Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Anka Boučková
26.07.2018
Všechno nejlepší k svátku :). Moc Tě miluju.
Máma
PS: dopis došel a udělal nám velkou radost, děkujeme

Anna Bezstarosti
26.07.2018
Milá Andulko, přejeme Ti vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku. Užij si dnešní den a buď ráda, že letos se asi moc nevyplní pranostika "Svatá Anna, chladna zrána", protože budete mít stále krásně. Posílám moc moc pusinek a těším se na sobotu.
Zdravíme a líbáme i Matěje, který Ti jistě již k Tvému svátku popřál :-).
Máma

Anička Moravcová
26.07.2018
Ahoj Aničko...tak a je to tady, užij si dnešní "svátkový" den, ale pozor "Svatá Anna, chladna z rána", měj se moc hezky a za pár dnů (doslova) se uvidíme...zdravíčko...pac a pusu na čumáček...máma, táta, babička a Garpík.

Daniela a Radim Dobrovodští
25.07.2018
Ahoj, posíláme mnoho pozdravů, děkujeme za zprávy od vás. Užívejte si poslední dny naplněný spousty zážitků. Pac a pusu máma a táta

Gábina Horká
25.07.2018
Lukáš a Kryštof Čvančarovi (4. a 6.oddil)
Ahoj Lukáši a Kryštůfku.
Užijte si poslední dny na táboře. Dnes přišel dopis od Kryštůfka. Píšeš že vaří dobře, ale máš hlad. Tak si přidávej. Už se na Vás moc těšíme. Pusu posílá mamča a strejda Petr

Terezka a Honzik Vaverkovi
25.07.2018
Ahoj děcka, už se vám to krátí, od Honzika jsme nic dosud nedostali (tak od nás nic taky nedostane), dozrávají borůvky, ostružiny, kiwi, cukety a rajčata, u sousedů i hrušky. Přijedeme pro vás v sobotu, tak si to ještě užijte a budete se chtět stavit na výlet na koně?
Mamka a taťka

Anička Moravcová
25.07.2018
Milá Aničko, k zítřejšímu svátku všech Aniček Ti přejeme všechno nejlepší, zdravíčko, hodně kamarádů a ať Tě nikdo nezlobí. Pac a pusu na čelíčko posílají máma, táta, babička a Garpík.

Tadeáš, Anka, Max Boučkovi
25.07.2018
Ahoj,
moc se na Vás těšíme :), už je to jen tři dny, tak si to užívejte. Doufám, že Vám dorazil balíček s dobrotami. Na webu jsou krásné fotky a tak doufám, že se máte dobře. Andulko, myslím, že mě pochválíš :). Maxi, máš se na co těšit :). Tadeáši, Makovka s Bártem se blíží :).
s láskou
máma

Tomáš Kukal, Martin Kukal
24.07.2018
Ahoj Martine, ahoj Tomášku, moc děkujeme za dopisy, konečně nám také dorazily. Těší nás, že jste nadšení a máte nové kamarády. Tomášku, taky se nám stýská, ale neboj, utíká to rychle, za chvíli už se uvidíme u autobusu. Užijte si posledních pár dnů, dávejte na sebe pozor. Zdraví vás také babičky a děda, Dita a Bára. ahoj mamka a taťka.

Holky z Jinočan
24.07.2018
Ahoj holky naše,
zdravíme z Jinočan a posíláme pusy.
Těšíme se na vás

Simonka Hrušková
24.07.2018
Ahoj Simčo!
Posílám mooooc pusinek ze Zdislavic a vyřízuji i od Laurinky, Zorči, chlupatý Sendyny i od Rastíka. Už máš na cestě minibalíček s nějakou tou mlskou, a koukej napsat aspoň pár řádku jak se máš :-))) tak pa mamča

