Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Náš tým

Jana Haltufová

Jana Haltufová

Pozice: Hlavní vedoucí
Věk: 39
E-mail: Jana.H@taborledec.cz
Ahoj táborníci a příznivci tábora. Tábor je pro mě nejen rodinná tradice. Do Sluneční zátoky jezdil můj děda, jezdil můj taťka a i já, letos po 35. Jezdila jsem jako dítě, praktikant, vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a již několik let jezdím i jako hlavní vedoucí. Tábor je pro mě také 14 dní neuvěřitelných zážitků a dobrodružství. Spolu s mým týmem děláme TÁBOR pro DĚTI. Naší vizí je dětem připravit bezpečné inspirativní prostředí pro zažití všeho, co jindy zažít nemohou.Stavíme na hodnotách a věříme, že tábor je kouzelným místem pro malé i velké. Moc se těším na společné táborové zážitky a na každého z vás, protože tu táborovou atmosféru tvoříme všichni společně.


Marcel Šverčič

Marcel Šverčič

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 28
E-mail: Marcel.S@taborledec.cz
Ahoj každému, kdo je tak odvážný a čte tato slova. Po menší pauze se vracím tam, kde jsem vedl tábor poprvé. Toto místo má zvláštní kouzlo, proto mě táhne zpátky a doufám, že to kouzlo zasahuje a bude zasahovat i vás. V první řadě mám strašně rád zvířata a neumím si bez nich život představit, jsou pro mě téměř vším. K tomu jezdím do vzdálených hor a lezu ferraty. Jsem člověk, který strašně rád něco předává ostatním, rád pomůžu, kde se dá… proto učím matematiku (nelekejte se), tělocvik, plavání a v poslední době i cvičím psy a jejich páníčky. Rozdávám rady, kde se dá, a jak je vidno. No a nechci si odpočinout od dětí ani o prázdninách, naopak můj odpočinek by bez vás nestál za to. Ať vám ten čas, než začne tábor, uteče rychle a ať vás provází síla.


Dagmar Veselá

Dagmar Veselá

Pozice: Zdravotnice
Věk: 68
E-mail:
Zdravím všechny táborníky.Věnovala jsem se pobytu na táboře na různých místech I funkcích jako táborník, praktikant, vedoucí oddílu, hlavní vedoucí a v poslední době jako zdravotnice s malými přestávkami skoro všechny prázdniny. I v profesním životě se věnuji dětem a mládeži jako lektorka, učitelka a vychovatelka. Vychovala jsem přitom i své tři děti a částečně I jejich pět dětí,takže zkušenost mi nechybí.Pobyt v přírodě a se ztělesněným mládím mně pořád baví, už se na vás moc těším..


Martin Lachtan Hruboň

Martin Lachtan Hruboň

Pozice: Mistr přes zábavu
Věk: 39
E-mail: Martin.H@taborledec.cz
Nazdar PARTO. Jmenuji se Martin, ale všichni mi říkají Lachtan. Proč? To je opředeno hromadou zajímavých okolností a záhad. Ano, mám rád vodu. A co ještě? Snad všechen sport. Rád se na něj dívám a rád ho chytře komentuji. Jsem pro každou zábavu a miluji srandu. Nemám rád nudu. Zbožňuji kreativitu. A tak už počínaje rozcvičkou Vám slibuji, že se budete bavit. Jako vedoucí jedu potřetí. Těším se na každého z Vás. Těch 14 dní bude nezapomenutelných.


Iva Petrová

Iva Petrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 25
E-mail:
Ahoj všichni! Tak se nám to opět blíží a já se těším ještě víc než obvykle. A na co? No přece na spaní pod širákem, na koupačky, výlety ve dne i v noci, hry v lese i na hřišti, blbnutí na diskotékách, zpívání u táboráku... a víte, na co se těším nejvíc? NA VÁS! A taky na to, jaké lumpárny nám letos ti čerti v celotáborovce přichystají. A pro ty, kteří mě ještě neznají - říká se mi Ivinka, přes rok nadšeně pracuji s mladými lidmi od 11 do 18 let, jsem "velká" (malá) milovnice tance <3 a především jsem ochránkyně všeho živého, která se snaží změnit svět k lepšímu ;) Tak na co čekat? Sbalte si batůžky a jedem!! Musíme těm čertům pěkně zatopit pod kotlem!


