Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Náš tým

Jana Haltufová

Jana Haltufová

Pozice: Hlavní vedoucí
Věk: 41
E-mail: Jana.H@taborledec.cz
Ahoj táborníci a příznivci tábora. Tábor je pro mě nejen rodinná tradice. Do Sluneční zátoky jezdil můj děda, jezdil můj taťka a i já, letos po 36. Jezdila jsem jako dítě, praktikant, vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a již několik let jezdím i jako hlavní vedoucí. Tábor je pro mě také 14 dní neuvěřitelných zážitků a dobrodružství. Spolu s mým týmem děláme TÁBOR pro DĚTI. Naší vizí je dětem připravit bezpečné inspirativní prostředí pro zažití všeho, co jindy zažít nemohou.Stavíme na hodnotách a věříme, že tábor je kouzelným místem pro malé i velké. Moc se těším na společné táborové zážitky a na každého z vás, protože tu táborovou atmosféru tvoříme všichni společně.


Marcel Šverčič

Marcel Šverčič

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 30
E-mail: Marcel.S@taborledec.cz
Ahoj každému, kdo je tak odvážný a čte tato slova. Po menší pauze se vracím tam, kde jsem vedl tábor poprvé. Toto místo má zvláštní kouzlo, proto mě táhne zpátky a doufám, že to kouzlo zasahuje a bude zasahovat i vás. V první řadě mám strašně rád zvířata a neumím si bez nich život představit, jsou pro mě téměř vším. K tomu jezdím do vzdálených hor a lezu ferraty. Jsem člověk, který strašně rád něco předává ostatním, rád pomůžu, kde se dá… proto učím matematiku (nelekejte se), tělocvik, plavání a v poslední době i cvičím psy a jejich páníčky. Rozdávám rady, kde se dá, a jak je vidno. No a nechci si odpočinout od dětí ani o prázdninách, naopak můj odpočinek by bez vás nestál za to. Ať vám ten čas, než začne tábor, uteče rychle a ať vás provází síla.


Petr Tomášek

Petr Tomášek

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 42
E-mail:
Ahoj bando, pracuji jako kriminalista, takže mám rád pravidla, ale i srandu a vymýšlím spoustu legrace. Jako malej kluk a i jako dospělák jsem již byl na několika táborech a vždy to byla bezva akce, kterou je třeba zase zažít. Baví mě hry, sport, ale i lenošení. Těším se na novou partu, na vás, ale i na nové zážitky a dobrodružství. V létě AHOJ. Petr


Dagmar Veselá

Dagmar Veselá

Pozice: Zdravotnice
Věk: 70
E-mail:
Zdravím všechny táborníky.Věnovala jsem se pobytu na táboře na různých místech I funkcích jako táborník, praktikant, vedoucí oddílu, hlavní vedoucí a v poslední době jako zdravotnice s malými přestávkami skoro všechny prázdniny. I v profesním životě se věnuji dětem a mládeži jako lektorka, učitelka a vychovatelka. Vychovala jsem přitom i své tři děti a částečně I jejich pět dětí,takže zkušenost mi nechybí.Pobyt v přírodě a se ztělesněným mládím mně pořád baví, už se na vás moc těším..


Kateřina Malinová

Kateřina Malinová

Pozice: Zdravotnice
Věk: 24
E-mail:
Ahoj všichni, jmenuji se Kateřina a pojedu s Vámi letos potřetí. Tábory mám ráda, poznala jsem je jako dítě, praktikant a vedoucí. Zdravotníkem jsem na táboře ještě nebyla, ale vyzkoušela jsem si to na mnoha sportovních turnajích. Studuji obor všeobecná sestra. Mám ráda zábavu, přírodu i sport. Moc se na Vás všechny těším! :)


Martin Lachtan Hruboň

Martin Lachtan Hruboň

Pozice: Mistr přes zábavu
Věk: 41
E-mail: Martin.H@taborledec.cz
Nazdar PARTO. Jmenuji se Martin, ale všichni mi říkají Lachtan. Proč? To je opředeno hromadou zajímavých okolností a záhad. Ano, mám rád vodu. A co ještě? Snad všechen sport. Rád se na něj dívám a rád ho chytře komentuji. Jsem pro každou zábavu a miluji srandu. Nemám rád nudu. Zbožňuji kreativitu. A tak už počínaje rozcvičkou Vám slibuji, že se budete bavit. Jako vedoucí jedu potřetí. Těším se na každého z Vás. Těch 14 dní bude nezapomenutelných.


