Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Matěj a Anna Bezstarosti
15.07.2018
Ahoj Matýsku a Andulko,
posíláme pozdrav z příliš tichého a klidného domova. Zdraví Vás Žofka, která si spokojeně pípá, a Micka, která se zase někde toulá. Mějte se krásně a napište.
Máma a táta. Zdravíme Káju.

Matýsek Balabán
15.07.2018
.... jsi v krásné přírodě, tak jsi to tam užij. Míša spinká s tvým mékou. Všichni posíláme pusinky mamka,taťka,Míša a babička ❤

Matýsek Balabán
15.07.2018
Ahoj Matýsku,
všichni na tebe moc myslíme a ještě více se těšíme na tvůj první dopis. Prosím, ať to není jedna věta

Anička Moravcová (8. družstvo)
15.07.2018
Ahoj Áňo, všichni vzpomínáme a myslíme na Tebe. Užívej si to, máte skvělé počasí na vodu...Zdraví máma, táta, babička a Garpík

Tadeáš, Anka a Max Boučkovi
15.07.2018
Ahoj,
máme radost, že jste v pořádku dorazili. Přetřeli jsme předsíň z vojenské šedi na holubičí šeď. Předpokládám, že si všimnete po návratu :). Kiki je úplně jedno, kdo je doma - hlavně že je o ni řádně pečováno. Dneska jsme měli k obědu rybu (pstruh ala krém).
S láskou táta a máma
PS: o svěřené úkoly se staráme řádně

Mája, Káťa a Štěpík Břeňovi
15.07.2018
Ahojky Mája, Káťo a Štěpíku,
všichni vás moc pozdravujeme. Máte nádherné počasí, nezapomeňte, že máte s sebou plavky a boty do vody :-). Už nyní se moc těšíme na první dopis od vás. Moc na vás myslíme. Užívejte si.
Posíláme velkou pusu, pááá mami a tati.

Tomáš a Martin Kukalovi (6. a 3. družstvo)
14.07.2018
Ahoj Marti, ahoj Tome.
Myslíme na Vás, jestli Vám cesta rychle utekla.
Doufáme, že jste se dobře zabydleli a že se Vám prostředí líbí.
Pěkně si to užijte, ahoj mamka a taťka.

Krystinka Eichlerova
27.07.2017
Ahojky Kiki ještě dvakrát se vyspinkáš a pak přijedeš domu.Moc na tebe vzpomínáme jak se tam máš a jestli ti není zima protože počasí moc nepřeje aby sluníčko vykouklo a začalo hřát.Moc se všichni těšíme na sobotu až budeš doma a vše budeš vyprávět,posíláme všichni pusinky a přejem krásné prožití posledních táborových dní plná zábavy a dobrodružství.těšíme se na tebe Cipísku mamka,tatík,Verča,Luca,Ivetka,Kubíček,Čertosek,Filípek,Matyášek,Matějíček,Chárli,Tomča,posíláme pozdrav z Kostelce i Nikol,Markovi a Nele.

Max Bouček
27.07.2017
Ahoj Maxi,
v Praze není moc dobré počasí, takže se obávám, že Vám taky často prší. Ale - v dobré společnosti nevadí ani déšť. Táta i Kiki zdraví a všichni tři se na Vás moc těšíme. Užijte si závěrečné oslavy.
A láskou
máma

Karolínka Jarolímková
27.07.2017
Ahoj kočičko,
posílám ti moc pozdravů a pusinek. Za 2 dny se už uvidíme. Mám tě moc ráda a už se na tebe moc těším. Maminka

Adélka a Ondra Krybusovi
27.07.2017
Ahojky Ádi a Óňo.Tak snad se vám na táboře líbí hlavně Ondrovi .Tobě Adus určitě. Užívejte zbytek tábora posíláme hodně pozdravů a také pus .Tak pa pa Markéta a Honza Pichlovi z Doubravčan

Pichlová Adéla
27.07.2017
Ahoj kotě. Dnes už jsem dopis nepsala.Tak po zbytek tábora se měj co nejlépe máme te moooooooc rádi a už se na tebe všichni mooooooooc těšíme. Posíláme veeelikou pusu tvoje mamka a taťka a holky mávají tlapkou.

Jan Vaverka
26.07.2017
Ahoj Honziku,
lístek došel, za ty spinery jsi šikulka, snad je hned nerozbijí. V sobotu pro tebe přijedeme, zavoláme to vedoucím. Další pohled neposíláme, protože jsme s Terkou doma, uklízíme a nikam nejdeme. Na víkend máme překvapení. Pozdravuj děcka Řeřichovi. Těšíme se na tebe (hlavně Terka, nechce bez tebe spát).

Jan a Václav Vrtiškovi
26.07.2017
Ahoj klučíci! Poslední pohledy poslány-aby Vás ještě zastihly:-) A za tři dny se uvidíme! Moc se těším! papapa zdraví mamka, taťka a Elí!

Nela, Marek a Nikol Řeřichovi
26.07.2017
Srdečně vás zdravíme a vzpomínáme, jestli vám není zima v těch studených a deštivých dnech. Doufáme, že vám dopisy dorazily. Nám zatím nic nepřišlo. Tábor se nezávratně chýlí ke svému konci, a proto si vychutnejte poslední dny zábavy a dobrodružství - dobyjte Pevnost Boyard. Doma je všechno v pořádku, kocour má mazlivou a doprovází nás všude po domě. Všechny zdraví táta, máma a Mourek
P.S. Pozdravujeme také Honzíka a Kristýnu.

Krystinka Eichlerova
26.07.2017
Ahojky Kristýnko,máme se dobře a těšíme se na sobotu až se vrátíš.Venku začíná pršet a mi vzpomínáme na tebe jak se tam stále máš.Určitě budeš mít hodně co vyprávět.Ivetka ti vzkazuje že si pro tebe v uterý přijede a pojedete spolu do Prahy na zmrzku a něco ti chce koupit prý ti to dlouho slibuje a bude mít v práci volno tak prý vyrazíte.Moc se těší,že bude stebou.Těšíme se na tebe a posíláme ti mnoho sladkých pusinek.pa mamka,tatka.Verča,Ivetka,Lucinka,Kubíček,Čertosek,Matějíček,Matyášek,Filípek,TOMČA,Chárlí.pa

holky Bucharky a Eliška Tomešová
26.07.2017
ahoj Nikolko, Maruško a Eliško už se Vám to krátí, asi se Vám domů nechce, ale táta máma a strejda Fanda se už na Vás těší. Tak si to tam ještě pořádně užijte v té pevnosti Boyard a dalších splněných soutěží. Tety děkují za Váš pozdrav. Maruško, nezapomeň přivést vše co sis tam odvezla, ať tam něco nezapomeneš. U příjezdu budeme všichni. S láskou táta, máma a strejda Fanda. AHÓÓÓÓÓJ

Alžběta Anna Boučková
26.07.2017
Aničko,
táta i já Ti přejeme všechno nejlepší k svátku. Doufám, že máte dobře a těšíme se na Tebe i Tvé bratry.
S láskou
Táta a máma

Holky Voksovky
26.07.2017
Ahoj Josefínko, ahoj Emmičko, tak už je středa, poslední dopisy poslány a za tři dny se uvidíme :o) Mooooooc se na vás těšíme :o) Užijte si poslední dny dobrodružství v pevnosti a v sobotu... pa pa pa mamka a taťka.

Simonka Hrušková
26.07.2017
Simonko, ještě pár nocí a už budeš zase s námi. Stále si ten pobyt užívej, těšíme se na vyprávění tvých zážitků. Pa, za všechny zdraví babička zdislavická.