Petr Tomášek

Petr Tomášek

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 40
E-mail:
Ahoj bando, pracuji jako kriminalista, takže mám rád pravidla, ale i srandu a vymýšlím spoustu legrace. Jako malej kluk a i jako dospělák jsem již byl na několika táborech a vždy to byla bezva akce, kterou je třeba zase zažít. Baví mě hry, sport, ale i lenošení. Těším se na novou partu, na vás, ale i na nové zážitky a dobrodružství. V létě AHOJ. Petr


Zuzana M. Chlaňová

Zuzana M. Chlaňová

Pozice: Vedoucí
Věk: 36
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Zuzka a na tábory jsem jezdila nejdřív jako dítě, později i jako vedoucí. Jsem pedagog, lektor první pomoci, instruktor dětského plavání, a hlavně máma 2 neposedných dětí. Na táboře budu vedoucí nejmenších oddílů. Těším se, co nám letošní tábor přinese za dobrodružství. A vy?


Vladimír Adamovský

Vladimír Adamovský

Pozice: Vedoucí
Věk: 43
E-mail:
Ahoj! V normálním životě pracuji s počítači, přednáším o informatice a vytvářím weby. Ve volných chvílích jsem potápěč - záchranář. Zajímá mě všechno kolem vědy a techniky. Ze sportu se věnuju plavání, potápění, kolu, lezení po umělé stěně a slack-line. Mám pro vás připravenou spoustu záludných hádanek. Tak například: Máte dva džbány, pětilitrový a třílitrový, a neomezený zdroj vody. Dokážete odměřit čtyři litry?


Aneta Sojková

Aneta Sojková

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahojky :) letní prázdniny bez táboru? To pro mě nejsou prázdniny! Takže se znou uvidíme. Na tábory jezdím s nadšením už od mala, posledních pár let i jako vedoucí a neskutečně mě to baví! Nejradši chodím po horách, hraju míčové hry a deskovky nebo se jen tak válím u vody. Jezdím na snowboardu, horolezčím (zatím jen na umělých stěnách, ale věřím tomu, že jednou zdolám i skálu). Těším se, na nejbožejších 14 dní!


Pavel Majty Majtáň

Pavel Majty Majtáň

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj táborníci, jsem Pavel, ale všichni, co mne znají mi říkají Majty. Studuju PedF-UK a na tábory jezdím už pekelně dlouho. Jsem největším fanouškem dračího doupěte, rád jezdím na kole a trávím čas s kamarády. Přes rok nemám čas na nic jiného než na školu a práci a doufám, že na táboře si užiju dost zábavy a zrelaxuju tak, jak to jen na táboře jde.


Tereza Vašenková

Tereza Vašenková

Pozice: Pravá ruka Janči
Věk: 23
E-mail:
Nazdárek všem :) do krásné Sluneční Zátoky jedu letos potřetí a moc se těším. Na tábory jezdím už od malička, ať už jako dítě a nebo jako vedoucí a vždy mě velmi bavily. Nejraději ze všeho zpívám, také mám ráda čtení knížek, plavání a míčové hry. Věřím, že si to společně pořádně užijeme a odvezeme si spoustu dalších úžasných zážitků.


Roman Háčka

Roman Háčka

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Ahoj. Tak už po druhé se na vás budu těšit! Opravdu to utíká a já se už nemůžu dočkat, až vás zase uvidím a až si zablbneme :-) Pro ty co mě třeba ještě neznají, jmenuji se Roman, ještě studuju, takže většinu roku trávím v Brně, jinak jsem ale z Vysočiny. Po přitom se snažím dělat všechno možné - sporty jsou mi blízké, tak jako i cestování například. Jsem si jistý, že si tábor spolu užijeme a doufám, že se zase nikomu na konci nebude chtít odjíždět!


