Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Krystinka Eichlerova
27.07.2017
Ahojky Kiki ještě dvakrát se vyspinkáš a pak přijedeš domu.Moc na tebe vzpomínáme jak se tam máš a jestli ti není zima protože počasí moc nepřeje aby sluníčko vykouklo a začalo hřát.Moc se všichni těšíme na sobotu až budeš doma a vše budeš vyprávět,posíláme všichni pusinky a přejem krásné prožití posledních táborových dní plná zábavy a dobrodružství.těšíme se na tebe Cipísku mamka,tatík,Verča,Luca,Ivetka,Kubíček,Čertosek,Filípek,Matyášek,Matějíček,Chárli,Tomča,posíláme pozdrav z Kostelce i Nikol,Markovi a Nele.

Max Bouček
27.07.2017
Ahoj Maxi,
v Praze není moc dobré počasí, takže se obávám, že Vám taky často prší. Ale - v dobré společnosti nevadí ani déšť. Táta i Kiki zdraví a všichni tři se na Vás moc těšíme. Užijte si závěrečné oslavy.
A láskou
máma

Karolínka Jarolímková
27.07.2017
Ahoj kočičko,
posílám ti moc pozdravů a pusinek. Za 2 dny se už uvidíme. Mám tě moc ráda a už se na tebe moc těším. Maminka

Adélka a Ondra Krybusovi
27.07.2017
Ahojky Ádi a Óňo.Tak snad se vám na táboře líbí hlavně Ondrovi .Tobě Adus určitě. Užívejte zbytek tábora posíláme hodně pozdravů a také pus .Tak pa pa Markéta a Honza Pichlovi z Doubravčan

Pichlová Adéla
27.07.2017
Ahoj kotě. Dnes už jsem dopis nepsala.Tak po zbytek tábora se měj co nejlépe máme te moooooooc rádi a už se na tebe všichni mooooooooc těšíme. Posíláme veeelikou pusu tvoje mamka a taťka a holky mávají tlapkou.

Jan Vaverka
26.07.2017
Ahoj Honziku,
lístek došel, za ty spinery jsi šikulka, snad je hned nerozbijí. V sobotu pro tebe přijedeme, zavoláme to vedoucím. Další pohled neposíláme, protože jsme s Terkou doma, uklízíme a nikam nejdeme. Na víkend máme překvapení. Pozdravuj děcka Řeřichovi. Těšíme se na tebe (hlavně Terka, nechce bez tebe spát).

Jan a Václav Vrtiškovi
26.07.2017
Ahoj klučíci! Poslední pohledy poslány-aby Vás ještě zastihly:-) A za tři dny se uvidíme! Moc se těším! papapa zdraví mamka, taťka a Elí!

Nela, Marek a Nikol Řeřichovi
26.07.2017
Srdečně vás zdravíme a vzpomínáme, jestli vám není zima v těch studených a deštivých dnech. Doufáme, že vám dopisy dorazily. Nám zatím nic nepřišlo. Tábor se nezávratně chýlí ke svému konci, a proto si vychutnejte poslední dny zábavy a dobrodružství - dobyjte Pevnost Boyard. Doma je všechno v pořádku, kocour má mazlivou a doprovází nás všude po domě. Všechny zdraví táta, máma a Mourek
P.S. Pozdravujeme také Honzíka a Kristýnu.

Krystinka Eichlerova
26.07.2017
Ahojky Kristýnko,máme se dobře a těšíme se na sobotu až se vrátíš.Venku začíná pršet a mi vzpomínáme na tebe jak se tam stále máš.Určitě budeš mít hodně co vyprávět.Ivetka ti vzkazuje že si pro tebe v uterý přijede a pojedete spolu do Prahy na zmrzku a něco ti chce koupit prý ti to dlouho slibuje a bude mít v práci volno tak prý vyrazíte.Moc se těší,že bude stebou.Těšíme se na tebe a posíláme ti mnoho sladkých pusinek.pa mamka,tatka.Verča,Ivetka,Lucinka,Kubíček,Čertosek,Matějíček,Matyášek,Filípek,TOMČA,Chárlí.pa

holky Bucharky a Eliška Tomešová
26.07.2017
ahoj Nikolko, Maruško a Eliško už se Vám to krátí, asi se Vám domů nechce, ale táta máma a strejda Fanda se už na Vás těší. Tak si to tam ještě pořádně užijte v té pevnosti Boyard a dalších splněných soutěží. Tety děkují za Váš pozdrav. Maruško, nezapomeň přivést vše co sis tam odvezla, ať tam něco nezapomeneš. U příjezdu budeme všichni. S láskou táta, máma a strejda Fanda. AHÓÓÓÓÓJ

Alžběta Anna Boučková
26.07.2017
Aničko,
táta i já Ti přejeme všechno nejlepší k svátku. Doufám, že máte dobře a těšíme se na Tebe i Tvé bratry.
S láskou
Táta a máma

Holky Voksovky
26.07.2017
Ahoj Josefínko, ahoj Emmičko, tak už je středa, poslední dopisy poslány a za tři dny se uvidíme :o) Mooooooc se na vás těšíme :o) Užijte si poslední dny dobrodružství v pevnosti a v sobotu... pa pa pa mamka a taťka.

