Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Matej Rydl
27.07.2018
Mily Mateji s tatkou a Nufem se uz na Tebe moc tesime. Vsechna prani splnena.Mame Te radi

Sofinka a Sárinka Pilatovy
27.07.2018
Ahoj Sofinko a Sárinko.Tak včera přišel dopis a korespondâk. Moc nás potěšilo, že kostým měl úspěch a hlavně jste si užili výhru zaslouženou palačinky. Zítra se uvidíme u autobusu budeme se na Vás moc těšit. Dávejte na sebe pozor a pěknou závěrečnou diskotéku. Líbá Vás mamka, taťka. Micinka už tě vyhlíží Sárinko.

Karolínka Jarolímková
27.07.2018
Ahoj Karolínko.
Dnes od tebe přišly 2 pohledy!!! :-) Moc se na tebe těším, zítra se uvidíme u autobusu. Určitě jsi si parádně užila a vše mi budeš vyprávět.
Zatím posílám moc pusinek, kočičky tě už také vyhlížejí. Mamka

Anička Moravcová
27.07.2018
Ahoj Áňo, strašně rychle Ti to uteklo a je tady konec, užij si poslední den (ale pozor, ať něco nevyvedeš) a zítra na viděnou, zdraví máma, táta, babička a Garpík (nemůžeme ho odtrhnout od dveří, poněvadž už hlídá Tvůj příchod).

Martin a Tomáš Kukalovi (3. a 6. oddíl)
27.07.2018
Ahoj kluci, tak dneska poslední noc a zítra už budete spát ve svých postelích. Ať se Vám něco krásného zdá a jste na zítřejší balení a úklid pořádně odpočatí. Snad Vám dnes poslední dopisy dorazily . Zítra se na vás moc moc moc těšíme. Přejeme dobrou cestu. Ahoj mamka a taťka.

Holky Voksovky
27.07.2018
Ahoj Josefínko, ahoj Emmičko,
tak dnes poslední den a zítra hurá domů....budeme na vás čekat v Praze, už se moooooc těšíme!!!! Šťastnou cestu domů, pa mamka a taťka :-)

Kristýnka Eichlerová
26.07.2018
Ahojky Kikulko,jak se máš věříme že si naplno užíváš zbytek táborových dní plná sluníčka a velikých zážitku.Doma je vše v pořádku všichni na Tebe Ty náš Cipísku myslíme a moc se na Tebe těšíme.Koukali jsme na fotky a moc se nám líbyli.Budeš muset mooooc vyprávět.V sobotu si pro Tebe přijedu s Ivetkou moc se na Tebe těší.Pa a ještě 2dny a huráááá.Posíláme Ti pozdrav a SLADKOU pusinku Verunka,Ivetka,Libor,Lucimka,Robin,Aleš ,mamka banda kocouru a dvouch studených čumáčku a všichni Ti mávají tlapičkami.paaaa a naše heslo znííííí Dávej na sebe pozor ..........!!!!!!!milujem Tě.

Adéla Pichlova
26.07.2018
Ahoj zlatíčko. Užívej poslední dny. Posíláme veeeeeeeelikou pusu.Mamka a taťka. Zveřinec mává tlapkami.

Max Bouč
26.07.2018
Milý Maxi,
moc na Tebe myslím. Jsem rád, že čteš. Už jen dva dny a uvidíme se. Táta Martin

Anna Bezatarosti
26.07.2018
Milá Andulko, k Tvému dnešnímu svátku Ti přejeme všechno nejlepší a hlavně zdravíčko. Pusu posílá babi, děda, teta Lenka, Adélka, Nelinka, Oliver, Sebík a strejdové. Už se na Tebe těšíme a pozdravuj Matěje.

Anička Boučková
26.07.2018
Milá Aničko,
všechno nejlepší přeje táta Martin

Mája, Káťa a Štěpík Břeňovi
26.07.2018
Ahojky Káťo, Májo a Štěpíku,
už dopis neposíláme asi by nedošel, pomalu tábor končí. Děkujeme za psaní, zvládly jste je napsat i namalovat a udělaly nám velkou radost a jsem rádi že si užíváte a na táboře se vám líbí. Také posíláme spousty pozdravů, pusinek a moc se těšíme na sobotu. Dávejte na sebe pozor, máme vás rádi.
Pááááááá mamí, tatí a Bessí

Anička Moravcová
26.07.2018
Milá Aničko,
přejeme Ti k dnešnímu svátku jen to nej.. nej... nej... Už se vám to blíží ke konci, těšíme se na viděnou v sobotu. páá břeňáci

Nikolka a Marie Bucharová
26.07.2018
Jóóó a pozdravujte Élišku.

Sofinka a Sárinka Pilatovy
26.07.2018
Ahojky holky, tak jsem poslala balíček s mlskama, tak doufám že se rozdělíme spravedlivě. Včera jsem ještě posílala poslední dopis tak snad dorazí do pátku.... tak zatím ahojky a v sobotu se uvidíme. Mamka, taťka a Micinka

Nikolka a Marie Bucharová
26.07.2018
Ahoj holky, jak je vidět ,tak si to tam pěkně užíváte. To je velmi dobře. Počasí se Vám taky přeje. S maminkou jsme rádi, že se Vám tam líbí. Babička děkuje za dopis a pozdravuje Vás. S balíčku jste doufám už asi všechno snědli že. Myslíme na Vás a už se na Vás těšíme. U příjezdu Vás bude čekat jenom maminka, protož já budu v práci. Tak se uvidíme až v neděli. Milujeme Vás. táta a máma

Anka Boučková
26.07.2018
Všechno nejlepší k svátku :). Moc Tě miluju.
Máma
PS: dopis došel a udělal nám velkou radost, děkujeme

Anna Bezstarosti
26.07.2018
Milá Andulko, přejeme Ti vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku. Užij si dnešní den a buď ráda, že letos se asi moc nevyplní pranostika "Svatá Anna, chladna zrána", protože budete mít stále krásně. Posílám moc moc pusinek a těším se na sobotu.
Zdravíme a líbáme i Matěje, který Ti jistě již k Tvému svátku popřál :-).
Máma

Anička Moravcová
26.07.2018
Ahoj Aničko...tak a je to tady, užij si dnešní "svátkový" den, ale pozor "Svatá Anna, chladna z rána", měj se moc hezky a za pár dnů (doslova) se uvidíme...zdravíčko...pac a pusu na čumáček...máma, táta, babička a Garpík.

Daniela a Radim Dobrovodští
25.07.2018
Ahoj, posíláme mnoho pozdravů, děkujeme za zprávy od vás. Užívejte si poslední dny naplněný spousty zážitků. Pac a pusu máma a táta