Miroslav Gono

Miroslav Gono

Pozice: Vedoucí
Věk: 31
E-mail:
Jmenuji se Mirek, je mi 29 let. Žiju v Kladně, ale pocházím z krásných Krkonoš. Mám strojní průmyslovku a nyní dálkově studuji VOŠ. Na tábory jsem jezdil už od mala. Později i jako praktikant. Největší radost mám z toho, když můžu v dětských očích vidět radost a nadšení. Možná i proto pracuji v Kladenské továrně na kostičky-LEGO :-D Miluji přírodu, zvířata, skládání textů a sport-stolní tenis (závodně), fotbal a spoustu dalších. Jsem pro každou legraci. Těším se na Vás a doufám, že si to všichni společně pořádně užijeme :-)


Anna Toporová

Anna Toporová

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Ahoj táborníci! Kdo mě ještě nezná, tak se jmenuji Anička a mám ráda každou srandu a pobyt na čerstvým vzduchu. Na tábor jedu počtvrté, tak doufám, že si to letos zase parádně užijeme. Sice nebudeme od začátku, ale v půlce jsme tam jako na koni a zůstaneme s vámi až do konce. Momentálně jsem máma na plný úvazek, takže se můžete těšit i na našeho nejmenšího táborníka. Tak v červenci!


Štěpánka Korbová

Štěpánka Korbová

Pozice: Vedoucí
Věk: 25
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Štěpánka. Jsem studentka Lékařské fakulty v Brně, ale pocházím a žiju v Plzni. Letos s vámi jedu poprvé, ale na tábory jezdím od malička a vždy to pro mě byla nejlepší část prázdnin, takže se už těším, že si to letos užijeme společně. Ráda cvičím jógu, cestuji, jezdím na vodu, setkávám se s přáteli, tvořím vlastní látkové tašky nebo trička. Ale mým největším koníčkem je divadlo. Takže ahoj v červenci a doufám, že si to společně pořádně užijeme.


Veronika Hanušová

Veronika Hanušová

Pozice: Vedoucí oddílu č.12
Věk: 25
E-mail:
Ahoj táborníci! Letos s Vámi pojedu na tábor do krásného prostředí Sluneční zátoky podruhé. A už teď se nesmírně těším. A kdo vlastně jsem? Během školního roku učím v mateřské škole v Brně (loni jsem úspěšně dokončila Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity) a jsem instruktorkou volnočasových aktivit v klubu pro děti a mládež. V létě se snažím procestovat, co největší kus naší krásné domoviny, ale i světa za hranicemi, ráda a často tvořím (kresba, malba, pětimetrová pirátská loď z kartonu apod…), tancuji, běhám, cvičím jógu, hraji na klavír, čtu hromady knih nebo jen trávím čas s přáteli a chodím do přírody. Jako dítě jsem pravidelně jezdila na tábory a trávila léto v českých lesích a horách, a tak dobře vím, jak báječné zážitky, si mohou děti odvést. Už teď odškrtávám dny v kalendáři a nemůžu se dočkat, až sbalíme batohy, spacáky a vyrazíme vstříc novým, legendárním dobrodružstvím.


Jakub Jonáš

Jakub Jonáš

Pozice: Vedoucí
Věk: 26
E-mail:
Hezký den jmenuji se Jakub Jonáš. Tělem i duší skaut, i když díky časové vytíženosti už bohužel ne aktivní. Strašně rád sportuji, aktuálně nejvíce běhám a spolu na táboře si taky krásně zaběháme, teda je to na vás zda dobrovolně nebo ne. :) Práci s dětmi na pozici od vedoucího až po spoluorganizátora mám za sebou několik let. Už 5 let pomáhám realizovat začínající projekty, jinými slovy - snažím se prosadit v dnešním světe jako majitle s.r.o. :) Mám pro vás připravenou řádku sportovních, ovšem také dramatických her. Uvidíme se. :)


Milena Bušková

Milena Bušková

Pozice: Vedoucí
Věk: 48
E-mail:
Ahoj děcka. Jmenuji se Milena a pracuji na střední škole v Brně jako metodik prevence. A protože na střední už není čas na hraní, tak si chci prázdniny užít ve vaší společnosti. Na tábory jsem jezdila už jako malá holka a v dospělosti jako vedoucí. S vámi pojedu podruhé a moc se těším, jak si to společně zase užijeme.