Simonka Hrušková
26.07.2017
Simonko, ještě pár nocí a už budeš zase s námi. Stále si ten pobyt užívej, těšíme se na vyprávění tvých zážitků. Pa, za všechny zdraví babička zdislavická.

KRISTYNKA EICHLEROVÁ
25.07.2017
Ahoj Kristýnko jsme moc rádi že se ti na táboře líbí.těšíme se na tebe až se nám v sobotu vrátíš.jinak doma je vše v pořádku i kluci kocouři jsou dobrý už opět lumpačí.Jsem moc ráda že jsem tě mohla slyšet .Moc tě každý pozdravuje a těší až se vrátíš domu.Mám pro tebe překvapení ale to až přijedeš.Užívej si zbytek táborových dní sice vám tam nesvítí sluníčko a někdy i prší tak jako tady ale přesto věříme že máte krásné chvíle.Pozdravujem tě a posíláme ti pusinky.Maminka,tatík,Verča,Ivetka,Lucinka,Čertosek,Charlí,Matějíček,Matyášek,Tomča,Filípek,Kubíček.pa máme tě moc rádi.Pozdrav pro všechny vedoucí.

Kristýnka Eichlerová
24.07.2017
Ahoj miláčku máme se dobře a těšíme se mocinky na to až se nám vrátíš domů.Venku prší a kocouři jsou doma.Vždyť je znáš.Děkuji za dopísek který mě od Tebe potěšil.Ale ten tvůj pohled nebyl tolik veselý ale to si řekneme až doma.Těšíme se na Tebe až mi budeš vyprávět co a jak si všechno prožila.Pa miláčku a naše heslo zní : dávej na sebe pozor.papa mame Tě mocinky rádi.mamka,tatik,Verča,Ivča,Lůca,Kubíček,Matyášek,Matějíček,Filipek,Tomča,Charlli Čertosek.pa:-)

Jan Vaverka
24.07.2017
Ahoj Honziku, tak se pořádně rozpršelo, myslíme na vás, jak to v tom dešti přenocujete. Celou dobu děláme v garáži, už máme regály na zimní věci, taťka přimontoval dveře k botníku a kupu dalších věcí. Nevím ještě, zda přijde malíř, nemá čas. Na fotkách jsme vás, kluky, viděli u nějakých balónků. Koresponďák zatím nedošel. Pozdravuj děcka a posíláme pusu.

Kristýnka Eichlerová
23.07.2017
Kristýnko mi ti přišli přát k tvému krásnému svátečku.Hodně lásky,stěstí mnoho hodných kamarádů Ti z celého srdíčka přeje Tvá rodina tatík :-) Verunka:-) Lucinka :-) Ivetka :-) maminka :-) Čertosek :-) Kubíček :-) Filípek :-) Matyášek :-) Matějíček :-) Tomča :-) Charlinek :-) pa těšíme se všichni na Tebe Cipísku. :-)

Simonka vlčice Hrušková
23.07.2017
Ahoj Simonko,
dlouho jsi nenapsala ale podle fotek je vidět, že si i letos tábor krásně užíváš. Sendynka už netrpělivě čeká až se objevíš u dveří, ale já jí pořád vysvětluji, že přijedeš až splníte všechny úkoly, které vás v pevnosti čekají. Adam tě taky pozdravuje, zatím se stará o želvičky. Hezky si pobyt na táboře užij, zdraví mamča :-)

Machajda a Kopka
23.07.2017
Ahoj holky,
pořádně to tam rozsviťte, nuda je nepřítel. Chybíte nám tu, ale vydržíme to. Řádění zdar PuMa

Isabellka Gómez
23.07.2017
Ahoj Isabellko,
posíláme ti sluníčkový pozdrav z Ostravy do tvého hezkého tábora v Ledči. Přejeme ti hodně kamarádů na táboře a plno pohody a zábavy.
Přejeme taky hodně sluníčka na táboře.
Měj se hezky a moc tě zdravíme z Ostravy strýček Vladimír, teta Eva, Venda a Julka.