Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Jan Kučera
24.07.2021
Ahoj Honzíku, tak už jsem zpátky doma z Lužnice. Dneska jsme byly s holkama v Třeboni kde je velké akvárium se sladkovodními rybami a hodně velkých rybníků. Tak tam musíme někdy společně na dovolenou. Lili je ráda, že jsem se vrátila. Áďa jela ještě s holkama do Veselí a taťka je v práci. Tak ahoj a hezky si užívejte to super počasí. Pusu mamka, taťka, Áďa a Lili.

Lůca Šimůnková - 14. oddíl
24.07.2021
Ahoj Lucí,
tak jsi právě v půli tábora. Už jste dokonce měli i první bazárek, na který ses tolik těšila. Dokonce proběhl i pohádkový les... Moc se těším, až mi budeš o všem vypravovat. Taky jsem zvědavá, co vás čeká v druhé půlce. Určitě toho bude zase spousta zajímavého a dobrodružného. Dnes je tu pořádné vedro. Táta jel na kolo a Wendulka je někde zalezlá ani nos jí nekouká :-) Měj se moc krásně - pus pus - máma.

Daniela a Radim Dobrovodsští
23.07.2021
Ahoj, posíláme mnoho pozdravů z domova. Přejeme hodně sluníčka, spousty zábavy a ať se daří v táborové hře. Pac a pusu máma s tátou

Majda Břeňová
23.07.2021
Milá Majdo, sice pozdě, ale přece: přejeme vše nejlepší k Tvému svátku, který si již oslavila :) Franta, Danča a babi Dana.

Jakub a Karolína Studení
23.07.2021
Ahoj Kubíku a Kajulko, prohlédli jsme si fotky z tábora a dokonce jsme Vás tam na některých i našli;)
Užívejte si krásného počasi a něco nám napište:)
taťka s maminkou

Marťa a Káťa Hešlarovy
22.07.2021
Ahoj holky.
Vzpomínáme na Vás. Užijte si krásné chvíle a dejte na sebe pozor.
taťka

Madlenka, Kačenka a Štěpík Břeňovi
22.07.2021
Ahojky táborníci,
Madlence všechno nejlepší k svátku. Viděli jsme fotky z tábora, super. Máte i překrásné počasí, tak doufáme, že vám takhle bude svítit sluníčko dál. Užívejte si hru a dávejte na sebe pozor. Zdraví a pusu posílá mámí, tatí a Bessí.

Kryštof Kovář - 8. Oddíl
22.07.2021
Ahoj Kryštofe, jak se máš? Viděli jsme pár fotek z tábora, věřím, že si vše s klukama moc užíváte. Už jste jezdili na lodi? V sobotu jdeme s taťkou na výšlap do Slavonic, tak nám drž palce,ať to zvládneme. Všichni Tě moc pozdravujeme, taky babička s dědou.
Měj se krásně. Pusu, pa máma.

Kryštof Kovář - 8. Oddíl
22.07.2021
Ahoj Kryštofe, jak se máš? Viděli jsme pár fotek z tábora, věřím, že si vše s klukama moc užíváte. Už jste jezdili na lodi? V sobotu jdeme s taťkou na výšlap do Slavonic, tak nám drž palce,ať to zvládneme

Magdaléna Břeňová
22.07.2021
Ahoj Magdalenko,
přejeme Ti k svátku všechno nejlepší a moc, moc zdraví. Posíláme pozdravy a myslíme na vás.
Dávejte na sebe pozor a užívejte si tábor.
Pozdravujeme všechny děti od nás :-). Pusu babi a děda Toušovi

Lůca Šimůnková - oddíl 14
21.07.2021
Ahoj Lucí,
tak jak - už jsi jela na lodičkách? Jestli ne, tak nevadí - teď vás čeká pěkné teplíčko, tak to bude v Sázavě aspoň pořádné osvěžení. A co komáři - nezlobí? Tady je jich habakuk, takže já se pořád drbu - jako Wendulka :-) Užívej si tam pořádně po tábornicku. Už se těším, až mi budeš všechno vyprávět. Podle fotek se určitě vůbec nenudíte!!!
Pápá - máma.

Adélka Belingerová
21.07.2021
Ahoj Adélka, uż se těším až mi budeš vyprávět, jak se ti na táboře líbilo. Určitě tam máš hodně nových kamarádů a kamarádem. Jsi hodná holčička a moc se na tebe těším. Děda MILOŠ

Anička Moravcová
21.07.2021
Ahoj Aninko, počasíčko vám tam určitě přeje tak jako nám zde...pozor budou pařáčky :), ale zase se to srovná, takže vlastně fajn na cesty. Babička dostala úkol Ti napsat. Očekávej brzy psaníčko...pac a pusu na čelíčko s přáním krásných cestovních zážitků...máma, táta a bábi

Radim a Daniela Dobrovodští
21.07.2021
Ahoj,
zdravíme z domova, u nás všechno v pořádku, mám vás pozdravovat od tety Hely, babičky i strejdy Jiřího. Máte mít na cestování krásné počasí, tak ať se daří, přejeme spousty zážitků. Pac a pusu máma a táta

Jan Kučera
20.07.2021
Ahoj Honzíku, tak jsem dnes s Áďou jela první den na lodi na Lužnici a docela nám to šlo po 10 letech :) Už si taky jel na lodi? My jsme dnes ujely s holkama 11km. Stanujeme dva večery v hezkém kempu, tak někdy sem spolu pojedeme. Posíláme všichni pusu.

Emilka Rečičárová a Anička Kaiserová
20.07.2021
Ahoj holky, dnes Vám posílám pozdravy z Prahy já, mamka - teta Vikoušek :D. Užívejte si každou chvilku, a ať se Vám cestuje pohodově a bezpečně.Pac a pusu, kočky. PS: Plavky musí být v kufru :)

Madlenka, Kačenka a Štěpík Břeňovi
20.07.2021
Zdravíme táborníky,
u nás všechno v pořádku a moooc se těšíme na psaníčka a zprávičky od vás.
Ať se vám cestuje kolem světa bez úrazů. Dávejte na sebe pozor. Pac a pusu mamí, tatí a Bessí

Jakub a Karolina Studení
20.07.2021
Ahojky, přejeme krásný den;) taťka s mamkou
Jo a hadička vyprdla vajíčka:)

Marie Řeřichová
19.07.2021
Ahoj Nikolko a Marku,
moc na vás myslím , přeji vám hezké počasí a podle fotek je zřejmé, že jste dobrá parta .
Užívejte si i další dny, mějte se fajn a dávejte na sebe pozor.
Zdravím vás oba i Honzíka s Terezkou. Babička

Kateřina Bezstarosti pro Annu a Matěji Bezstarosti
19.07.2021
Ahoj Matěji a Andulko,
moc Vás s tátou zdravíme z tichého domova. Doufám, že se neperete a jste na sebe hodní :-). Vypadáte spokojeně, tak snad cesta kolem světa zatím vychází a nejste ve skluzu :-).
Mějte se moc krásně a užívejte!
Pac a pusu máma.