Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2023 - 15.7. - 29.7. 2023

Náš tým

Jana Haltufová

Jana Haltufová

Pozice: Hlavní vedoucí
Věk: 43
E-mail: Jana.H@taborledec.cz
Ahoj táborníci a příznivci tábora. Tábor je pro mě nejen rodinná tradice. Do Sluneční zátoky jezdil můj děda, jezdil můj taťka a i já, letos po 38. Jezdila jsem jako dítě, praktikant, vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a již přes deset let jezdím i jako hlavní vedoucí. Tábor je pro mě také 14 dní neuvěřitelných zážitků a dobrodružství. Spolu s mým týmem děláme TÁBOR pro DĚTI. Naší vizí je dětem připravit bezpečné inspirativní prostředí pro zažití všeho, co jindy zažít nemohou.Stavíme na hodnotách a věříme, že tábor je kouzelným místem pro malé i velké. Moc se těším na společné táborové zážitky a na každého z vás, protože tu táborovou atmosféru tvoříme všichni společně.


Marcel Šverčič

Marcel Šverčič

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 32
E-mail: Marcel.S@taborledec.cz
Ahoj každému, kdo je tak odvážný a čte tato slova.Toto místo má zvláštní kouzlo, proto mě táhne zpátky a doufám, že to kouzlo zasahuje a bude zasahovat i vás. V první řadě mám strašně rád zvířata a neumím si bez nich život představit, jsou pro mě téměř vším. K tomu jezdím do vzdálených hor a lezu ferraty. Jsem člověk, který strašně rád něco předává ostatním, rád pomůžu, kde se dá… proto učím matematiku (nelekejte se), tělocvik, plavání a v poslední době i cvičím psy a jejich páníčky. Rozdávám rady, kde se dá, a jak je vidno. No a nechci si odpočinout od dětí ani o prázdninách, naopak můj odpočinek by bez vás nestál za to. Ať vám ten čas, než začne tábor, uteče rychle a ať vás provází síla.


Petr Tomášek

Petr Tomášek

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 44
E-mail:
Ahoj bando, pracuji jako kriminalista, takže mám rád pravidla, ale i srandu a vymýšlím spoustu legrace. Jako malej kluk a i jako dospělák jsem již byl na několika táborech a vždy to byla bezva akce, kterou je třeba zase zažít. Baví mě hry, sport, ale i lenošení. Těším se na novou partu, na vás, ale i na nové zážitky a dobrodružství. V létě AHOJ. Petr


Alena Cikánková

Alena Cikánková

Pozice: zdravotnice
Věk: 46
E-mail:
Říkají mi Ála (vlastní děti pak na táborech paní Alena) a v reálném životě se věnuji své rodině a provázení rodin dětí s postižením. Na táboře budu v roli zdravotníka, jsem původní profesí zdravotní sestra a porodní asistentka. Jako táborový odchovanec ze Sluneční zátoky a moc se těším, že se s vámi vrátím o 30 let zpátky a prožiji báječné letní dobrodružství jako kdysi.


Natálie Hillerová

Natálie Hillerová

Pozice: Zdravotnice
Věk: 22
E-mail:
Ahooj! Jmenuji se Naty a letos mi bude 22 let. Studuji Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Trutnově odkud taky pocházím. Na tento tábor mě přivedla Kája Bekrová, která zde dělá vedoucí. Letos pojedu na tábor podruhé. Jako malá jsem na tábory jezdila pravidelně každý léto a milovala jsem je. A proto jsem ráda, že si tábor můžu vyzkoušet i z jiného pohledu a to jako zdravotník či vedoucí. Už se moc těším na léto a na tábor, že si ho spolu všichni užijeme.


Dagmar Veselá

Dagmar Veselá

Pozice: Zdravotnice
Věk: 72
E-mail:
Zdravím všechny táborníky.Věnovala jsem se pobytu na táboře na různých místech I funkcích jako táborník, praktikant, vedoucí oddílu, hlavní vedoucí a v poslední době jako zdravotnice s malými přestávkami skoro všechny prázdniny. I v profesním životě se věnuji dětem a mládeži jako lektorka, učitelka a vychovatelka. Vychovala jsem přitom i své tři děti a částečně I jejich pět dětí,takže zkušenost mi nechybí.Pobyt v přírodě a se ztělesněným mládím mně pořád baví, už se na vás moc těším..


