Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Náš tým

Jana Haltufová

Jana Haltufová

Pozice: Hlavní vedoucí
Věk: 36
E-mail: Jana.H@taborledec.cz
Ahoj táborníci a příznivci tábora. Tábor je pro mě nejen rodinná tradice. Do Sluneční zátoky jezdil můj děda, jezdil můj taťka a i já, letos po 32. Jezdila jsem jako dítě, praktikant, vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a již několik let jezdím i jako hlavní vedoucí. Tábor je pro mě také 14 dní neuvěřitelných zážitků a dobrodružství. Spolu s mým týmem děláme TÁBOR pro DĚTI. Naší vizí je dětem připravit bezpečné inspirativní prostředí pro zažití všeho, co jindy zažít nemohou.Stavíme na hodnotách a věříme, že tábor je kouzelným místem pro malé i velké. Moc se těším na společné táborové zážitky a na každého z vás, protože tu táborovou atmosféru tvoříme všichni společně.


Dagmar Veselá

Dagmar Veselá

Pozice: Zdravotnice
Věk: 65
E-mail:
Zdravím všechny táborníky.Věnovala jsem se pobytu na táboře na různých místech I funkcích jako táborník, praktikant, vedoucí oddílu, hlavní vedoucí a v poslední době jako zdravotnice s malými přestávkami skoro všechny prázdniny. I v profesním životě se věnuji dětem a mládeži jako lektorka, učitelka a vychovatelka. Vychovala jsem přitom i své tři děti a částečně I jejich pět dětí,takže zkušenost mi nechybí.Pobyt v přírodě a se ztělesněným mládím mně pořád baví, už se na vás moc těším..


Martin Hruboň

Martin Hruboň

Pozice: Mistr přes zábavu
Věk: 36
E-mail: Martin.H@taborledec.cz
Nazdar PARTO. Jmenuji se Martin, ale všichni mi říkají Lachtan. Proč? To je opředeno hromadou zajímavých okolností a záhad. Ano, mám rád vodu. A co ještě? Snad všechen sport. Rád se na něj dívám a rád ho chytře komentuji. Jsem pro každou zábavu a miluji srandu. Nemám rád nudu. Zbožňuji kreativitu. A tak už počínaje rozcvičkou Vám slibuji, že se budete bavit. Jako vedoucí jedu podruhé. Těším se na každého z Vás. Těch 14 dní bude nezapomenutelných.


Iva Petrová

Iva Petrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail: Iva.P@taborledec.cz
Ahoj všichni! Mám tu čest jet s Vámi opět na tábor a víte co? Já se neskutečně těším!! Proto s ostatními vedoucími pečlivě plánujeme nejen, co budeme na táboře dělat, ale vše, aby se nám tam líbilo ještě víc. Říkáte, že už to víc nejde? To si pište, že jde. Vždy je na čem pracovat. Mohu Vám prozradit, že letos to bude opravdová bomba! Sama jsem zvědavá, kam všude nás „Tajemný časostroj“ zavede a s kým se tam potkáme. A pro ty, kdo mě neznají – jsem vychovatelka ve školičce, „velká“ (malá) milovnice tance <3 a v neposlední řadě ochránkyně zvířat, co chce spasit svět ;) Na táboře mám většinou na starost oddíl nejmenších holčiček alias „koťátek“. Za ty dva týdny si užijeme spoustu pohybových her, vyrábění, tančení, plavení na vodě i plavání ve vodě, zpívání nejen u táboráku, výletů, a když nám počasí bude přát, tak pro odvážlivce (a duší romantiky) i spaní pod hvězdným nebem. Tak na co čekat. Sbalte si batůžky a jedem!!


Adéla Dvořáková

Adéla Dvořáková

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail: Adela.D@taborledec.cz
Ahoj všichni! Na tábory jezdím od šesti let a na tento již potřetí. Také třetím rokem studuji Veřejnosprávní činnost. Ve volném čase hlídám děti přímo u rodiny, cvičím nebo podnikám různé věci s přáteli :). Na tábor se už moc těším, určitě tam společně zažijeme spoustu zábavy a odneseme si ty nejlepší zážitky!


Petr Jarolímek

Petr Jarolímek

Pozice: Vedoucí
Věk: 33
E-mail: Petr.J@taborledec.cz
Čau! jsem Petr a na různé tábory jsem jezdil od malička. V posledních letech jsem kvůli povinnostem musel účast přerušit, ale už se nemohu dočkat letošního ročníku super tábora na super místě. Pracuji jako psychoterapeut a jsem otcem dvou malých dětí. Ve volném čase se věnuji hudbě a sportu, hlavně kolu a lezení na umělé stěně.


