Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Náš tým

Jana Haltufová

Jana Haltufová

Pozice: Hlavní vedoucí
Věk: 41
E-mail: Jana.H@taborledec.cz
Ahoj táborníci a příznivci tábora. Tábor je pro mě nejen rodinná tradice. Do Sluneční zátoky jezdil můj děda, jezdil můj taťka a i já, letos po 36. Jezdila jsem jako dítě, praktikant, vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a již několik let jezdím i jako hlavní vedoucí. Tábor je pro mě také 14 dní neuvěřitelných zážitků a dobrodružství. Spolu s mým týmem děláme TÁBOR pro DĚTI. Naší vizí je dětem připravit bezpečné inspirativní prostředí pro zažití všeho, co jindy zažít nemohou.Stavíme na hodnotách a věříme, že tábor je kouzelným místem pro malé i velké. Moc se těším na společné táborové zážitky a na každého z vás, protože tu táborovou atmosféru tvoříme všichni společně.


Marcel Šverčič

Marcel Šverčič

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 31
E-mail: Marcel.S@taborledec.cz
Ahoj každému, kdo je tak odvážný a čte tato slova. Po menší pauze se vracím tam, kde jsem vedl tábor poprvé. Toto místo má zvláštní kouzlo, proto mě táhne zpátky a doufám, že to kouzlo zasahuje a bude zasahovat i vás. V první řadě mám strašně rád zvířata a neumím si bez nich život představit, jsou pro mě téměř vším. K tomu jezdím do vzdálených hor a lezu ferraty. Jsem člověk, který strašně rád něco předává ostatním, rád pomůžu, kde se dá… proto učím matematiku (nelekejte se), tělocvik, plavání a v poslední době i cvičím psy a jejich páníčky. Rozdávám rady, kde se dá, a jak je vidno. No a nechci si odpočinout od dětí ani o prázdninách, naopak můj odpočinek by bez vás nestál za to. Ať vám ten čas, než začne tábor, uteče rychle a ať vás provází síla.


Petr Tomášek

Petr Tomášek

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 42
E-mail:
Ahoj bando, pracuji jako kriminalista, takže mám rád pravidla, ale i srandu a vymýšlím spoustu legrace. Jako malej kluk a i jako dospělák jsem již byl na několika táborech a vždy to byla bezva akce, kterou je třeba zase zažít. Baví mě hry, sport, ale i lenošení. Těším se na novou partu, na vás, ale i na nové zážitky a dobrodružství. V létě AHOJ. Petr


Denisa Mišurcová

Denisa Mišurcová

Pozice: Zdravotnice
Věk: 26
E-mail:
Ahoj všichni, jmenuji se Denča. Pracuji jako zdravotnický záchranář. Na tábor pojedu tento rok již po druhé s velmi se těším. Jsem ráda,že jsem přišla do tak skvělé party lidí. Jako malá jsem na tábory nikdy nejezdila. Ale kdybych byla znovu dítě,rozhodně bych do Ledče chtěla. Mým největším koníčkem je má práce. Mám ráda sport,cestování,hory a moře. Mám ráda letadla a létání. Budu ráda,když se na táboře obejdeme bez zranění. A pokud dojde k úrazu,nebojte se mě navštívit na zdravotce,ráda vám se vším pomůžu. Budu se těšit na vás všechny, nejlépe ale mimo zdravotku 8-)


Lenka Matějčíková

Lenka Matějčíková

Pozice: Zdravotnice
Věk: 55
E-mail: Lenka.M@taborledec.cz
Zdravím všechny táborníky. Učím na Střední a vyšší odborné škole zdravotnické v Nymburce. Již několik let jezdím do Ledče jako zdravotnice. Maluji zelená znamení na rozbitá kolena, podávám předepsanou medicínu, kontroluji čistotu a pořádek…. Jsem tam pro všechny, kterým je smutno i veselo. Společně si užijeme hodně legrace, získáme zajímavé zážitky i nové kamarády. Tak přijeďte!


Dagmar Veselá

Dagmar Veselá

Pozice: Zdravotnice
Věk: 70
E-mail:
Zdravím všechny táborníky.Věnovala jsem se pobytu na táboře na různých místech I funkcích jako táborník, praktikant, vedoucí oddílu, hlavní vedoucí a v poslední době jako zdravotnice s malými přestávkami skoro všechny prázdniny. I v profesním životě se věnuji dětem a mládeži jako lektorka, učitelka a vychovatelka. Vychovala jsem přitom i své tři děti a částečně I jejich pět dětí,takže zkušenost mi nechybí.Pobyt v přírodě a se ztělesněným mládím mně pořád baví, už se na vás moc těším..