Tereza Vašenková

Tereza Vašenková

Pozice: Pravá ruka Janči
Věk: 27
E-mail:
Nazdárek všem. Do krásné Sluneční Zátoky jedu letos po sedmé a moc se těším. Na tábory jezdím už od malička, ať už jako dítě a nebo jako vedoucí a vždy mě velmi bavily. Nejraději ze všeho zpívám, také mám ráda čtení knížek, plavání a míčové hry. Pracuji jako vychovatelka ve školní družině a ve volném čase se věnuji kromě zpěvu práci s dětmi z pěstounských rodin. Věřím, že si tábor společně pořádně užijeme jako každý rok a odvezeme si spoustu dalších úžasných zážitků.


Náš hvězdný tým kuchyně

Náš hvězdný tým kuchyně

Pozice:
Věk: 21
E-mail:


Aneta Sojková

Aneta Sojková

Pozice: Vedoucí
Věk: 26
E-mail:
Ahojky :) letní prázdniny bez táboru? To pro mě nejsou prázdniny! Takže se znou uvidíme. Na tábory jezdím s nadšením už od mala, posledních pár let i jako vedoucí a neskutečně mě to baví! Nejradši chodím po horách, hraju míčové hry a deskovky nebo se jen tak válím u vody. Jezdím na snowboardu, horolezčím (zatím jen na umělých stěnách, ale věřím tomu, že jednou zdolám i skálu). Těším se, na nejbožejších 14 dní!


René Jindra

René Jindra

Pozice: Vedoucí
Věk: 32
E-mail:
Ahoj, jsem Rendy a mezi mé vášně patří zejména sport a hudba. Fotbal a volejbal jsou pro mě nejen odreagováním, ale i skvělým způsobem, jak spojit týmový duch s pohybem. Mám rád pěší výlety, kempování a vodácká dobrodružství, při kterých mě vždy doprovází má věrná kytara, která vždy zaručuje moře zábavy. Těším se na vás a na nezapomenutelné zážitky které spolu na táboře prožijeme.


Anna Toporová

Anna Toporová

Pozice: Vedoucí
Věk: 28
E-mail:
Ahoj táborníci, kdo mě ještě nezná, tak jsem Anička. Pracuji v administrativě a jsem maminkou jednoho malého uličníka, kterého na táboře nelze přehlédnout. Do Sluneční zátoky jedu letos poosmé a už se nemůžu dočkat těch krásných dní plných zábavy, smíchu a přátel. Tak v červenci!!


Matyáš Janda

Matyáš Janda

Pozice: vedoucí
Věk: 22
E-mail:
"Ahoj, nikdo mi neřekne jinak než Maty. Jezdím už pár let jako vedoucí na příměstské tábory, letos jsem se rozhodl k nim přidat i tábor pobytový, takže se na něj moc těším. Hraju na klavír a ve volném čase také v amatérském divadle, nebráním se ale i všelijakým sportům. Moc se na všechny těším a doufám, že si to pořádně užijeme"


Veronika Hanušová

Veronika Hanušová

Pozice: Vedoucí
Věk: 29
E-mail:
Ahoj táborníci! Tábor v krásném prostředí Sluneční zátoky mě chytl za srdce. Vždy se nesmírně těším na další ročník a jeho plánování. A kdo jsem? Během školního roku učím v mateřské škole v Brně, jsem absolventem Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity a také instruktorkou volnočasových aktivit v klubu pro děti a mládež. Snažím se procestovat, co největší kus naší krásné domoviny, ale i světa za hranicemi, ráda a často tvořím (kresba, malba, fotografie, pětimetrová pirátská loď z kartonu…), tancuji, cvičím jógu, hraji na klavír, čtu hromady knih nebo jen trávím čas s přáteli a chodím do přírody. Jako dítě jsem pravidelně jezdila na tábory a trávila léto v českých lesích a horách, a tak dobře vím, jak báječné zážitky, si mohou děti domů přivést. Už teď odškrtávám dny v kalendáři a nemůžu se dočkat, až sbalíme batohy, spacáky a vyrazíme vstříc novým dobrodružstvím!


Váša Hégr

Váša Hégr

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Vašek, je mi 22 a jsem z Prahy. Mým hlavním koníčkem jsou auta, jak jízda, tak i opravy. Pohybem také nepohrdnu. Na tábor jedu letos podruhé jako vedoucí. Těším se, že si tábor společně užijeme.