Gabriela Sokolová

Gabriela Sokolová

Pozice: Vedoucí
Věk: 40
E-mail:
Ahojte, čauky a nazdárek:-) Jsem mistrovou na učňáku​, asistuji trenérovi na florbale, chodím na praxi do družiny, jednoduše mláďata mě baví:-) Mám ráda legraci, vodu, hry, zpěv, výzvy a společnost. Umím si ze sebe udělat legraci. ​Mám dva syny a spoustu plánů do budoucna. ​Studuji momentálně zážitkovou pedagogiku a na zážitky s vámi se moc těším.​ Tábor jsem vždycky milovala a léto bez něj jsem si neuměla představit.


Roman Federle

Roman Federle

Pozice: (Pod)vodní vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj jsem Roman,voják z povolání,miluju přírodu,sporty,veškerou zábavu a humor,nemám rád přetvářku,neférovost a jsem zásádovej. Uvidíme se spolu především na lodích, které budu mít na starosti.Takže po vodácku v létě Ahóóój


Kateřina Doležalová

Kateřina Doležalová

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Katka a na tento tábor pojedu poprvé. Každopádně to nic nemění na tom, že se těším, jak si to s vámi užiji. Třetím rokem studuji speciální pedagogiku a ve volném čase ráda cestuji, čtu, poznávám nové věci a lidi. Také jsem aktivně zapojena v programu GLOBE Games a v projektu Postcrossing. Doufám, že spolu zažijeme spoustu zážitků. Na viděnou ve Slunečné zátoce.


Vladimír Adamovský

Vladimír Adamovský

Pozice: Vedoucí
Věk: 40
E-mail:
Ahoj! V normálním životě pracuji s počítači, přednáším o informatice a vytvářím weby. Ve volných chvílích jsem potápěč - záchranář. Zajímá mě všechno kolem vědy a techniky. Ze sportu se věnuju plavání, potápění, kolu, lezení po umělé stěně a slack-line. Mám pro vás připravenou spoustu záludných hádanek. Tak například: Máte dva džbány, pětilitrový a třílitrový, a neomezený zdroj vody. Dokážete odměřit čtyři litry?


Tereza Vašenková

Tereza Vašenková

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Nazdárek všem :) do krásné Sluneční Zátoky jedu letos podruhé a moc se těším. Na tábory jezdím už od malička, ať už jako dítě a nebo jako vedoucí a vždy mě velmi bavily. Nejraději ze všeho zpívám, také mám ráda čtení knížek, plavání a míčové hry. Věřím, že si to společně užijeme minimálně tak skvěle jako loni. A odvezeme si další spoustu úžasných zážitků.


Roman Háčka

Roman Háčka

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahoj. Tak už po druhé se na vás budu těšit! Opravdu to utíká a já se už nemůžu dočkat, až vás zase uvidím a až si zablbneme :-) Pro ty co mě třeba ještě neznají, jmenuji se Roman, ještě studuju, takže většinu roku trávím v Brně, jinak jsem ale z Vysočiny. Po přitom se snažím dělat všechno možné - sporty jsou mi blízké, tak jako i cestování například. Jsem si jistý, že si tábor spolu užijeme a doufám, že se zase nikomu na konci nebude chtít odjíždět!


Lenka Procházková

Lenka Procházková

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Krásný den všem malým i velkým táborníkům, jmenuji se Lenka, ale na táborech jsem vždy jen „Léňa“. Také o sobě můžu prozradit, že v letošním roce maturuji a moje další směřování úzce souvisí s psychologií. Jako každý student bojuji s neustálým nedostatkem času, takže když už si najdu nějakou tu skulinku na zábavu, tak ráda chodím dogtreky, běhám canicross se svými dvěma bílými ovčáky, nebo si přečtu krásnou literaturu. S péčí o oddíly mám poměrně velké zkušenosti z předchozích tří let na táboře. Do Ledče jedu letos poprvé a doufám, že mezi stálé vedoucí přinesu novou krev. Můj herníček je přeplněn zábavnými i naučnými hrami pro každou hezkou chvilku. Už teď se těším na krásné táborové zážitky. Vaše Léňa


Jan Červenka

Jan Červenka

Pozice: Vedoucí
Věk: 31
E-mail:
Ahoj, jsem Honza. Těším se, že v létě vypadnu a společně s našim týmem budeme dělat něco, co má smysl. Ve volném čase pomáhám s představeními pro děti v Divadle Minaret. Rád blbnu, rád si zahraju fočus. Dětem budu předávat své umění vodácké, v kanoi jsem jako ryba ve vodě. Čtrnáct dní uplyne jak voda a trochu se bojím, že se nám nikomu nebude chtít zpátky domů.


