Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Kristýnka Eichlerová
19.07.2018
Ahojky Kikul děkuji za pohled je krásný a moc nás potěšil děkuji .myslíme na tebe .jak se máš doufám že velice dobře protože sluníčko stále hřeje tak si užíváš táborové dny.zase se ozvu neboj posíláme pusinky.pozdrav od Verunky,Lucinky,Robina Ivetky,Libora,Aleše,mamky ,bandy kocouru,psích studených čumáčku .pá dávej na sebe pozor ......pa milujem mocinky

Anička Moravcová
19.07.2018
Ahoj Áňo, zdravíme a myslíme na Tebe, určitě si užíváš táborového života, ale víš co, kdyby jsi měla alespoň chviličku, tak nám podej nějakou zprávičku...stačí krátká. Zdraví a pac a pusu posílá máma, táta, babička a Garpík.

Marek, Nikol, Nela Řeřichovi
19.07.2018
Ahoj táborníci, posíláme pozdrav z domova. Počasí vám snad přeje a doufejme že vydrží. U nás dva dny sprchlo, ale dalo se to přežít. Zítra nám začne akce topení a nějaké dodělávky doma. Přijede nám pomoc i děda s babičkou. Zatím nejsou žádné fotky, tak doufáme, že si užíváte různá dobrodružství v různém časovém období. Posíláme velkou pusu máma, táta a Mourek

Áďa Pichlová
18.07.2018
Zlatíčko posíláme mooooc a móoooc pusinek.Užívej co to jde.Mame tě rádi a chybíš nám. Posíláme veeeeéeelikou pusu.Pozdravuj taky Aduš.Mamka Taťka a zvěřinec mává tlapkami

Sofinka a Sárinka Pilatovy
18.07.2018
Ahojky, tak jsem napsala zprávu a část textu vypadla. Dneska jsme ve schránce našli dopis od Sofinky a korespondâk od Sárinky. Moc nás potěšilo, jak se Vám tam líbí. Taky jsme už v úterý poslali dopis, tak snad už ho máte. Sledujeme fb a tak video Rybičky 48moc super. Brzo zase napište budeme se těšit. Moc pusinek posíláme. Mamka a taťka.

Borek Trejbal
18.07.2018
Letos nebudou zadne fotky ve fotogalerii ?
V predeslych rocnicich kazdy den, letos zatim prakticky nic...
Ne kazdy ma instagram..
Na fb par fotek, sem tam video, kde se mozna da odtusit tu a tam nejaka znama detska tvar...
Hasici a Rybicky fajn..radsi bych ale kouknul na sve deti..

Sofinka a Sárinka Pilatovt
18.07.2018
Ahojky kočičky, tak to bylo krásné překvápko Rybičky 48, to je prima

Klára Knappová
18.07.2018
Ahojky Kláro, posíláme pozdrav. Pohled jsem už poslala. Užívej si tábora a letos snad i bez úrazu. Vůbec nebudu smutná, když nebudeš mít opět diplom " padavka tábora". Pozdravuj Juru. Pozdravuje tě Tom a Marcel. Rybičky 48 u vás to je super. Tvoje rybičky ještě v plném počtu. Čauky máma a táta

Lukáš Knapp
18.07.2018
Ahojky Luky, moc tě zdravíme z vyhřáté Prahy. Hezké počasí a plno zážitků. Pozdravuje tě Tom a Marcel.

Terezka Vaverková
18.07.2018
AhojTeri, tak jak se máš? Napiš si, co jsi dělala, abychom mohli napsat prázdninový deník až přijedeš. Honzik má ve čtvrtek narozky, tak mu popřej. Musíme vymyslet nějaký dort, abychom to oslavili, až přijedete. Napište. Posíláme pusu.

Honza Vaverka
18.07.2018
Tak ahoj oslavenče, zase tě čeká hobl za další rok. Taťka ti vymyslel a objednal překvapení, ale asi dorazí dýl, než ty tvoje narozky oslavíme (aspoň budeš napnutý). Celé dva dny propršelo, u vás by to mělo být o trochu lepší. Tak užívejte. Jak to vypadá s Terkou? Posíláme velkou pusu.

