Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2023 - 15.7. - 29.7. 2023

Diskuze


Petra Vyhnálková
31.07.2020
Ahoj Petruš, ať si užiješ poslední večer - to většinou bývá to nej z celého tábora. Jen nemohu nikde najít přesné instrukce k příjezdu. Vím, že je to zítra někdy odpoledne ... táta

Anička Moravcová
31.07.2020
Milá Aničko, naše zlatíčko, dopisy přišly, dokonce všem a to neznamená nic jiného než to, že doba táborových hrátek končí. Užij si ještě poslední den a noc. Zítra se na Tebe moc, moc těšíme. Poslední pozdravy a pusu na čelíčko tam do velké dálky Ti posíláme...máma, táta, babička a zásobovač Emča.
PS.: Babička už se těší na Tvoje ručičky a nožičky, Emča polehává ve Tvé postýlce a následně se již rozhlíží na balkónovém zábradlí...konečně se dočkají...

Jana Haltufová
31.07.2020
Ahoj Jani
v kolik plánujete příjezd do Prahy na netu jsem to nenašel. Zdraví Hugo

Marie Bucharová
31.07.2020
Ahoj Maruško, všichni Tě zdravíme a těšíme se na Tebe. Pohled už neposíláme, protože by už nedorazil do Vašeho odjezdu. Doufáme, že jsi si to tam užila a zítra se uvidíme. V týdnu potom pojedeš k babičce.

Kačenka Hešlarová
30.07.2020
Ahoj Kačenko.
Moc Tě zdravíme a přejeme krásné zbývající slunečné chvíle na táboře. Počítáme s tím, že bychom Tě vyzvedli přímo v Ledči v Sobotu asi v 11.30 hod.. Pokud bys chtěla jet ještě busem do Prahy, tak dej vědět.
Doma všechno v pořádku. Pozdravují Tě také mamka a šprtík Veru, též Dagi a Bobiška.
Tak tedy přejeme krásné chvíle, posíláme pusu a těšíme se na viděnou.
Taťka

Honza a Adéla Kučerovi
30.07.2020
Ahoj Honzíku a Adi, už vám neposíláme pohledy, protože už by vám nedorazily. Nemůžeme se dočkat až se nám vrátíte, je to letos bez vás mooooc dlouhý :) Babička vás taky moc pozdravuje, je teď sama na chaloupce. Taťka už pokládá podlahu :) Lili je nervózní kde jste, hraje si ve vaší posteli, že se jí stýská. Tak ahoooj v sobotuuu. Pusu mamka, taťka a Lili.

Matyáš Jeřábek
30.07.2020
Čahoj Matyášku, jak se tam máš? Co postel, nečouhají ti z ní (moc) nohy? A co jinak užíváš si to tam? Zítra by konečně měly dorazit ty tvoje hodinky, tak bys je tu měl mít připravené, až přijedeš. Taky tě v pokojíčku čeká překvápko (no jen takový poloviční). Těším se až dorazíš a přemýšlím, co udělám k obědu, aby sis pošmáknul. pa mamka

Bolek A Eliška Č.
30.07.2020
Ahoj, Boli a Eli! Děkujeme za dopisy! Až včera přišel do NB dopis s prosbou o "lepínky" a něco proti svědění komářích štípanců. Už by to nestihlo přijít do vašeho odjezdu. První psaní od vás asi přinesl rychlejší poštovní holub, s tímhle dopisem se někde coural. Nic tedy neposílám. Připomínám ale, že máte oba dva repelent ( a hlavu), tak si ho natřete odpoledne na ruce, nohy i nárty a kolem kotníků, až se komáři začnou objevovat, abyste jim nevoněli. Štípance hned opláchněte vodou a potřete kouskem citronu nebo i octem, pokud ho v kuchyni dostanete. A na škrábance desinfekci od zdravotníka určitě dostanete. Tak pac a pusu jako husu, nasávejte vůni lesa, jílu a kouře od ohýnku, ať máte na co vzpomínat nudíce se doma na gauči :-)

Jakub a Karolína Studení
29.07.2020
Ahoj Kajulko a Kubíku, posíláme spoustu pusinek. táta a máma

Madlenka, Kačenka a Štěpík Břeňovi
29.07.2020
zdravíme pasované čertíky :-), u nás vše v pořádku, skoro jako bychom byli s vámi, pekelné teplíčko :-) si užíváme i v Kosto. Pomalu se tábor přehoupl a začali jsem domlouvat odjezd, přijedeme v 6:45 k bráně. Posíláme pozdravy, už se na vás těšíme :-). Posíláme leteckou pusu mámí, tatí a Bessí.
PS: nezapomněli jste napsat babičkám? nedorazily žádné zprávičky a ony se nemohou dočkat.

