Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Diskuze


Emma Voksová
19.07.2017
Ahoj Emmičko, tvůj první dopis dorazil v pořádku :o) Děkujeme, je krásný, udělal nám velikou radost :o) Tatínek tě pozdravuje a zdravíme i Josefínku :o) PS: Josefínko, napiš!! :o))))

Jan a Václav Vrtiškovi
19.07.2017
Ahoj KLUCI!
moc Vás zdravíme a jsme rádi, že se Vám na táboře opět líbí!! Slepičky nám lumpačí na zahrádce, ovečky moc žerou, tak je musí taťka popovážet už 2xdenně:-) A Elinka už se na Vás moc těší-nemá s kým lumpačit:-) Pozdravujte Josefínku, Emču a Filipa a užívejte krásné léto! Pozdrav a poděkování také VŠEM vedoucím!!!Velkou pusu posílají mamka, taťka a Elí:-)

Simonka Hrušková
19.07.2017
Ahoj Simonko. Díváme se na přibývající fotky na netu z prvních dní vašeho pobytu na táboře. Už ses tam taky objevila a vypadá to, že si to tam hezky užívej. Tak hodně zážitků přeje babička s dědou, mamkou a ostatních, však víš. Pa.

1oddíl
19.07.2017
Čau tak v patek jdu na kontrolu když to dopře dopadne v neděli večer přijedu
zatim čus Daniel

Isabella Gomez
19.07.2017
Hi Isabel,
I saw a photo of you in a group with a guy with a big M on his shirt! What the heck were you guys doing :)? And were you wearing a bra over your t-shirt? OK I guess you guys are having fun!
Love Daddy

Jan Vaverka
17.07.2017
Ahoj Honziku,
domů jsme dojeli dobře, akorát 2x byla průtrž. Dnes taťka byl na 40. odběru, tak dostane zlatou plaketu Janského, ještě nevíme kdy a kde. Odpoledne přijela babička, zítra jsme chtěli jet do Police posekat, ale ještě nevíme, zase tu byla průtrž. Posíláme všichni pusu a pozdravuj děcka.

Nela, Marek a Nikol Řeřichovi
17.07.2017
Ahoj Tygříci,
všechny vás zdravíme, doma vše v pořádku a kocour nekompromisně chrápe. Užívejte si pohodu a zážitky, moc vám držíme pěsti ať s vám celý pobyt líbí. Samozřejmě zdravíme i Krisnýnu a Honzíka.
Pac a pusu
máma + táta + Mourek

Lokajová
17.07.2017
Amálka Lokajová
Ahoj Amálko, posíláme pozdrav a pusu do Sluneční zátoky.. Užívej prázdniny plné dobrodružství a moc se těšíme na dopis od tebe. M+P+Bagetka

Simonka Hrušková
17.07.2017
Simonko, jen tě chceme pozdravit. Doufám, že si pobyt v táboře hezky užíváš a máš nové kamarádky. Za zdislavické babička, děda, mamka, i Sendy.
Adam je stále v Miřeticích.

Matěj Bezstarosti
16.07.2017
Ahoj Matýsku,
moc Tě zdravíme. Určitě se máte dobře a vše je v pohodě. Mějte se krásně a užívejte si léta.
Máma, táta a Andulka

Simonka Hrušková
16.07.2017
Ahoj Simčo,
posílám pozdrav a pusinku, i za Sendy, Laurinku a Zorku. Počasí zatím nic moc, ale ty jako správná vlčice si pobyt v přírodě určitě užíváš. Doma budeme moc rádi, když nám pošleš pár řádků o tom jak se v pevnosti máte. Zatím se měj, zdraví mamča a babča s dědou :))

Holky Voksovky
16.07.2017
Ahoj holky, moc vás zdravíme a myslíme na vás. Užívejte táborové žůžo dobrodrůžo a mějte se krásně a napište nám :)) Mamka s taťkou. PS.zdravíme Fífu, Vašíka i Honzíka... :))

Tadeáš, Anička a Max Boučkovi
16.07.2017
Ahoj,
myslíme na Vás a máme radost, že se počasí umoudřuje. Kiki zdraví, pečlivě hlídá všechny plyšáky a posílá uhrančivý žlutý pohled z krabice.
Pusu posílá
máma a táta

Pichlová Adéla
16.07.2017
Ahoj kotě myslíme na tebe.Pocasi se má umoudrit tak si to uzivej .Posíláme pusu a holky zvireci mávají tlapkou

Plochová Markéta
16.07.2017
Ahoj zlato myslíme na tebe a posila me pusu .Mamka a tatka

Ivča
14.07.2017
Ahoj všichni táborníci,
chci Vám všem popřát krásných 14 dní na táboře.
Hodně štěstí, zdraví a hlavně zábavy :)
Užijte si to :)
Pa Ivča :)

Janča
09.04.2017
Dobrý den Zdeno,
děkujeme za vás dotaz. V současné době stránky upravujeme a již brzy přibudou nové medailonky vedoucích.
Pod 18 let máme pouze praktikanty/praktikantky, kteří oddíl samostaně nevedou a jsou v týmu vždy se zkušeným vedoucím.
Hezký den

Zdena S.
08.04.2017
Dobrý den,
píšete zde, že tým bude složen ze zkušených lidí, ale v kategorii "Náš tým" vidím až příliš členů týmu, kteří jsou pod 18 let. Budou nabíráni ještě nějací vedoucí nebo toto je konečný stav??
Děkuji za odpověď.

Janča
22.02.2017
Každý rok máme na táboře nové vedoucí i nové děti. Chápu, že jste je měli rádi a to je dobře. Já je mám taky ráda. Zodpovídám ale za bezchybnou péči o děti a zodpovídám se také rodičům za bezpečí jejich dětí. Pokud bys Eliško měla zodpovědnost za celý tábor a nebyla by sis stoprocentně jistá některými vedoucími, měla bys buď dvě možnosti. Buď budeš práci, kterou odbydou dělat za ně nebo si k sobě najdeš jiné schopnější lidi. Já jsem jenom člověk a naklonovat se neumím :-). Proto jsem se rozhodla vzít lidi, kterým jde především o děti. Já sama když jsem jezdila na tábory, tak jsem měla každý rok jiné vedoucí. A musím říct, že mě to obohatilo, poznala jsem různé osobnosti a hodně z nich bylo fajn. Všichni se vyvíjíme, děti i dospělí. A jiným způsobem než změnou toho bohužel dosáhnout nejde. Přeji hezký den a věřím, že mě aspoň částečně chápeš.

Eliška
21.02.2017
Ten tábor byl skvělej právě díky těm vedoucím!!! A ty jsi je vyměnila?? Bez nich už to nikdy nebude takový.