Eliška Jurková
18.07.2018
Ahoj,
zdravíme tě z chaty. Přejeme krásný a slunečný pobyt na táboře. Těším se na fotky. Pa teta Dana

Holky Voksovky
18.07.2018
Ahoj holky,
zdravíme ze studeného Bedřichova, doufáme, že máte v Ledči hezčí počasí. Dneska nám tu prší. Ale jsme dlouho v práci, tak nám to nevadí.
Myslíme na vás, sledujeme fotky...užívejte táborové dobrodrůžo :-)
Bártík je v pořádku, králíčci taky :-) Všichni z chaloupky vás mooooc pozdravují. Těšíme se na tvůj dopis Emmičko :-) Taky jsme už poslali a zítra pošlu malý balíček :-)
pa pa mamka a taťka

Mája, Káťa a Štěpík Břeňovi
18.07.2018
Ahoj Májo, Káťo a Štěpíku,
dnes se zdá, že se počásko malinko pohoršilo. Hlavně ať vám neprší, s partou prima kamarádu neexistuje špatné počasí :-). Těšíme se na psaní a vyprávění vašich nových zážitků. Myslíme na vás, posíláme mnoho pozdravů a velkou pusu mami a tatí.

Tadeáš, Anka a Max Boučkovi
18.07.2018
Ahoj,
včera u nás byli Olga a Štěpán, gril se totálně osvědčil a vymysleli jsme pro Vás naprosto super program :). Tadeáši, Tvůj bratr má dva ručníky (ale pošleme balík). Kiki chytila myš a naopak byla ochotná pustit ptáčka.
S láskou
mama a táta

Kristýnka Eichlerová
17.07.2018
Ahojky táborníku jak se máš věříme že se Ti tam líbí.Sluníčko Vám přeje a a Ty si užíváš krasné chvilky na táboře.Všichni na Tebe myslíme.Věříme že si opatrná protože si velká holka která je šikovná.budu pomalu končit ale zas se ozvem .naše heslo zni ,DÁVEJ NA SEBE POZOR ......a zbytek si domysli....Milujem TĚ Pa pozdravuji Tě Verunka,Ivetka ,Libor,Lucinka,Robim,Aleš a Mamka.banda kocouru i myšáku i studených čumáku Rokis s Maxem.papa

Anička Moravcová
17.07.2018
Ahoj Áňo, zdravíme Tě na vaší cestě časostrojem, myslíme na Tebe a zároveň závidíme (zážitky a tak...), viděla jsem pár fotek a chci na tábor také. Pac a pusu na čelíčko...máma, táta, babička a Garpík (ten by zvládl celý obličej).

Issabella Gomezová
17.07.2018
Nazdaar,
doufám, že se máš dobře, že nedepkaříš a že si chvilky na táboře užíváš. Já mám novinku, Kowalski pořád otravuje. Teď mě psal, kdy přijedu. Já jsem mu napsala, že asi na začátku srpna a on na mě: ,, juj, to mám brigádu " . Už ho nikdy v životě nechci vidět. Každý večer před spaním si pouštím blublublublu a je to sranda. Také si často vzpomenu na Míru Zlesáka, jak zpíval Radioactive. O Fraňkovi se mi opravdu nechce mluvit. FUJ. Joe a jeho praporek se mi zjevují ve snech.
Hele, Gomez, musíš někdy vysílat živě. Dej vědět! A počítám s tím, že uděláme birthday party s Ejemem a se Zlesákem. Také pozveme Joa a pochválíme mu ten jeho praporek. Kámo, mega se těším!! Hlavně na tebe, kočko!
Tak se měj krásně a já se ještě ozvu.
Tak pa!
Tvoje Majča Mishix
P.S. Co to černý, co to tady je?

Vaverka Jan
17.07.2018
Vnoučata Nela,Nikol, Marek Řeřichovi a Honzík ,Terezka Vaverkovi
Zdravíme naše táborníky a přejeme mnoho zážitků, hezké počasí a hodně úspěchů v tábornické dovednosti. Babička a děda Vaveerkovi

Daniela a Radim Dobrovodští
17.07.2018
Ahoj, mnoho pozdravů od nás, počasí snad vám přeje a podle fotek máte spousty prima zábavy. Užívejte si cestování časem.