. A taky je potřeba nakrmit hadičky;) Pozdrav posílá máma a Kajulka. pa táta:)

Honzik a Terka Vaverkovi
23.07.2019
Ahoj děti, taťka už chodí do práce a já uklízím. Včera jsme se dostali do Ikei v Praze a něco jsme vám koupili. Od Honzika přišel lístek, doufám, že naše vzkazy čtete. Posíláme pusu mamka a tatˇka. Pozdravujte Řeřichovi.

Sofie a Sára Pilátovy
23.07.2019
Ahoj Sárinko a Sofinko. Děkujeme za tři koresponďáky a jeden dopis, které dnes přišly. Měli jsme s maminkou velkou radost. Důvod, proč vše došlo až dnes bude asi v tom, že všechny písemnosti měly razítko Ledečské pošty 22.7.2019 - tedy pondělní. Poslali jsem vám ještě dopisy, tak snad vám do pátku ještě stihnou přijít.
Začíná být nějaké moc velké teplo, tak voda v bazénu už je snesitelná. Doufáme tedy, že teď už bude teplo tak si koupání užijete na 100% po návratu. Sobota se blíží a já s maminkou a Micinkou se na vás moc a moc těšíme! Užijte si tedy těch pár dní do konce tábora pěkně naplno.