Zuzana M. Chlaňová

Zuzana M. Chlaňová

Pozice: Vedoucí
Věk: 38
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Zuzka a na tábory jsem jezdila nejdřív jako dítě, později i jako vedoucí. Jsem pedagog, lektor první pomoci, instruktor dětského plavání, a hlavně máma 2 neposedných dětí. Na táboře budu vedoucí nejmenších oddílů. Těším se, co nám letošní tábor přinese za dobrodružství. A vy?


Jan Pospíšil

Jan Pospíšil

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Ahoj jmenuji se Honza a je mi 22 let. Jsem moc rád, že jsem dostal příležitost jezdit na tento tábor jako vedoucí. Na tábory jezdím od mala, ale nikde se mi to nelíbilo tak jak tady. Mezi mé koníčky patří veškerý sport a hudba. Vždy se těším na tábor, je to taková moje “dovolená” od práce. Nejvíce mě baví vymýšlet, ale taky i hrát veškeré hry a pořádat dětem různé soutěže. Tak neváhej a pojeď s námi. Uvidíme se tam


Aneta Sojková

Aneta Sojková

Pozice: Vedoucí
Věk: 24
E-mail:
Ahojky :) letní prázdniny bez táboru? To pro mě nejsou prázdniny! Takže se znou uvidíme. Na tábory jezdím s nadšením už od mala, posledních pár let i jako vedoucí a neskutečně mě to baví! Nejradši chodím po horách, hraju míčové hry a deskovky nebo se jen tak válím u vody. Jezdím na snowboardu, horolezčím (zatím jen na umělých stěnách, ale věřím tomu, že jednou zdolám i skálu). Těším se, na nejbožejších 14 dní!


Tereza Vašenková

Tereza Vašenková

Pozice: Pravá ruka Janči
Věk: 25
E-mail:
Nazdárek všem :) do krásné Sluneční Zátoky jedu letos po páté a moc se těším. Na tábory jezdím už od malička, ať už jako dítě a nebo jako vedoucí a vždy mě velmi bavily. Nejraději ze všeho zpívám, také mám ráda čtení knížek, plavání a míčové hry. Ve volném čase se věnuji kromě zpěvu práci s dětmi z pěstounských rodin. Věřím, že si tábor společně pořádně užijeme jako každý rok a odvezeme si spoustu dalších úžasných zážitků.


Anna Toporová

Anna Toporová

Pozice: Vedoucí
Věk: 25
E-mail:
Ahoj táborníci! Kdo mě ještě nezná, tak se jmenuji Anička a mám ráda každou srandu a pobyt na čerstvým vzduchu. Na tábor jedu popaté, tak doufám, že si to letos zase parádně užijeme. Sice nebudeme od začátku, ale v půlce jsme tam jako na koni a zůstaneme s vámi až do konce. Momentálně jsem máma na plný úvazek, takže se můžete těšit i na našeho nejmenšího táborníka. Tak v červenci!


Štěpánka Korbová

Štěpánka Korbová

Pozice: Vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Štěpánka. Jsem studentka Lékařské fakulty v Brně, ale pocházím a žiju v Plzni. Letos s vámi jedu poprvé, ale na tábory jezdím od malička a vždy to pro mě byla nejlepší část prázdnin, takže se už těším, že si to letos užijeme společně. Ráda cvičím jógu, cestuji, jezdím na vodu, setkávám se s přáteli, tvořím vlastní látkové tašky nebo trička. Ale mým největším koníčkem je divadlo. Takže ahoj v červenci a doufám, že si to společně pořádně užijeme.