Barbora Hlaváčková

Barbora Hlaváčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 24
E-mail:
Zdravím! Jsem studentkou ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Ve volném čase ráda hraju na příčnou flétnu, něco dobrého si uvařím, unavím se při nějakém sportu nebo vyrazím za hranice naší země objevovat cizí kultury. Samozřejmě se ale také věnuji s ostatními vedoucími přípravě našeho tábora, na který jedu letos již po osmnácté. Prázdniny ve Sluneční zátoce jsou pro mě zážitkem již od mých raných let, takže věřím, že letos to nebude jiné a opět si odvezeme skvělé vzpomínky


Šárka Poláčková

Šárka Poláčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Šárka Poláčková Ahoj! Já jsem Šárka, jsem z Prahy a mám ráda červenou barvu. Studuju vysokou školu v oboru porodní asistence, chodím ráda ven, baví mě ruční práce a chutná mi pizza. Na náš tábor jedu už poněkolikáté a jsem si jistá, že si to zase spolu užijeme. Mám doma 4 mladší sestry, takže na tábor trénuju celoročně. Už se moc těším na další skvělý 2 týdny o prázdninách.


Michal Kasčák

Michal Kasčák

Pozice: Vedoucí
Věk: 44
E-mail:
"Ahojte, na tento tábor idem ako vedúci po 4krát. Mám rád záhady, šifry, napínavé príbehy - a veľmi rád hrám "deskovky", ktorých hromadu so sebou aj určite prinesiem. Teším sa na vás a na všetko, čo spoločne tento rok objavíme, vyriešime, zahráme - a na dobrodružstvá, ktoré zažijeme."


Michala Nečasová

Michala Nečasová

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Ahoj všichni! Jmenuji se Míša. Studuji účetnictví na Jihočeské univerzitě. Mám ráda cestování, ale v téhle době si to ráda vynahrazuji procházkami v přírodě. Ve volných chvílích se věnuji čtení a sportování. Také mám ráda hudbu a nyní se snažím naučit se hrát na kytaru. Tak snad si u táboráku společně zazpíváme. Těším se na společně strávených čtrnáct dní, na zábavu a na dobrodružství, které v Sluneční zátoce zažijeme. Tak ahoj v červenci!


Karolína Bekrová

Karolína Bekrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 25
E-mail:
Ahojda táborníci. Jmenuji se Kája a pracuju jako účetní. Proto mám čísel už dost a těším se do přírody a na plno zábavy. Letos pojedu do zátoky už po šesté a doufám, že zažijeme další parádní tábor. Mám ráda tanec, zpívání u táboráku a volejbal. Těším se na vás, ahoooj


Nela Kouřimská

Nela Kouřimská

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Nela a jsem studentkou třetího ročníku v oboru praktická sestra. Miluji cestování a přírodu. Svůj volný čas nejraději trávím se svými nejbližšími. Buď mě uvidíte v ruce s kávou anebo knížkou. Moc se těším až vás všechny poznám a budeme mít společné zážitky.


Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Ahoj,Jmenuji se Pavel ale lidi mi říkají Pájo. Jsem velký sportovec a hraju závodně florbal.Na tábor jezdím už od svých 7 let a vždycky si beru domu ty nejlepší vzpomínky od tamtud. Jsem pozitivní a vtipný člověk a mám rad praci s dětmi. Letos to pořadně rozjedeme a budu se na vás těšit.


Tereza Hoffmanová

Tereza Hoffmanová

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj táborníci, jmenuju se Terka, ale všichni mi říkají Blažena. Na tento tábor jezdím od mala, ale již pátým rokem jako součást táborového týmu. Jsem pro každou srandu a pro jakoukoliv práci s dětmi. Doufám, že se těšíte stejně jako já na nezapomenutelných 14 dní v Ledči!


Matěj Janíček

Matěj Janíček

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahoj jmenuji se Matěj a jsem studentem druhého ročníku střední školy. Na tábor jedu poprvé jako vedoucí ale dřívě jsem jezdil jako dítě. Mám rád když je všude pohoda a zábava. Rád se s váma zasměju a prožiju super léto. "


Filip Čapek

Filip Čapek

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Filip Čapek Zdravím! Na tábor v Ledči jsem dříve jezdil jako dítě, loni jako praktikant, a letos jako vedoucí. Studuji na průmyslovce, rád sportuju a mám rád, když se všichni baví. Doufám, že si letošní tábor užijete a odvezete si plno zážitků.