Jakub Houška 3.družstvo
24.07.2018
Ahoj Kubísku, dnes mi přišel od tebe druhý dopis. Hodně jsem se nasmála :) jsem ráda, že už máš zuby venku, neboj...v obálce mi přišly :)
Adresa na tátu je k babičce, tak napiš jeden dopis pro taťku i babičku s dědou , adresa : babička a děda Houškovi, Semice 279. 289 17.
Kubi, zítra budeš mít svátek, tak Ti přeji všechno nejlepší, krásně strávený zbytek tábora, plný zábavy a prožitých zážitků. Dárek si vybereš sám:) Přijedeme pro tebe s taťkou, stavíme se na čerňáku. Poslala jsem Ti balíček, snad Ti dojde . Těším se na tebe, zatím ahoj mamka :*

Kristýna Marečková
24.07.2018
Ahoj Kristýno,
k dnešnímu svátku přejeme FŠE NEJ.....ať se Ti splní všechno, co si sama přeješ
babička Helena, Jirka, Orísek, mamka, táta, Nikolka, Elenka a Maxík

Marek Zima
24.07.2018
Ahoj Marečku,
tak už jste v druhé půlce tábora, to to utíká.. Doufám, že už nemarodíš a užíváš si s ostatními dětmi soutěží a her. Děkujeme Ti s tátou za pohled, moc nás potěšil. Měj se moc hezky a dávej na sebe pozor, těším se na tebe ***. Máma

Claudinka Cristinka Kahánková
24.07.2018
Ahoj Claudinko, přejeme ti všechno nejlepší k dnešnímu svátku. Dáreček už tě čeká doma a my se na tebe moc tešíme. Užij si zbytek tábora. Posíláme pusu. Mamka s taťkou.

Kristýnka Eichlerová
23.07.2018
Ahojky oslavenče ,My všichni jsme Ti přišli přát k Tvému krásnému svátku hodně zábavy,štěstíčka,zdravíčka ,mnoho krásných zážitku mocinky Tě všichni pozdravují a posílají pusinky s myšlenkami na Tebe jak se pořád máš věříme že velice dobře.draví Tě Verunka ,Ivetka,Libor,Lucinka a maminka která Tě moc miluje.Samozřejmě banda kocouru a psích studených čumáčku .Pa miláčku dávej na sebe pozor ........Pusinko....

Terezka a Honzik Vaverkovi
23.07.2018
Ahoj táborníci, jelikož nefunguje fotogalerie, tak mně to nedalo a volala jsem do tábora, jestli je vše v poho. Vcera jste prý byli v televizi, musíme to najít na internetu. Dnes nám došel od Terky dopis. Honziku, ne že přijde až už budete doma! Dnes jsme byli s taťkou pro věci na boudu a já postupně uklízím (na vás toho tu zbyde ještě dost). Tak si užívejte, pozdravujte děcka Řeřichovi a ahoj mamka a taťka

Anička Moravcová
23.07.2018
Ahoj Áňo, zdravíme Tě a moc a moc na Tebe myslíme. V rychlém tempu (protože to strašně utíká), jste vstoupili do druhé poloviny cestování, jsme opět napnutí, kam až se dostanete, počasí Vám totiž bude nadále přáti. Děkujeme za dopis a doufáme, že by třeba mohl přijít ještě jeden. Hezky si to užívej...pac a pusu na čelíčko...máma, táta, babi a Garpík.

Ela Jurkova
23.07.2018
Ahoj Eli, zdravime z domova, kde je svet jeste v poradku, takze Bibina v nestrezenem okamziku a za tatova hlidani prekousala dalsi kabely u televize. No neodnesla to - reakce tatinka byla , ze se clovek a ni prece nemuze zlobit, kdyz se na nej tak mile diva. Vojta si vyrazil za Evzenem a ja v praci sleduju, jestli na vas padaji hromy blesky. Jsem zvedava, co budete s Klarou vypravet. Tak si to tam spolecne uzivejte.

Emma Voksová
23.07.2018
Ahoj Emmičko, začíná druhá půlka táborové zábavy...užívej :-) Už se brzy uvidíme, moc se na vás těšíme :-) děkujeme za krásný dopis Emmulko :-) Pozdravuj Josefínku, Filípka i Vašíka :-)