Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2023 - 15.7. - 29.7. 2023

Diskuze


Jakub a Karolína Studení
27.07.2021
Ahojky Kubiku a Kajulko, už chybí jen pár dnů do konce tábora, tak si to pořádně užívejte;)
Pac a pusu
táta a máminka

Kateřina Hešlarová
26.07.2021
Ahoj Káťo a Marťo.
Posíláme pozdravy.
Dobrý.
TT + MM +VV + Dagi a králíci

Madlenka, Kačenka a Štěpík Břeňovi
26.07.2021
Zdravíme Káťu, Štěpíka a Máju a krásný start do nového týdne vám přejeme. Počásko se trochu zlobí, ale věříme že to zvládáte. Doma pokračujeme pomalu, ale jistě :-). Moc na vás myslíme. Posíláme pusu pááá mamí, tatí a Bessí

Anička Moravcová
26.07.2021
Aničko, všechno nejlepší k Tvému svátku přejí Břeňáci :-)

Radim a Daniela Dobrovodští
26.07.2021
Ahoj do Slunčení zátoky,
podle fotek máte stále co dělat, vypadá to na supr zábavu. U nás je vše v pořádku, mám vás od všech moc pozdravovat, užívejte si . Pac a pusu máma a táta

Marie Bucharová
26.07.2021
Ahoj Maruško, děkujeme za krásný pohled. Jsme rádi, že se Ti tam líbí a že Vám vychází počasí. Všichni Tě moc pozdravují a Těšíme se ne Tebe. Moc si to tam užívej a posíláme pusu. Ahoj táta, máma ,ségra a potkánci

Anna Kaiserová
26.07.2021
.... zmizel zbytek textu. Takže pokračuji ....
Třeba zrovna dnes dostaneš tu snídani, kterou jsi vyhrála. Jo a balík přijde asi se zpožděním. Užívej tábora, zatím vám vychází krásné počasí. Pusu posílá máma, táta a děda

Anna Kaiserová
26.07.2021
Aničko, přejeme ti k tvému dnešnímu svátku všechno nejlepší! Užij si den všech Aniček

Anička Moravcová
26.07.2021
Milá naše Aničko, obzvláště dnešní den si užívej, protože patří všem Aničkám. Krásné jmeniny Ti přejí máma, táta a bábi :)

Jan Kučera
26.07.2021
Ahoj Honzíku, včera jsem byla s tetou Andreou a dalšími na Pražance, tak Tebe a kluky všichni moc pozdravují. Vidíme fotky z tábora. A jsme rádi, že ta nejhorší bouřka se vám včera v noci vyhnula o pár kilometrů. Lili je spokojená, že už jsem doma a má pořád hlad :) Tak si to hezky užívejte a těšíme se. Pusu mamka, taťka, Áďa a Lili.

Lenka Kahlová
25.07.2021
Ahoj Sárinko Karnetová,
našla jsem si tvoje fotky z tábora, tak to vypadá, že se ti tábor moc líbí. Luky se naučil na táboře nějaké pokusy, tak si je můžete vyzkoušet až se vrátíš.
Užívej si na táboře, moc se na tebe těšíme . Posílám pusu babička Lenka

Jakub a Karolína Studení
25.07.2021
Ahojky dětičky, posíláme pěkné pozdravení a spousty pusinek;)
táta a máminka

Jan Kučera
24.07.2021
Ahoj Honzíku, tak už jsem zpátky doma z Lužnice. Dneska jsme byly s holkama v Třeboni kde je velké akvárium se sladkovodními rybami a hodně velkých rybníků. Tak tam musíme někdy společně na dovolenou. Lili je ráda, že jsem se vrátila. Áďa jela ještě s holkama do Veselí a taťka je v práci. Tak ahoj a hezky si užívejte to super počasí. Pusu mamka, taťka, Áďa a Lili.

Lůca Šimůnková - 14. oddíl
24.07.2021
Ahoj Lucí,
tak jsi právě v půli tábora. Už jste dokonce měli i první bazárek, na který ses tolik těšila. Dokonce proběhl i pohádkový les... Moc se těším, až mi budeš o všem vypravovat. Taky jsem zvědavá, co vás čeká v druhé půlce. Určitě toho bude zase spousta zajímavého a dobrodružného. Dnes je tu pořádné vedro. Táta jel na kolo a Wendulka je někde zalezlá ani nos jí nekouká :-) Měj se moc krásně - pus pus - máma.

Daniela a Radim Dobrovodsští
23.07.2021
Ahoj, posíláme mnoho pozdravů z domova. Přejeme hodně sluníčka, spousty zábavy a ať se daří v táborové hře. Pac a pusu máma s tátou

Majda Břeňová
23.07.2021
Milá Majdo, sice pozdě, ale přece: přejeme vše nejlepší k Tvému svátku, který si již oslavila :) Franta, Danča a babi Dana.

Jakub a Karolína Studení
23.07.2021
Ahoj Kubíku a Kajulko, prohlédli jsme si fotky z tábora a dokonce jsme Vás tam na některých i našli;)
Užívejte si krásného počasi a něco nám napište:)
taťka s maminkou

Marťa a Káťa Hešlarovy
22.07.2021
Ahoj holky.
Vzpomínáme na Vás. Užijte si krásné chvíle a dejte na sebe pozor.
taťka

Madlenka, Kačenka a Štěpík Břeňovi
22.07.2021
Ahojky táborníci,
Madlence všechno nejlepší k svátku. Viděli jsme fotky z tábora, super. Máte i překrásné počasí, tak doufáme, že vám takhle bude svítit sluníčko dál. Užívejte si hru a dávejte na sebe pozor. Zdraví a pusu posílá mámí, tatí a Bessí.

Kryštof Kovář - 8. Oddíl
22.07.2021
Ahoj Kryštofe, jak se máš? Viděli jsme pár fotek z tábora, věřím, že si vše s klukama moc užíváte. Už jste jezdili na lodi? V sobotu jdeme s taťkou na výšlap do Slavonic, tak nám drž palce,ať to zvládneme. Všichni Tě moc pozdravujeme, taky babička s dědou.
Měj se krásně. Pusu, pa máma.