Jan Vaverka

Jan Vaverka

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Honza, chodím na do třetího ročníku na IT průmyslovou střední školu a letos na táboře mi bude 19 let. Na tento tábor jezdím už několik posledních let a jsem si jistý, že si to spolu opět užijeme.


Nikol Řeřichová

Nikol Řeřichová

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahojky táborníci, jmenuji se Nikol. Na tento tábor už jezdím pěknou řádku let. Teď už ale ne jako dítě, ale jako vedoucí. Jsem studentkou na střední zdravotnické škole. Mám ráda volejbal (i když mi teda moc nejde), plavání a hlavně když je čemu se smát. Na tábor mám vždy plno krásných vzpomínek a zkušeností a tak doufám, že tento rok, to bude zase skvělá jízda plná nových krásných zážitků.


Marek Řeřicha

Marek Řeřicha

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahoj jmenuji se Marek a na tábor jedu už po dvanácté. Studuji na střední škole technické v Praze, a doufám že si tábor spolu užijeme. Už se moc těším.


Daniela Dobrovodská

Daniela Dobrovodská

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Čauky, na tábor jedu letos po sedmé, ale tentokrát jako vedoucí. Tábor a zážitky z něj budou určitě vyjímečný a věřím, že si to moc užijeme. Těším se na všechna dobrodružství, které nás čekají, táboráky, soutěže, zpívání, tancování a prostě všechno, co spolu podnikneme.


Magdalena Břeňová

Magdalena Břeňová

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Ahojky, jmenuji se Mája. Na tábory jezdím už 10 let a pokaždé nasbírám spoustu skvělých zážitků, zkušeností a vždy si najdu nové přátelé. Dny na táboře patří k mým nejoblíbenějším a také nejdůležitějším z celého léta. Mezi moje koníčky patří sport, turistika, příroda a hudba. Kouzlo a přátelé, které zde najdete, Vás budou provázet už napořád.Moc se na Vás všechny těším, uvidíme se na táboře, tak zatím…!


Anna Borusíková

Anna Borusíková

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahoj všichni milovníci léta a táborů! Jmenuji se sice Anička, ale většina kamarádů mi říká Andy. Už 3 roky jezdím na různé letní tábory jako vedoucí, ale letos jsem se rozhodla navrátit na ten nejlepší v Ledči, na který jsem jezdila ještě před pár lety jako dítě. Kromě táborů mám taky ráda zpěv, který studuji a zároveň jej i vyučuji. Těším se, až se v létě uvidíme, společně se zasmějeme, zahrajeme spoustu her a nebo třeba zazpíváme u táboráku.


Anna Heřmanová

Anna Heřmanová

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Anička, je mi sedmnáct let a studuji na střední pedagogické škole. Moc ráda sportuji, ale také mě baví hra na klavír nebo kreslení. Na tento tábor jezdím už od malička a těším se až si spolu vytvoříme další skvělé vzpomínky.


Jan Nesvadba

Jan Nesvadba

Pozice: Praktikant
Věk: 16
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Jenda, hraju fotbal, ale baví mě celkově sportovat. Na tábory jezdím už od malička a vždycky přijedu domu s novými vzpomínkami. Mám rád srandu a doufám, že si tábor společně užijem.


Tereza Stanko

Tereza Stanko

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Téra. Je mi 17 let a po 7 letech ježdění na tábor jako dítě, pojedu poprvé jako praktikanta. Studuji střední zdravotnickou školu, mám ráda hudbu, chození na procházky, trávení času s přáteli a ráda zkouším nové sporty. Věřím, že si tábor společně moc užijeme! Teri


Adéla Havlínová

Adéla Havlínová

Pozice: Praktikantka
Věk: 19
E-mail:
Zdravím :) tento rok budu na táboře nováčkem, a tak se moc těším a jsem zvědavá jaké zážitky spolu podnikneme. Mezi mé nejoblíbenější koníčky patří určitě turistika, čtení či trávení času s kamarády. Jsem ráda, když se lidé baví a užívají dne a pevně věřím, že to tak bude vypadat i na táboře. :)