Veronika Hanušová

Veronika Hanušová

Pozice: Vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj táborníci! Tábor v krásném prostředí Sluneční zátoky mě chytl za srdce. Vždy se nesmírně těším na další ročník a jeho plánování. A kdo jsem? Během školního roku učím v mateřské škole v Brně, jsem absolventem Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity a také instruktorkou volnočasových aktivit v klubu pro děti a mládež. Snažím se procestovat, co největší kus naší krásné domoviny, ale i světa za hranicemi, ráda a často tvořím (kresba, malba, fotografie, pětimetrová pirátská loď z kartonu…), tancuji, cvičím jógu, hraji na klavír, čtu hromady knih nebo jen trávím čas s přáteli a chodím do přírody. Jako dítě jsem pravidelně jezdila na tábory a trávila léto v českých lesích a horách, a tak dobře vím, jak báječné zážitky, si mohou děti domů přivést. Už teď odškrtávám dny v kalendáři a nemůžu se dočkat, až sbalíme batohy, spacáky a vyrazíme vstříc novým dobrodružstvím!


Milena Bušková

Milena Bušková

Pozice: Vedoucí
Věk: 50
E-mail:
Ahoj děcka. Jmenuji se Milena a pracuji na střední škole v Brně jako metodik prevence. A protože na střední už není čas na hraní, tak si chci prázdniny užít ve vaší společnosti. Na tábory jsem jezdila už jako malá holka a v dospělosti jako vedoucí. S vámi pojedu podruhé a moc se těším, jak si to společně zase užijeme.


Kateřina Doležalová

Kateřina Doležalová

Pozice: Vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj kamarádi! Na tábor ve Sluneční zátoce pojedu, po časové odmlce, podruhé a velmi se těším na nové zážitky s vámi. Absolvovala jsem Pedagogickou fakultu Karlovy univerzity a nyní pracuji v mateřské škole v Brně. Ve volných chvílích mě můžete vidět buď s knihou v ruce, s batohem na zádech nebo na motorce. Ráda trávím čas se svými přáteli, sbírám staré pohlednice a zajímám se o ekologii. Těším se na vás v červenci!


Eduard "Eddie" Topor

Eduard "Eddie" Topor

Pozice: Sporťák
Věk: 31
E-mail:
Ahoj všetci! Som blázinek, ktorý miluje akýkoľvek šport, prírodu, turistické výlety, cestovanie... taktiež kluk, ktorý ma rad super partiu ľudí kde je o zábavu postarané. Na tábore budem vypomáhať vedúcim oddielov a taktiež viesť rôzne športové aktivity. Moc sa teším, že tu všetci spolu, v krásnej lokalite zažijeme veľa dobrodružstva, zábavy, športových aktivít, výletov,... a mnoho ďalšieho.


Julie Kolářová

Julie Kolářová

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj! Jmenuju se Julie, ale většina lidí mi říká Julis. . Ráda sportuju, cestuju, zpívám, trávím čas s kamarády a jsem pro každou srandu. Na tábory jezdím odmalička. Na všechny z vás se těším a doufám, že si tábor spolu naplno užijeme! Tak ahoj v červenci!


Barbora Hlaváčková

Barbora Hlaváčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Zdravím! Jsem studentkou ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Ve volném čase ráda hraju na příčnou flétnu, něco dobrého si uvařím, unavím se při nějakém sportu nebo vyrazím za hranice naší země objevovat cizí kultury. Samozřejmě se ale také věnuji s ostatními vedoucími přípravě našeho tábora, na který jedu letos již po patnácté. Prázdniny ve Sluneční zátoce jsou pro mě zážitkem již od mých raných let, takže věřím, že letos to nebude jiné a opět si odvezeme skvělé vzpomínky


Šárka Poláčková

Šárka Poláčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj! Já jsem Šárka, bydlím v Praze a mám ráda červenou barvu. Letos maturuju a dál bych se chtěla věnovat medicíně. Hraju beachvolejbal, baví mě ruční práce a chutná mi pizza. Na náš tábor jedu už počtvrté a jsem si jistá, že si to zase spolu užijeme. Mám doma 4 mladší sestry, takže na tábor trénuju celoročně. Už se moc těším na další skvělý 2 týdny o prázdninách.


Nikola Bartoňová

Nikola Bartoňová

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj, jmenuju se Nikča a studuju vysokou školu v Ústí nad Labem zaměřenou na životní prostředí. Strašně ráda trávím čas v přírodě, ať už relaxuju, nebo nějak aktivně. Takže se těším, až všichni společně strávíme celých 14 dní obklopeni krásnou přírodou a doufám, že si odtud odneseme hezké vzpomínky a všichni se tam budeme rádi vracet.