Zuzana M. Chlaňová

Zuzana M. Chlaňová

Pozice: Vedoucí
Věk: 38
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Zuzka a na tábory jsem jezdila nejdřív jako dítě, později i jako vedoucí. Jsem pedagog, lektor první pomoci, instruktor dětského plavání, a hlavně máma 2 neposedných dětí. Na táboře budu vedoucí nejmenších oddílů. Těším se, co nám letošní tábor přinese za dobrodružství. A vy?


Aneta Sojková

Aneta Sojková

Pozice: Vedoucí
Věk: 25
E-mail:
Ahojky :) letní prázdniny bez táboru? To pro mě nejsou prázdniny! Takže se znou uvidíme. Na tábory jezdím s nadšením už od mala, posledních pár let i jako vedoucí a neskutečně mě to baví! Nejradši chodím po horách, hraju míčové hry a deskovky nebo se jen tak válím u vody. Jezdím na snowboardu, horolezčím (zatím jen na umělých stěnách, ale věřím tomu, že jednou zdolám i skálu). Těším se, na nejbožejších 14 dní!


Tereza Vašenková

Tereza Vašenková

Pozice: Pravá ruka Janči
Věk: 25
E-mail:
Nazdárek všem. Do krásné Sluneční Zátoky jedu letos po šesté a moc se těším. Na tábory jezdím už od malička, ať už jako dítě a nebo jako vedoucí a vždy mě velmi bavily. Nejraději ze všeho zpívám, také mám ráda čtení knížek, plavání a míčové hry. Pracuji jako vychovatelka ve školní družině a ve volném čase se věnuji kromě zpěvu práci s dětmi z pěstounských rodin. Věřím, že si tábor společně pořádně užijeme jako každý rok a odvezeme si spoustu dalších úžasných zážitků.


Anna Toporová

Anna Toporová

Pozice: Vedoucí
Věk: 26
E-mail:
Ahoj táborníci! Kdo mě ještě nezná, tak se jmenuji Anička a mám ráda každou srandu a pobyt na čerstvým vzduchu. Na tábor jedu popaté, tak doufám, že si to letos zase parádně užijeme. Sice nebudeme od začátku, ale v půlce jsme tam jako na koni a zůstaneme s vámi až do konce. Momentálně jsem máma na plný úvazek, takže se můžete těšit i na našeho nejmenšího táborníka. Tak v červenci!


Nikol Baladová

Nikol Baladová

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Nikol, pocházím z malé vesnice nedaleko Ostravy a studuji lékařskou fakultu na Ostravské univerzitě. Mezi mé koníčky patří hasičský sport, atletika, hra na flétnu a přes léto tábory, na které jezdím již od školky. Velmi se na vás těším a doufám, že si tábor společně užijeme.


Matyáš Janda

Matyáš Janda

Pozice: vedoucí
Věk: 20
E-mail:
"Ahoj, nikdo mi neřekne jinak než Maty. Jezdím už pár let jako vedoucí na příměstské tábory, letos jsem se rozhodl k nim přidat i tábor pobytový, takže se na něj moc těším. Hraju na klavír a ve volném čase také v amatérském divadle, nebráním se ale i všelijakým sportům. Moc se na všechny těším a doufám, že si to pořádně užijeme"


Veronika Hanušová

Veronika Hanušová

Pozice: Vedoucí
Věk: 28
E-mail:
Ahoj táborníci! Tábor v krásném prostředí Sluneční zátoky mě chytl za srdce. Vždy se nesmírně těším na další ročník a jeho plánování. A kdo jsem? Během školního roku učím v mateřské škole v Brně, jsem absolventem Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity a také instruktorkou volnočasových aktivit v klubu pro děti a mládež. Snažím se procestovat, co největší kus naší krásné domoviny, ale i světa za hranicemi, ráda a často tvořím (kresba, malba, fotografie, pětimetrová pirátská loď z kartonu…), tancuji, cvičím jógu, hraji na klavír, čtu hromady knih nebo jen trávím čas s přáteli a chodím do přírody. Jako dítě jsem pravidelně jezdila na tábory a trávila léto v českých lesích a horách, a tak dobře vím, jak báječné zážitky, si mohou děti domů přivést. Už teď odškrtávám dny v kalendáři a nemůžu se dočkat, až sbalíme batohy, spacáky a vyrazíme vstříc novým dobrodružstvím!


