Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Jakub a Karolina Studení
20.07.2021
Ahojky, přejeme krásný den;) taťka s mamkou
Jo a hadička vyprdla vajíčka:)

Marie Řeřichová
19.07.2021
Ahoj Nikolko a Marku,
moc na vás myslím , přeji vám hezké počasí a podle fotek je zřejmé, že jste dobrá parta .
Užívejte si i další dny, mějte se fajn a dávejte na sebe pozor.
Zdravím vás oba i Honzíka s Terezkou. Babička

Kateřina Bezstarosti pro Annu a Matěji Bezstarosti
19.07.2021
Ahoj Matěji a Andulko,
moc Vás s tátou zdravíme z tichého domova. Doufám, že se neperete a jste na sebe hodní :-). Vypadáte spokojeně, tak snad cesta kolem světa zatím vychází a nejste ve skluzu :-).
Mějte se moc krásně a užívejte!
Pac a pusu máma.

Daniela a Radim Dobrovodští
19.07.2021
Ahoj táborníci,
velké pozdravy od nás, přejeme krásné počasí a spousty zábavy-Pac a pusu máma a táta

Anička Moravcová
19.07.2021
Ahoj Aničko, vypadá to na dobré počasíčko, tak si ten tábor pěkně hezky a v pohodě užívej. Nico nového, takže zdraví...máma, táta a naše bábi.

Jakub a Karolina Studeni
19.07.2021
Ahoj Kubiku a Kajulko, zdravime Vas na tabor, poradne si ho uzijte;)
tata a mama

Jan Kučera
18.07.2021
Ahoj Honzíku, moc na Tebe myslíme jak jste dojeli a jak jste se s Danem ubytovali. My byli na obědě s tetou Andreou. S tetou Petrou a holkama se srazíme až v pondělí.
Hezky si to užívejte. Mamka, taťka, Áďa a Lili.

Marta Hejdová
22.05.2021
Ahoj Jani,
konečně mám trochu času a ozývám se.. Jak to vypadá nyní s táborem? Máte už doktora? Když tak bych jela s Mišákem aspoň na týden... Mám nárok jen na 14 dnů dovolené za rok, jelikož jsem zaměstnaná od dubna, takže bych chtěla aspoň na týden... Díky za informace:-)) Marta

marta Hejdová
12.05.2021
Jo, termín našla..:-) Marta

marta Hejdová
12.05.2021
Ahoj děcka! Ráda jsem opět ve spojení, a zase na světě :-))!
Pokud je ještě místo lékaře, ráda se i s Míšou zúčastním.. Jen, asi už je znám termín, že? Mrknu a děkuji za potvrzení.Marta

marta Hejdová
12.05.2021
Ahoj děcka!
Ráda jsem zase ve spojení, a znova na světě:-))!
Budu se ráda účastnit tábora, pokud je ještě místo lékaře volné, a vzala bych i Míšu, letos už mu bude 15! To to letí..
Díky za odpověď. Marta

Petra Vyhnálková
31.07.2020
Ahoj Petruš, ať si užiješ poslední večer - to většinou bývá to nej z celého tábora. Jen nemohu nikde najít přesné instrukce k příjezdu. Vím, že je to zítra někdy odpoledne ... táta

Anička Moravcová
31.07.2020
Milá Aničko, naše zlatíčko, dopisy přišly, dokonce všem a to neznamená nic jiného než to, že doba táborových hrátek končí. Užij si ještě poslední den a noc. Zítra se na Tebe moc, moc těšíme. Poslední pozdravy a pusu na čelíčko tam do velké dálky Ti posíláme...máma, táta, babička a zásobovač Emča.
PS.: Babička už se těší na Tvoje ručičky a nožičky, Emča polehává ve Tvé postýlce a následně se již rozhlíží na balkónovém zábradlí...konečně se dočkají...

Jana Haltufová
31.07.2020
Ahoj Jani
v kolik plánujete příjezd do Prahy na netu jsem to nenašel. Zdraví Hugo

Marie Bucharová
31.07.2020
Ahoj Maruško, všichni Tě zdravíme a těšíme se na Tebe. Pohled už neposíláme, protože by už nedorazil do Vašeho odjezdu. Doufáme, že jsi si to tam užila a zítra se uvidíme. V týdnu potom pojedeš k babičce.

Kačenka Hešlarová
30.07.2020
Ahoj Kačenko.
Moc Tě zdravíme a přejeme krásné zbývající slunečné chvíle na táboře. Počítáme s tím, že bychom Tě vyzvedli přímo v Ledči v Sobotu asi v 11.30 hod.. Pokud bys chtěla jet ještě busem do Prahy, tak dej vědět.
Doma všechno v pořádku. Pozdravují Tě také mamka a šprtík Veru, též Dagi a Bobiška.
Tak tedy přejeme krásné chvíle, posíláme pusu a těšíme se na viděnou.
Taťka

Honza a Adéla Kučerovi
30.07.2020
Ahoj Honzíku a Adi, už vám neposíláme pohledy, protože už by vám nedorazily. Nemůžeme se dočkat až se nám vrátíte, je to letos bez vás mooooc dlouhý :) Babička vás taky moc pozdravuje, je teď sama na chaloupce. Taťka už pokládá podlahu :) Lili je nervózní kde jste, hraje si ve vaší posteli, že se jí stýská. Tak ahoooj v sobotuuu. Pusu mamka, taťka a Lili.

Matyáš Jeřábek
30.07.2020
Čahoj Matyášku, jak se tam máš? Co postel, nečouhají ti z ní (moc) nohy? A co jinak užíváš si to tam? Zítra by konečně měly dorazit ty tvoje hodinky, tak bys je tu měl mít připravené, až přijedeš. Taky tě v pokojíčku čeká překvápko (no jen takový poloviční). Těším se až dorazíš a přemýšlím, co udělám k obědu, aby sis pošmáknul. pa mamka

Bolek A Eliška Č.
30.07.2020
Ahoj, Boli a Eli! Děkujeme za dopisy! Až včera přišel do NB dopis s prosbou o "lepínky" a něco proti svědění komářích štípanců. Už by to nestihlo přijít do vašeho odjezdu. První psaní od vás asi přinesl rychlejší poštovní holub, s tímhle dopisem se někde coural. Nic tedy neposílám. Připomínám ale, že máte oba dva repelent ( a hlavu), tak si ho natřete odpoledne na ruce, nohy i nárty a kolem kotníků, až se komáři začnou objevovat, abyste jim nevoněli. Štípance hned opláchněte vodou a potřete kouskem citronu nebo i octem, pokud ho v kuchyni dostanete. A na škrábance desinfekci od zdravotníka určitě dostanete. Tak pac a pusu jako husu, nasávejte vůni lesa, jílu a kouře od ohýnku, ať máte na co vzpomínat nudíce se doma na gauči :-)

Jakub a Karolína Studení
29.07.2020
Ahoj Kajulko a Kubíku, posíláme spoustu pusinek. táta a máma