Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2023 - 15.7. - 29.7. 2023

Náš tým

Jana Haltufová

Jana Haltufová

Pozice: Hlavní vedoucí
Věk: 42
E-mail: Jana.H@taborledec.cz
Ahoj táborníci a příznivci tábora. Tábor je pro mě nejen rodinná tradice. Do Sluneční zátoky jezdil můj děda, jezdil můj taťka a i já, letos po 37. Jezdila jsem jako dítě, praktikant, vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a již přes deset let jezdím i jako hlavní vedoucí. Tábor je pro mě také 14 dní neuvěřitelných zážitků a dobrodružství. Spolu s mým týmem děláme TÁBOR pro DĚTI. Naší vizí je dětem připravit bezpečné inspirativní prostředí pro zažití všeho, co jindy zažít nemohou.Stavíme na hodnotách a věříme, že tábor je kouzelným místem pro malé i velké. Moc se těším na společné táborové zážitky a na každého z vás, protože tu táborovou atmosféru tvoříme všichni společně.


Marcel Šverčič

Marcel Šverčič

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 31
E-mail: Marcel.S@taborledec.cz
Ahoj každému, kdo je tak odvážný a čte tato slova.Toto místo má zvláštní kouzlo, proto mě táhne zpátky a doufám, že to kouzlo zasahuje a bude zasahovat i vás. V první řadě mám strašně rád zvířata a neumím si bez nich život představit, jsou pro mě téměř vším. K tomu jezdím do vzdálených hor a lezu ferraty. Jsem člověk, který strašně rád něco předává ostatním, rád pomůžu, kde se dá… proto učím matematiku (nelekejte se), tělocvik, plavání a v poslední době i cvičím psy a jejich páníčky. Rozdávám rady, kde se dá, a jak je vidno. No a nechci si odpočinout od dětí ani o prázdninách, naopak můj odpočinek by bez vás nestál za to. Ať vám ten čas, než začne tábor, uteče rychle a ať vás provází síla.


Petr Tomášek

Petr Tomášek

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 43
E-mail:
Ahoj bando, pracuji jako kriminalista, takže mám rád pravidla, ale i srandu a vymýšlím spoustu legrace. Jako malej kluk a i jako dospělák jsem již byl na několika táborech a vždy to byla bezva akce, kterou je třeba zase zažít. Baví mě hry, sport, ale i lenošení. Těším se na novou partu, na vás, ale i na nové zážitky a dobrodružství. V létě AHOJ. Petr


Denisa Mišurcová

Denisa Mišurcová

Pozice: Zdravotnice
Věk: 27
E-mail:
Ahoj všichni, jmenuji se Denča. Pracuji jako zdravotnický záchranář. Na tábor pojedu tento rok již po druhé s velmi se těším. Jsem ráda,že jsem přišla do tak skvělé party lidí. Jako malá jsem na tábory nikdy nejezdila. Ale kdybych byla znovu dítě,rozhodně bych do Ledče chtěla. Mým největším koníčkem je má práce. Mám ráda sport,cestování,hory a moře. Mám ráda letadla a létání. Budu ráda,když se na táboře obejdeme bez zranění. A pokud dojde k úrazu,nebojte se mě navštívit na zdravotce,ráda vám se vším pomůžu. Budu se těšit na vás všechny, nejlépe ale mimo zdravotku 8-)


Natálie Hillerová

Natálie Hillerová

Pozice: Zdravotnice /vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahooj! Jmenuji se Naty a letos mi bude 21 let. Studuji Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Trutnově odkud taky pocházím. Na tento tábor mě přivedla Kája Bekrová, která zde dělá vedoucí. Letos pojedu na tábor podruhé. Jako malá jsem na tábory jezdila pravidelně každý léto a milovala jsem je. A proto jsem ráda, že si tábor můžu vyzkoušet i z jiného pohledu a to jako zdravotník či vedoucí. Už se moc těším na léto a na tábor, že si ho spolu všichni užijeme.