Anežka Volfová

Anežka Volfová

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Čauky! já jsem Anežka, ale říkejte mi Néža! Studuji poslední ročník na gymplu, takže o zábavu postaráno. Letos na tábor pojedu již potřetí a hrozně moc se těším na každého z Vás, na společné, nezapomenutelné zážitky, které si společně v průběhu tábora vytvoříme. Uteče to jako voda! Mějte se všichni krásně, myslete pozitivně a v brzy v létě opět naviděnou!


Michala Nečasová

Michala Nečasová

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj všichni! Jmenuji se Míša. Studuji účetnictví na Jihočeské univerzitě. Mám ráda cestování, ale v téhle době si to ráda vynahrazuji procházkami v přírodě. Ve volných chvílích se věnuji čtení a sportování. Také mám ráda hudbu a nyní se snažím naučit se hrát na kytaru. Tak snad si u táboráku společně zazpíváme. Těším se na společně strávených čtrnáct dní, na zábavu a na dobrodružství, které v Sluneční zátoce zažijeme. Tak ahoj v červenci!


Karolína Bekrová

Karolína Bekrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Ahojda táborníci. Jmenuji se Kája a studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze, ale původně pocházím z města Trutnov v Podkrkonoší. Letos pojedu na tábor po třetí a moc se na vás těším. Jako malá jsem tábory zbožňovala, tak doufám, že si spolu užijeme spoustu legrace. Mám ráda tanec, kterému jsem se závodně věnovala deset let, a pak jsem se stala i trenérkou. Také mě baví hudba a moc se těším na zpívání u táboráku. Výtvarné práce mi také nejsou cizí. Co se sportu týče, vyhrává u mě volejbal, ale ještě víc miluju různé "sranda soutěže" a pár už jich mám pro vás taky připravených. Těším se na krásných 14 dní s vámi, a zatím ahoooj!


Filip Špitálský

Filip Špitálský

Pozice: Vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj, jmenuju se Filip a na tábor jedu tento rok poprvé. Na tábory vlastně jezdím od 6 let, nejdřív jsem se účastnil jako dítě, pak i jako praktikant a vedoucí. Poslední tři roky jsem ale nikam nejel, a to si hodlám nahradit teď táborem v Ledči. Těším se, až všechny poznám. Tak zatím!


Eliška Slavíková

Eliška Slavíková

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj letos jedu na tábor potřetí. Brigádně pracuji ve školce a studuji zdravotní sestřičku, mam sedmiletou fenku, které se dost věnuji. Rada chodím na procházky, miluji zábavu a jsem pro každou srandu a také zbožňuju různě si barvit vlasy. Hrozně se těším na letošní tábor a na všechny děti a věřím se si to spolu užijeme


Alžběta Anna Boučková

Alžběta Anna Boučková

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Ahoj! Jmenuju se Anička, je mi letos osmnáct a tento tábor jedu jako vedoucí podruhé. Předtím jsem jezdila šest let jako dítě, takže můžu potvrdit, že to stojí za to


Tereza Hoffmanová

Tereza Hoffmanová

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Ahoj táborníci! Na tento tábor jezdím od mala a letos pojedu jako praktikant. Ráda sportuju a chodím na procházky.Ve volném čase se věnuji svým mazlíkům a rodině. Jsem studentem druhého ročníku střední školy.Jsem pro každou srandu a ráda pracuji s dětmi.Pevně doufám, že si z tábora povezeme spoustu nezapomenutelných zážitků.


Kristýna Hoppeová

Kristýna Hoppeová

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Ahoj jmenuji se Kristýna, ale kamarádi mi říkají Týno, je mi 18 let a studuji sociální činnost v Ústí nad Labem. Letos jedu na tábor poprvé jako praktikantka, ráda si povídám, chodím na výšlapy, a strašně moc moc se těším na všechny společné zážitky z tábora.


Jan Vaverka

Jan Vaverka

Pozice: Praktikant
Věk: 16
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Honza a na tento tábor jsem posledních 9 let jezdil jako dítě. Nyní sem pojedu poprvé jako praktikant a jsem si jistý, že si to spolu užijeme.