Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Simonka Hrušková
17.07.2018
I já s dědou tě pozdravujeme. Dnes už Ivanka s miminem odjela domů. Pobývali v severních Čechách a v Praze. Líbilo se jim tu, ale už se prý těší domů. Máš se Símo jistě krásně. Tak si užívej, přejeme i pěkné počasí. Babička.

Martin a Tomáš Kukalovi (3. a 6. oddíl)
17.07.2018
Ahoj kluci, posíláme pozdravy a velikou pusu. Moc na Vás myslíme. Včera u nás pršelo, tak snad vy tam máte hezky. Už Vás časostroj někam zavedl? Užijte si to a všechny zážitky nám napište do dopisu. Ahoj mamka a taťka.

Tomáš Hrabě a David Hrabě
16.07.2018
Ahoj Tome tak jak se ti spí ve stanu? Snad se ti tábor líbí a máš uz kamarády.Dávej pozor na Bráchu a moc si to s Adélkou a Korný uzijte

Pavlík M. Lenoch
16.07.2018
Ahoj Pavliku, posíláme pozdravy z Turska a Jenče. Přejeme krásné počasí, mnoho nezapomenutelných zážitků a super parťáky. Posíláme pusu. Máma, táta a babičky. ;-)

Adéla Pichlova
16.07.2018
Ahoj zlato tak už pondělí. To to utika.Myslime na tebe.bud hodna a užívej si v každé době ve které se ocitneš ty i tvoji kamarádi papa a velikou pusu Mamka Taťka a zveřinec mává tlapkami

Simonka Hrušková
16.07.2018
Ahoj Simí,
posílám pozdrav a velikou pusu. Adámek tě taky pozdravuje. Dnes jsem ti poslala dopis se známkami, tak nám pak taky napiš jak se máš, pa pa máma.


Karolínka Švastalová
16.07.2018
Ahoj Kájo,
posíláme pozdrav a pusinku. Myslíme na tebe, jak se máš a co děláš. Hezky si to tam užij a nezapomeň napsat. Ahoj máma a táta

Terezka a Honzik Vaverkovi
16.07.2018
Ahoj naši táborníci, tak jak se máte? Dojeli jsme dobře, představte si, že ten nůž, co taťka sháněl, se celou cestu vezl na okně u stěračů a neztratil se. Truhlář tu byl včera celý den tu, máme to dodělané. Dnes přijede babička Polická. Tak si to užijte a něco spolu napište a pošlete. Posíláme pusu.

Jakub Houška 3.družstvo
16.07.2018
Ahoj Kubi, jak si zvládl cestu? A jaké je spaní ve stanu? Určitě tam máte hezký počasí a užíváte si plno zábavy .
Máme opravený auto, tak pak můžeme naplánovat tu Smržovku. Těším se na dopis.
Zatím ahoj mamka.

Adéla Kučerová, Tomáš Hrabě a Kornélia Terdik
15.07.2018
Ahoj Aďo, Tome a Korny,
moc na Vás myslíme a napíšeme jak zítra dopadne Davídek se sádrou. Dnes se koupal v bazénu, sádru v igelitce, ruku na nafukovací matračce. Z pravé ruky střílel vodní pistolí, takže žádnej lazar :) Honzík dnes odjel na Lužnici na rybářský "tábor" a sháněl se po Adélce. Snad jste si stihli zavřít stany a kufry, když přišla ta přeháňka při našem odjezdu z tábora :) ahoooj mamka Lucie, Andrea, taťkové, brachové a bratranci :)

Světlana Pilátová
15.07.2018
Sofinka a Sarinka Pilátovy.
Moc Vás zdravíme, sledujeme Instagram a Facebook tábora a vždy jsme zvědaví zda na fotkách se někde objevíte, či vykouknete. Podle toho co jsem viděli, tak máte krásné počasí a spousty fajn zábavy. Podle předpovědi počasí by mělo být krásně a slunečno celý týden. Tak doufáme, že to tak i bude.
Moc na Vás myslíme, užívejte si a posíláme moc pus.
Maminka a tatínek.

Linda,Honzík a Šárka Šímovi
15.07.2018
Ahoj Deticky. Moc vas zdravi maminka a tatinek. Uzivejte si tabor a prejeme vam vsem tabornikum hodne slunicka a veselych zazitku. Papa

Daniela a Radim Dobrovodští
15.07.2018
Ahoj Dadi a Ráďo,
Užívejte krásného slunného počasí, těšíme se na táborové historky. Užívejte si. Pozdravy od mámy a táty

Matěj a Anna Bezstarosti
15.07.2018
Ahoj Matýsku a Andulko,
posíláme pozdrav z příliš tichého a klidného domova. Zdraví Vás Žofka, která si spokojeně pípá, a Micka, která se zase někde toulá. Mějte se krásně a napište.
Máma a táta. Zdravíme Káju.

Matýsek Balabán
15.07.2018
.... jsi v krásné přírodě, tak jsi to tam užij. Míša spinká s tvým mékou. Všichni posíláme pusinky mamka,taťka,Míša a babička ❤

Matýsek Balabán
15.07.2018
Ahoj Matýsku,
všichni na tebe moc myslíme a ještě více se těšíme na tvůj první dopis. Prosím, ať to není jedna věta

Anička Moravcová (8. družstvo)
15.07.2018
Ahoj Áňo, všichni vzpomínáme a myslíme na Tebe. Užívej si to, máte skvělé počasí na vodu...Zdraví máma, táta, babička a Garpík

Tadeáš, Anka a Max Boučkovi
15.07.2018
Ahoj,
máme radost, že jste v pořádku dorazili. Přetřeli jsme předsíň z vojenské šedi na holubičí šeď. Předpokládám, že si všimnete po návratu :). Kiki je úplně jedno, kdo je doma - hlavně že je o ni řádně pečováno. Dneska jsme měli k obědu rybu (pstruh ala krém).
S láskou táta a máma
PS: o svěřené úkoly se staráme řádně

Mája, Káťa a Štěpík Břeňovi
15.07.2018
Ahojky Mája, Káťo a Štěpíku,
všichni vás moc pozdravujeme. Máte nádherné počasí, nezapomeňte, že máte s sebou plavky a boty do vody :-). Už nyní se moc těšíme na první dopis od vás. Moc na vás myslíme. Užívejte si.
Posíláme velkou pusu, pááá mami a tati.

Tomáš a Martin Kukalovi (6. a 3. družstvo)
14.07.2018
Ahoj Marti, ahoj Tome.
Myslíme na Vás, jestli Vám cesta rychle utekla.
Doufáme, že jste se dobře zabydleli a že se Vám prostředí líbí.
Pěkně si to užijte, ahoj mamka a taťka.