Dagmar Veselá

Dagmar Veselá

Pozice: Zdravotnice
Věk: 71
E-mail:
Zdravím všechny táborníky.Věnovala jsem se pobytu na táboře na různých místech I funkcích jako táborník, praktikant, vedoucí oddílu, hlavní vedoucí a v poslední době jako zdravotnice s malými přestávkami skoro všechny prázdniny. I v profesním životě se věnuji dětem a mládeži jako lektorka, učitelka a vychovatelka. Vychovala jsem přitom i své tři děti a částečně I jejich pět dětí,takže zkušenost mi nechybí.Pobyt v přírodě a se ztělesněným mládím mně pořád baví, už se na vás moc těším..


Náš hvězdný tým kuchyně

Náš hvězdný tým kuchyně

Pozice:
Věk: 20
E-mail:


Zuzana M. Chlaňová

Zuzana M. Chlaňová

Pozice: Vedoucí
Věk: 39
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Zuzka a na tábory jsem jezdila nejdřív jako dítě, později i jako vedoucí. Jsem pedagog, lektor první pomoci, instruktor dětského plavání, a hlavně máma 2 neposedných dětí. Těším se, co nám letošní tábor přinese za dobrodružství. A vy?


Aneta Sojková

Aneta Sojková

Pozice: Vedoucí
Věk: 26
E-mail:
Ahojky :) letní prázdniny bez táboru? To pro mě nejsou prázdniny! Takže se znou uvidíme. Na tábory jezdím s nadšením už od mala, posledních pár let i jako vedoucí a neskutečně mě to baví! Nejradši chodím po horách, hraju míčové hry a deskovky nebo se jen tak válím u vody. Jezdím na snowboardu, horolezčím (zatím jen na umělých stěnách, ale věřím tomu, že jednou zdolám i skálu). Těším se, na nejbožejších 14 dní!


Tereza Vašenková

Tereza Vašenková

Pozice: Pravá ruka Janči
Věk: 26
E-mail:
Nazdárek všem. Do krásné Sluneční Zátoky jedu letos po sedmé a moc se těším. Na tábory jezdím už od malička, ať už jako dítě a nebo jako vedoucí a vždy mě velmi bavily. Nejraději ze všeho zpívám, také mám ráda čtení knížek, plavání a míčové hry. Pracuji jako vychovatelka ve školní družině a ve volném čase se věnuji kromě zpěvu práci s dětmi z pěstounských rodin. Věřím, že si tábor společně pořádně užijeme jako každý rok a odvezeme si spoustu dalších úžasných zážitků.


Anna Toporová

Anna Toporová

Pozice: Vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj táborníci, kdo mě ještě nezná, tak jsem Anička. Pracuji v administrativě a jsem maminkou jednoho malého uličníka, kterého na táboře nelze přehlédnout. Do Sluneční zátoky jedu letos posedmé a už se nemůžu dočkat těch krásných dní plných zábavy, smíchu a přátel. Tak v červenci!!


Matyáš Janda

Matyáš Janda

Pozice: vedoucí
Věk: 21
E-mail:
"Ahoj, nikdo mi neřekne jinak než Maty. Jezdím už pár let jako vedoucí na příměstské tábory, letos jsem se rozhodl k nim přidat i tábor pobytový, takže se na něj moc těším. Hraju na klavír a ve volném čase také v amatérském divadle, nebráním se ale i všelijakým sportům. Moc se na všechny těším a doufám, že si to pořádně užijeme"


Veronika Hanušová

Veronika Hanušová

Pozice: Vedoucí
Věk: 29
E-mail:
Ahoj táborníci! Tábor v krásném prostředí Sluneční zátoky mě chytl za srdce. Vždy se nesmírně těším na další ročník a jeho plánování. A kdo jsem? Během školního roku učím v mateřské škole v Brně, jsem absolventem Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity a také instruktorkou volnočasových aktivit v klubu pro děti a mládež. Snažím se procestovat, co největší kus naší krásné domoviny, ale i světa za hranicemi, ráda a často tvořím (kresba, malba, fotografie, pětimetrová pirátská loď z kartonu…), tancuji, cvičím jógu, hraji na klavír, čtu hromady knih nebo jen trávím čas s přáteli a chodím do přírody. Jako dítě jsem pravidelně jezdila na tábory a trávila léto v českých lesích a horách, a tak dobře vím, jak báječné zážitky, si mohou děti domů přivést. Už teď odškrtávám dny v kalendáři a nemůžu se dočkat, až sbalíme batohy, spacáky a vyrazíme vstříc novým dobrodružstvím!