Anna Mrázková

Anna Mrázková

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj všichni! Jako vedoucí jedu na tábor poprvé. V červnu jsem ukončila třetí ročník na VOŠSP, obor sociální pedagogika. Pak chci ještě studovat předškolní pedagogiku, protože pracovat v mateřské školce je můj sen. Ráda chodím v létě plavat, jezdím na kole, hraju míčové hry, zpívám,chodím na procházky, hlavně do lesa, protože je tam klid a liduprázdno. Nemám ráda nudu a ticho, takže doufám, že se na tábor těšíte stejně jako já.


Martin Horák

Martin Horák

Pozice: Vedoucí
Věk: 26
E-mail:
Nazdar parto, jsem Martin, je mi 26 let a pracuji jako obchoďák. Na tábory jezdím od mala jako dítě, poté jako praktikant a pár let jako vedoucí, než dovolená u moře, tak raději tábor, kde se zažije plno srandy, zábavy a budeme mít plno zážitků na celý život. Společně s mou rodinou letos jedeme poprvé na tento tábor a už se moc těším na to, jak poznám nová místa a nové tváře. Nejvíc se těším na společné večery při kytaře, zahrajeme nějak profláklé tábornické songy a opečeme buřta :-) Tak ahoj, už ať tu máme 15. července a oputíme společne hranice reality a dosah Wi-Fi připojení.


Martina Hešlarová

Martina Hešlarová

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Zdravím všechny! Jmenuji se Marťa a na tomto táboře budu podruhé. To nic nemění na tom, že se opravdu moc těším! Na tábory jsem jezdila už jako malá holka a vždy jsem se jednou chtěla stát součástí táborového týmu. Studuji druhým rokem na gymnáziu a k mým velkým vášním patří hlavně cestování, sport všeho druhu, tancování, malování a hra na kytaru, se kterou si určitě u táboráků společně zazpíváme nejrůznější písničky. Věřím, že pro všechny to bude nezapomenutelných 14 dní, které si stoprocentně užijeme, co nejvíc to půjde. Tak brzy na viděnou!:)


Jakub Jonáš

Jakub Jonáš

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Hezký den jmenuji se Jakub Jonáš. Tělem i duší skaut, i když díky časové vytíženosti už bohužel ne aktivní. Strašně rád sportuji, aktuálně nejvíce běhám a spolu na táboře si taky krásně zaběhame. Teda to na vás zda dobrovolně nebo ne. :D :) Jezdívám jako instruktor na školy v přírodě ( tento rok jsme začal a ted se mě nemohou zbavit ;)). Už 3 roky pomáhám realizovat začínající projekty, jinými slovy - snažím se prosadit v dnešním světe jako podnikatel a projekty berou s sebou. :) Mám pro vás připravenou řádku sportovních, ovšem také dramatických her. Uvidíme se. :)


Anna Horáková

Anna Horáková

Pozice: Střídací vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Jsem studentka Střední pedagogické školy v Boskovicích. Pocházím z Brna, ale nejsem žádné městské kvítko. Od malička jezdím na třítýdenní tábory, za ty roky jsem se naučila milovat ranní zdravou rozcvičku, strach ze tmy, spoustu zábavy, vodní bitvy a vaření na ohni v kotlíku. Dalším mým koníčkem je hudba a první pomoc! Hraju na kytaru a zpívám, takže večery u táboráku doplním mým pavím hlasem. Jsem děsně upovídaná, takže pokud nebudeš stíhat moji rychlost - nevadí, časem si zvykneš! Mám ráda většinu sportů, ale jsem tak trochu nešika. Tak doufám, že na táboře naše paní zdravotnice budou ošetřovat víc děti než mě. Budu se na vás všechny těšit! Ahooooj!!! Ahooooj!!!


Barbora Hlaváčková

Barbora Hlaváčková

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Zdravím! Jsem studentkou třetího ročníku obchodní akademie a na tento tábor jezdím už odmalička. Již jedenáct let hraji na flétnu a věnuji se studiu španělského jazyka. Každé léto jsem se těšila na 14 dní plných zábavy, kamarádů a zážitků. Už minulý rok jsem se rozhodla jet jako součást vedoucovského týmu, abych i nadále byla u dvou skvělých týdnů ve Slunečné zátoce. Doufám, že si všichni společně tábor užijeme a odvezeme si zpátky domů spoustu pěkných vzpomínek.


Šárka Poláčková

Šárka Poláčková

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, na tento tábor jedu podruhé, ale byla jsem i na jiných. Hraju Beachvolejbal a dělám orientační běh. Baví mě ruční práce a mám ráda děti. Chodím pátým rokem na Gymnázium Opatov v Praze. Moc se na vás těším.