Radim a Daniela Dobrovodští
29.07.2020
Ahoj táborníci, děkujeme za pozdravy od vás , moc potěšily, pomalu,ale jistě se krátí táborový čas, užívejte si plní doušky, mnoho pozdravu posíláme i my. Pac a pusu máma s tátou

Anička Moravcová
28.07.2020
Ahojky Aničko, zasíláme spoustu pozdravů s myšlenkou, že vám to opět vychází...sluníčko, vody dost...no prostě krása, ještě si to užívej, ale bohužel se to začíná již krátit a Ema již přešlapuje u pokoje...líbáme Tě na čelíčko...máma, táta, babička a Emička
P.S.: Dopis dorazil...třeba budeme mít štěstí a přijde ještě jeden?

Petra Vyhnálková
28.07.2020
Nazdar Peťule. Tak doufám, že se nám již podařilo zdárně dopravit vše, co jsi potřebovala. Pokud ne, dej vědět. Počasí vám vyšlo - tak doufám, že si to užíváš. Je to opravdu krásné místo. Těším se v sobotu - dej vědět, co Ti mám připravit k večeři .. :). A zdraví Tě Vojta! Táta

Jakub a Karolína Studení
27.07.2020
Ahoj Kajulko a Kubíku, doufám, že Vám tam dorazily sušenky a doufám, že jste se rozdělili:) Dopis nám i do Nymburka dorazil, ještě čekají v Oseku, tak snad se dočkají.) Na fotografiích je vidět, že se Vám tam líbí. Užívejte si. Pac a pusu posílá táta a máma

Adél a Honza Kučerovi
26.07.2020
Ahoj Adi a Honzíku,
moc se nám už stýská a Lili na vás čeká pokaždé u dveří :)
Čekáme v napětí kdy nám přijde od vás kotesponďák.
Já jsem balíky s dobrotama poslala v pátek, tak doufám, že přijdou v pondělí.
Babička s dědou taky poslali balíček pro vás oba jeden dohromady. Tak se nezapomeňte rozdělit a pošlete jim koresponďák, má ho u sebe Honzík ve víku kufru.
Pusu mamka, taťka a Lili

Anička Kaiserová
26.07.2020
Milá Andulko,
Přejeme ti k tvému dnešnímu svátku všechno nejlepší !!!! Užívej si tábora a ať vám svítí sluníčko !
Pusu posílá máma, táta, děda ( ten je tu teď u mně na zahradě) a všichni ostatní...

Anička Moravcová
26.07.2020
Svatá Anna, chladna z rána...zase po roce máme tady svátek všech Aniček...takže naše milá Aničko, přejeme Ti všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku a hlavně hodně kamarádů...máma, táta, babička a Emička.

Petra Vyhnálková
25.07.2020
Hallo Petra,
ich bin gerade nach schwimmen in der Fontana und jetzt im Garten, bald wird Pizza gegessen. Wie geht es Dir? Am Montag und Dienstag kommt Hitze, hoffentlich wird auch bei euch gebadet.
Ich denke an Dich
Deine Mama

Jakub a Karolína Studení
25.07.2020
Ahoj Kajulko a Kubíku. Dneska se nám vylíhla první teratolepiska a je tak mrňavá, že jsem se ji bál vyndat z inkubátoru. Tady je dusno, tak snad se tam v pekle moc nevaříte. Pac a pusu táta a máma:)

Eliška Schwarzová
25.07.2020
Ahoj Eli,zdravíme Tebe,všechny Toušovo-Břeňovy i ostatní táborníky! Přejeme vám dobré počasí i náladu! Vzhledem k tomu,že se neozýváš,vypadá to,že se máš skvěle :). Viděli jsme Tě na dvou fotkách,je vidět že tam máte dobrou zábavu.Co úklid,už máš na stanu černý puntík? Měj se krásně a klidně nám i napiš! M+T.