Anna Horáková

Anna Horáková

Pozice: Střídací vedoucí/ Zdravotník
Věk: 21
E-mail:
Ahoj! Pracuji jako pedagog volného času. Pocházím z Brna, ale nejsem žádné městské kvítko. Od malička jezdím na třítýdenní tábory, za ty roky jsem se naučila milovat ranní zdravou rozcvičku, strach ze tmy, spoustu zábavy, vodní bitvy a vaření na ohni v kotlíku. Dalším mým koníčkem je hudba a první pomoc! Hraju na kytaru a zpívám, takže večery u táboráku doplním mým pavím hlasem. Jsem děsně upovídaná, takže pokud nebudeš stíhat moji rychlost - nevadí, časem si zvykneš! Budu se na vás všechny zase těšit! Ahooooj!!


Karolína Prokůpková

Karolína Prokůpková

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj, vystudovala jsme taneční konzervatoř. Doufám že se mi někdy poštěstí mít vlastní taneční kroužek a budu moct učit děti tančit. Ráda zpívám, i když falešně, tančím a lenoším. Nesnáším povrchnost, přetvářku a panovačnost. Na tábor se velmi těším tak doufám, že se tam uvidíme.


Eduard "Eddie" Topor

Eduard "Eddie" Topor

Pozice: Sporťák
Věk: 29
E-mail:
Ahoj všetci! Na tohtoročnom tábore budem medzi vami nováčik, no nemusíte sa báť, žeby nebola zábava. Som blázinek, ktorý miluje akýkoľvek šport, prírodu, turistické výlety, cestovanie... taktiež kluk, ktorý ma rad super partiu ľudí kde je o zábavu postarané. Na tábore budem vypomáhať vedúcim oddielov a taktiež viesť rôzne športové aktivity. Moc sa teším, že tu všetci spolu, v krásnej lokalite zažijeme veľa dobrodružstva, zábavy, športových aktivít, výletov,... a mnoho ďalšieho.


Julie Kolářová

Julie Kolářová

Pozice: Vedoucí oddílu č.9
Věk: 20
E-mail:
Ahoj! Jmenuju se Julie, ale většina lidí mi říká Julis. Je mi 18, studuju 3. ročník gymnázia v Praze, kde i bydlím. Ráda sportuju, cestuju, zpívám, trávím čas s kamarády a jsem pro každou srandu. Na tábory jezdím odmalička, ale s vámi do Ledče letos pojedu poprvé. Na všechny z vás se těším a doufám, že si tábor spolu naplno užijeme! Tak ahoj v červenci!


Barbora Hlaváčková

Barbora Hlaváčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Zdravím! Jsem studentkou ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Když zrovna nesedím ve skriptech, tak ráda hraju na příčnou flétnu, něco dobrého si uvařím, unavím se při nějakém sportu nebo vyrazím za hranice naší země objevovat cizí kultury. Samozřejmě se ale také věnuji s ostatními vedoucími přípravě našeho tábora, na který jedu letos již po čtrnácté. Prázdniny ve Sluneční zátoce jsou pro mě zážitkem již od mých raných let, takže věřím, že letos to nebude jiné a opět si odvezeme skvělé vzpomínky.


Šárka Poláčková

Šárka Poláčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Ahoj! Já jsem Šárka, bydlím v Praze a mám ráda červenou barvu. Letos maturuju a dál bych se chtěla věnovat medicíně. Hraju beachvolejbal, baví mě ruční práce a chutná mi pizza. Na náš tábor jedu už počtvrté a jsem si jistá, že si to zase spolu užijeme. Mám doma 4 mladší sestry, takže na tábor trénuju celoročně. Už se moc těším na další skvělý 2 týdny o prázdninách.


Nikola Bartoňová

Nikola Bartoňová

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahoj, jmenuju se Nikča, momentálně studuju čtvrtý ročník oboru analytické chemie. Strašně ráda trávím čas v přírodě, ať už relaxuju, nebo nějak aktivně. Proto se také už hrozně těším, až strávím celých 14 dní v krásném okolí, kde si doufám všichni užijeme spoustu zábavy a odneseme si odtud skvělé vzpomínky..