Váša Hégr

Váša Hégr

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Vašek, je mi 21 a jsem z Prahy. Mým hlavním koníčkem jsou auta, jak jízda, tak i opravy. Pohybem také nepohrdnu. Na tábor jedu letos podruhé jako vedoucí. Těším se, že si tábor společně užijeme.


Barbora Hlaváčková

Barbora Hlaváčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Zdravím! Jsem studentkou ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Ve volném čase ráda hraju na příčnou flétnu, něco dobrého si uvařím, unavím se při nějakém sportu nebo vyrazím za hranice naší země objevovat cizí kultury. Samozřejmě se ale také věnuji s ostatními vedoucími přípravě našeho tábora, na který jedu letos již po sedmnácté. Prázdniny ve Sluneční zátoce jsou pro mě zážitkem již od mých raných let, takže věřím, že letos to nebude jiné a opět si odvezeme skvělé vzpomínky


Šárka Poláčková

Šárka Poláčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Šárka Poláčková Ahoj! Já jsem Šárka, jsem z Prahy a mám ráda červenou barvu. Studuju vysokou školu v oboru porodní asistence, chodím ráda ven, baví mě ruční práce a chutná mi pizza. Na náš tábor jedu už poněkolikáté a jsem si jistá, že si to zase spolu užijeme. Mám doma 4 mladší sestry, takže na tábor trénuju celoročně. Už se moc těším na další skvělý 2 týdny o prázdninách.


Michal Kasčák

Michal Kasčák

Pozice: Vedoucí
Věk: 43
E-mail:
"Ahojte, na tento tábor idem ako vedúci po třetí krát. Mám rád záhady, šifry, napínavé príbehy - a veľmi rád hrám "deskovky", ktorých hromadu so sebou aj určite prinesiem. Teším sa na vás a na všetko, čo spoločne tento rok objavíme, vyriešime, zahráme - a na dobrodružstvá, ktoré zažijeme."


Michala Nečasová

Michala Nečasová

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj všichni! Jmenuji se Míša. Studuji účetnictví na Jihočeské univerzitě. Mám ráda cestování, ale v téhle době si to ráda vynahrazuji procházkami v přírodě. Ve volných chvílích se věnuji čtení a sportování. Také mám ráda hudbu a nyní se snažím naučit se hrát na kytaru. Tak snad si u táboráku společně zazpíváme. Těším se na společně strávených čtrnáct dní, na zábavu a na dobrodružství, které v Sluneční zátoce zažijeme. Tak ahoj v červenci!


Karolína Bekrová

Karolína Bekrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 25
E-mail:
Ahojda táborníci. Jmenuji se Kája a studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze, ale původně pocházím z Krkonoš. Letos pojedu na tábor po páté a doufám, že si spolu znovu užijeme spoustu legrace. Mám ráda tanec, kterému jsem se závodně věnovala deset let, a pak jsem se stala i trenérkou. Také mě baví hudba a moc se těším na zpívání u táboráku. Co se sportu týče, vyhrává u mě volejbal, ale ještě víc miluju různé "sranda soutěže" a pár už jich mám pro vás taky připravených. Hlavně ať je sranda.. Těším se na krásných 14 dní s vámi, a zatím ahoooj!


Alžběta Anna Boučková

Alžběta Anna Boučková

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahoj! Jmenuju se Anička, je mi letos osmnáct a tento tábor jedu jako vedoucí podruhé. Předtím jsem jezdila šest let jako dítě, takže můžu potvrdit, že to stojí za to


Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Ahoj,Jmenuji se Pavel ale lidi mi říkají Pájo. Jsem velký sportovec a hraju závodně florbal.Na tábor jezdím už od svých 7 let a vždycky si beru domu ty nejlepší vzpomínky od tamtud. Jsem pozitivní a vtipný člověk a mám rad praci s dětmi. Letos to pořadně rozjedeme a budu se na vás těšit.


