Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Lokajová
17.07.2017
Amálka Lokajová
Ahoj Amálko, posíláme pozdrav a pusu do Sluneční zátoky.. Užívej prázdniny plné dobrodružství a moc se těšíme na dopis od tebe. M+P+Bagetka

Simonka Hrušková
17.07.2017
Simonko, jen tě chceme pozdravit. Doufám, že si pobyt v táboře hezky užíváš a máš nové kamarádky. Za zdislavické babička, děda, mamka, i Sendy.
Adam je stále v Miřeticích.

Matěj Bezstarosti
16.07.2017
Ahoj Matýsku,
moc Tě zdravíme. Určitě se máte dobře a vše je v pohodě. Mějte se krásně a užívejte si léta.
Máma, táta a Andulka

Simonka Hrušková
16.07.2017
Ahoj Simčo,
posílám pozdrav a pusinku, i za Sendy, Laurinku a Zorku. Počasí zatím nic moc, ale ty jako správná vlčice si pobyt v přírodě určitě užíváš. Doma budeme moc rádi, když nám pošleš pár řádků o tom jak se v pevnosti máte. Zatím se měj, zdraví mamča a babča s dědou :))

Holky Voksovky
16.07.2017
Ahoj holky, moc vás zdravíme a myslíme na vás. Užívejte táborové žůžo dobrodrůžo a mějte se krásně a napište nám :)) Mamka s taťkou. PS.zdravíme Fífu, Vašíka i Honzíka... :))

Tadeáš, Anička a Max Boučkovi
16.07.2017
Ahoj,
myslíme na Vás a máme radost, že se počasí umoudřuje. Kiki zdraví, pečlivě hlídá všechny plyšáky a posílá uhrančivý žlutý pohled z krabice.
Pusu posílá
máma a táta

Pichlová Adéla
16.07.2017
Ahoj kotě myslíme na tebe.Pocasi se má umoudrit tak si to uzivej .Posíláme pusu a holky zvireci mávají tlapkou

Plochová Markéta
16.07.2017
Ahoj zlato myslíme na tebe a posila me pusu .Mamka a tatka

Ivča
14.07.2017
Ahoj všichni táborníci,
chci Vám všem popřát krásných 14 dní na táboře.
Hodně štěstí, zdraví a hlavně zábavy :)
Užijte si to :)
Pa Ivča :)

Janča
09.04.2017
Dobrý den Zdeno,
děkujeme za vás dotaz. V současné době stránky upravujeme a již brzy přibudou nové medailonky vedoucích.
Pod 18 let máme pouze praktikanty/praktikantky, kteří oddíl samostaně nevedou a jsou v týmu vždy se zkušeným vedoucím.
Hezký den

Zdena S.
08.04.2017
Dobrý den,
píšete zde, že tým bude složen ze zkušených lidí, ale v kategorii "Náš tým" vidím až příliš členů týmu, kteří jsou pod 18 let. Budou nabíráni ještě nějací vedoucí nebo toto je konečný stav??
Děkuji za odpověď.

Janča
22.02.2017
Každý rok máme na táboře nové vedoucí i nové děti. Chápu, že jste je měli rádi a to je dobře. Já je mám taky ráda. Zodpovídám ale za bezchybnou péči o děti a zodpovídám se také rodičům za bezpečí jejich dětí. Pokud bys Eliško měla zodpovědnost za celý tábor a nebyla by sis stoprocentně jistá některými vedoucími, měla bys buď dvě možnosti. Buď budeš práci, kterou odbydou dělat za ně nebo si k sobě najdeš jiné schopnější lidi. Já jsem jenom člověk a naklonovat se neumím :-). Proto jsem se rozhodla vzít lidi, kterým jde především o děti. Já sama když jsem jezdila na tábory, tak jsem měla každý rok jiné vedoucí. A musím říct, že mě to obohatilo, poznala jsem různé osobnosti a hodně z nich bylo fajn. Všichni se vyvíjíme, děti i dospělí. A jiným způsobem než změnou toho bohužel dosáhnout nejde. Přeji hezký den a věřím, že mě aspoň částečně chápeš.

Eliška
21.02.2017
Ten tábor byl skvělej právě díky těm vedoucím!!! A ty jsi je vyměnila?? Bez nich už to nikdy nebude takový.

Janča
20.02.2017
Ahoj,
díky za dotaz.
Co se týče vedoucích, někdy je čas na změnu a ten čas nastal právě teď.
Za přípravou tábora je hodně práce. To jaký tábor je a jestli je kvalitní záleží hlavně na lidech. Minulý rok jsem zjistila, že někteří vedoucí mají pocit, že tábor tu je spíše pro ně než pro děti. A proto jsem se rozhodla nabrat nové vedoucí, zkušené a plné sil a elánu.
Nově budeme taky do organizace tábora zapojovat děti, připravujeme facebookovou, youtuberskou a kreativní skupinu složenou přímo z dětí pod vedením speciálního týmového vedoucího. Každý tak může ukázat co v něm je ;-)!
Medailonky vedoucích ještě nemáme všechny hotové, ale na našem táboře se objeví pořádní chlapi co zažívají hodně adrenalinu. Budou to borci z kriminální policie, klasický polda a další, to se nechte překvapit ;-).
Možná se někteří lidé změní, ale změna je život a věřte, že to kvalitu tábora jen vylepší. To se můžeme klidně o něco vsadit :-). A vy víte, že co řeknu, to dodržím...
Díky za pochopení.
Janča

Klára
12.02.2017
Ahoj, proč odešli skoro všichni vedoucí? :(((

Tomáš
07.02.2017
Ahoj, rád bych vás podpořil ve vašem snažení. Líbí se mně, že se někdo věnuje mladým lidem a snaží se je vést. Přeji vám úspěšnou sezónu 2017.

Anička a Domík Řečínských
29.07.2016
Ahoj Aní a Domíku, frčí to a zítra už budete zase doma. My už se na vás moc těšíme. Ani se neohřejete a pofrčíme na hory. Tak si to ještě užijte, ahojky.
Babí a děda Mirek a Míša a Gábinka

bratři Fikeři
29.07.2016
ahhoooj kluci, tak posledni noc na tabore a frcite domu :-))) moc se na vas tesim, Stepi, diky!!! za korespondak...Honzik mi ho asi napise doma....ze jooo?....:-)))))) uzivejte posledni den tabora a zitra cekam na znackach. pusu mama

Eliška, Zita Cichoňky
29.07.2016
Ahojte holčičky, tak už jen jdnou se vyspíte a jedete za námi:-). Doufám, že jste si to krásně užily a že budete vyprávět. Tak už se na vás obě moc těšíme. pac a pusu zítra mamča

Ondra Klápa
29.07.2016
Ahoj Ondro, všichni tě moc pozdravujeme. Doufáme, že jsi si tábor hezky užil. Jana, Jirka a Kačka Ch.