Anežka Volfová

Anežka Volfová

Pozice: Praktikantka oddílu č.8
Věk: 17
E-mail:
Čau všichni! Já jsem Anežka, někteří mi říkají Néža, je mi 16let a jsem v druhém ročníku na gymplu. Mám ráda tanec, cestování, kreslení všeho možného, sport - konkrétně volejbal, chození ven s kamarády, natáčení videí a velkou srandu! Pracuji v nemocnici na dětském oddělení jako klaun. Hrozně mě to baví, protože já jsem vždycky chtěla bavit lidi kolem mě, takže tohle je přesně práce pro mě. Na tábory jsem jezdila od první třídy a vždycky mě to bavilo. Na tábor Ledeč pojedu letos poprvé a hrozně se těším, že si to společně užijeme. Tak v červenci ahoj!


Michala Nečasová

Michala Nečasová

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Ahoj všichni! Jmenuji se Míša a letos s vámi jedu na tábor již podruhé. Jsem studentka 4. ročníku ekonomického lycea a ve volném čase ráda sportuji. Nejraději hraju míčové hry nebo společenské hry s přáteli. Také mám ráda procházky v přírodě a cestování. Těším se na společně strávených čtrnáct dní, na zábavu a na dobrodružství, které v Sluneční zátoce zažijeme. Tak ahoj v červenci!


Karolína Bekrová

Karolína Bekrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahojda táborníci. Jmenuji se Kája a studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze, ale původně pocházím z města Trutnov v Podkrkonoší. Letošní rok to pro mě bude premiéra v pozici vedoucí na letním táboře, ale moc se na vás těším. Jako malá jsem tábory zbožňovala, tak doufám, že si spolu užijeme spoustu legrace. Velmi ráda mám tanec,kterému jsem se závodně věnovala deset let, a minulý rok jsem se stala trenérkou. Také mě baví hudba a moc se těším na zpívání u táboráku. Výtvarné práce mi také nejsou cizí. Co se sportu týče, vyhrává u mě volejbal, ale ještě víc miluju různé "sranda soutěže" a pár už jich mám pro vás taky připravených. Těším se na krásných 14 dní s Vámi, a zatím ahoooj!


Jana Beinová

Jana Beinová

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahoj! Taky bych se vám, milí rodičové nebo taborníci, chtěla tak trochu představit. Víte, já jsem na letních táborech prakticky vyrostla. Jezdím na ně už od čtyř let! (Jo, vidíte dobře, je to tak.) To zároveň znamená, že jsem zažila už veeelkou spoustu táborů. A věřte mi, neznám lepší atmosféru než takovou tu večerní u pořádného táboráku, když si napapaní a nadmíru spokojení táborníci i dospělí společně zpívají ty nejohranější trampské písničky, které dávno zná i váš pes. Jinak já jsem obecně taková ta holka do nepohody, co se sice skoro ničemu pořádně nevěnuje, ale vlastně jí zároveň baví úplně všechno. Tenhle rok maturuju a snad se pak i dostanu na medicínu, to ještě uvidím. Do Sluneční zátoky zavítám letos poprvé, ale už teď mám (hlavně díky supr vedení) pocit, že to budou nejlepší dva týdny, co mě tyhle prázdniny čekají. Těším se na vás všechny!


Eliška Slavíková

Eliška Slavíková

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Čauky jmenuje se Eliška a na tábor jedu letos podruhé, ale poprvé jako vedoucí. Chodím na střední zdravotnickou školu a letos maturuji tak doufám že to dám


Lukáš Bukač

Lukáš Bukač

Pozice: Praktikant
Věk: 17
E-mail:
Nazdar táborníci, jmenuju se Lukáš a na tenhle tábor pojedu již po třetí, tentokrát ale jako praktikant, takže mě hodně z vás už zná. Studuju již šestým rokem na gymnáziu v Praze. Rád sportuju, hraju napočítači a obecně mě baví kontakt s lidmi. Doufám že si to na táboře hodně užijeme a odvezeme si odtamtud hodně zážitků, ostatně jako každý rok.


Tereza Hoffmanová

Tereza Hoffmanová

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Ahoj táborníci! Na tento tábor jezdím od mala a letos pojedu jako praktikant. Ráda sportuju a chodím na procházky.Ve volném čase se věnuji svým mazlíkům a rodině. Jsem studentem druhého ročníku střední školy.Jsem pro každou srandu a ráda pracuji s dětmi.Pevně doufám, že si z tábora povezeme spoustu nezapomenutelných zážitků.