Tereza Hoffmanová

Tereza Hoffmanová

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahoj táborníci, jmenuju se Terka, ale všichni mi říkají Blažena. Na tento tábor jezdím od mala, ale již čtvrtým rokem jako součást táborového týmu. Jsem pro každou srandu a pro jakoukoliv práci s dětmi. Doufám, že se těšíte stejně jako já na nezapomenutelných 14 dní v Ledči!


Matěj Janíček

Matěj Janíček

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahoj jmenuji se Matěj a jsem studentem druhého ročníku střední školy. Na tábor jedu poprvé jako vedoucí ale dřívě jsem jezdil jako dítě. Mám rád když je všude pohoda a zábava. Rád se s váma zasměju a prožiju super léto. "


Adéla Havránková

Adéla Havránková

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Áďa a letos pojedu na tábor již po dvanácté. Od šesti let jsem jezdila do Sluneční zátoky jako dítě a tento rok poprvé jako vedoucí. Jsem studentka stavební školy v Praze se zaměření na bim projektovaní. Miluju všechny druhy sportu od plavání až po šachy. Doufám a věřím, že si tábor společně užijeme.


Filip Čapek

Filip Čapek

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Filip Čapek Zdravím! Na tábor v Ledči jsem dříve jezdil jako dítě, loni jako praktikant, a letos jako vedoucí. Studuji na průmyslovce, rád sportuju a mám rád, když se všichni baví. Doufám, že si letošní tábor užijete a odvezete si plno zážitků.


Isabella Gomez

Isabella Gomez

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Zdravím vás táborníci, Jsem Iza a minulý rok jsem na tábor jela jako praktikantka, letos pojedu jako vedoucí. Ovšem jezdím od svých sedmi let, tedy přináším expertní názor, že jakmile na tábor Ledeč jedete jednou, už se ho nezbavíte. Studuji poslední ročník na Německém gymnáziu v Praze. Mezi mé záliby patří umění a především divadlo a herectví. Ovšem také miluji psy a chodit do lesa s nimi běhat.


Jan Vaverka

Jan Vaverka

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Honza a chodím na IT průmyslovou střední školu. Na tento tábor jezdím už několik posledních let. Nyní sem pojedu jako vedoucí a jsem si jistý, že si to spolu užijeme.


Nikol Řeřichová

Nikol Řeřichová

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, jmenuju se Nikol a na tento tábor jezdím už spoustu let, tentokrát však jako praktikantka. Jsem studentkou na střední zdravotnické škole a věnují se různým týmovým sportům. Těším se, až spolu zažijeme hromadu srandy a vytvoříme si spoustu nových zážitků.


Marek Řeřicha

Marek Řeřicha

Pozice: Praktikant
Věk: 17
E-mail:
Ahoj jmenuji se Marek a na tábor jedu už po jedenácté studuji na střední škole technické v Praze a doufám že si tábor spolu užijeme. Už se moc těším.


Daniela Dobrovodská

Daniela Dobrovodská

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, na tábor jedu letos po šesté, ale tentokrát jako praktikantka. Tábor bude kouzelný a věřím, že si to moc užijeme. Těším se na všechna dobrodružství, které nás čekají, táboráky, soutěže, zpívání, tancování a prostě všechno, co spolu podnikneme


Magdalena Břeňová

Magdalena Břeňová

Pozice: Praktikantka
Věk: 18
E-mail:
Ahojky, jmenuji se Mája. Je mi 17 let a studuji na Gymnáziu v Poděbradech. Na tábory jezdím už 10 let a pokaždé nasbírám spoustu skvělých zážitků, zkušeností a vždy si najdu nové přátelé. Dny na táboře patří k mým nejoblíbenějším a také nejdůležitějším z celého léta. Mezi moje koníčky patří sport, turistika, příroda a hudba. Moc se na Vás všechny těším, uvidíme se na táboře, tak zatím…!


Anna Moravcová

Anna Moravcová

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Anna, studuji Střední pedagogickou školu v Mladé Boleslavi, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.Na tábory jezdím již od dětství, ale letos pojedu poprvé jako praktikantka. Ráda sportuju, jezdím na kole, čtu romantické příběhy a trávím čas v přírodě.Moc se těším, že si spolu užijeme spoustu zábavy a krásných 14 dní.