Kateřina Doležalová

Kateřina Doležalová

Pozice: Vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj kamarádi! Na tábor ve Sluneční zátoce pojedu potřetí a velmi se těším na nové zážitky s vámi. Absolvovala jsem Pedagogickou fakultu Karlovy univerzity a nyní pracuji v mateřské škole v Brně. Ve volných chvílích mě můžete vidět buď s knihou v ruce, s batohem na zádech nebo na motorce. Ráda trávím čas se svými přáteli, sbírám staré pohlednice a zajímám se o ekologii. Těším se na vás v červenci!


Eduard "Eddie" Topor

Eduard "Eddie" Topor

Pozice: Sporťák
Věk: 32
E-mail:
Ahoj všetci! Som blázinek, ktorý miluje akýkoľvek šport, prírodu, turistické výlety, cestovanie... taktiež kluk, ktorý ma rad super partiu ľudí kde je o zábavu postarané. Na tábore budem vypomáhať vedúcim oddielov a taktiež viesť rôzne športové aktivity. Moc sa teším, že tu všetci spolu, v krásnej lokalite zažijeme veľa dobrodružstva, zábavy, športových aktivít, výletov,... a mnoho ďalšieho.


Barbora Hlaváčková

Barbora Hlaváčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Zdravím! Jsem studentkou ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Ve volném čase ráda hraju na příčnou flétnu, něco dobrého si uvařím, unavím se při nějakém sportu nebo vyrazím za hranice naší země objevovat cizí kultury. Samozřejmě se ale také věnuji s ostatními vedoucími přípravě našeho tábora, na který jedu letos již po patnácté. Prázdniny ve Sluneční zátoce jsou pro mě zážitkem již od mých raných let, takže věřím, že letos to nebude jiné a opět si odvezeme skvělé vzpomínky


Šárka Poláčková

Šárka Poláčková

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj! Já jsem Šárka, bydlím v Praze a mám ráda červenou barvu. Letos maturuju a dál bych se chtěla věnovat medicíně. Hraju beachvolejbal, baví mě ruční práce a chutná mi pizza. Na náš tábor jedu už počtvrté a jsem si jistá, že si to zase spolu užijeme. Mám doma 4 mladší sestry, takže na tábor trénuju celoročně. Už se moc těším na další skvělý 2 týdny o prázdninách.


Nikola Bartoňová

Nikola Bartoňová

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj, jmenuju se Nikča a studuju vysokou školu v Ústí nad Labem zaměřenou na životní prostředí. Strašně ráda trávím čas v přírodě, ať už relaxuju, nebo nějak aktivně. Takže se těším, až všichni společně strávíme celých 14 dní obklopeni krásnou přírodou a doufám, že si odtud odneseme hezké vzpomínky a všichni se tam budeme rádi vracet.


Michal Kasčák

Michal Kasčák

Pozice: Vedoucí
Věk: 43
E-mail:
"Ahojte, na tento tábor idem ako vedúci po třetí krát. Mám rád záhady, šifry, napínavé príbehy - a veľmi rád hrám "deskovky", ktorých hromadu so sebou aj určite prinesiem. Teším sa na vás a na všetko, čo spoločne tento rok objavíme, vyriešime, zahráme - a na dobrodružstvá, ktoré zažijeme."


Michala Nečasová

Michala Nečasová

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj všichni! Jmenuji se Míša. Studuji účetnictví na Jihočeské univerzitě. Mám ráda cestování, ale v téhle době si to ráda vynahrazuji procházkami v přírodě. Ve volných chvílích se věnuji čtení a sportování. Také mám ráda hudbu a nyní se snažím naučit se hrát na kytaru. Tak snad si u táboráku společně zazpíváme. Těším se na společně strávených čtrnáct dní, na zábavu a na dobrodružství, které v Sluneční zátoce zažijeme. Tak ahoj v červenci!


Karolína Bekrová

Karolína Bekrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 24
E-mail:
Ahojda táborníci. Jmenuji se Kája a studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze, ale původně pocházím z města Trutnov v Podkrkonoší. Letos pojedu na tábor po třetí a moc se na vás těším. Jako malá jsem tábory zbožňovala, tak doufám, že si spolu užijeme spoustu legrace. Mám ráda tanec, kterému jsem se závodně věnovala deset let, a pak jsem se stala i trenérkou. Také mě baví hudba a moc se těším na zpívání u táboráku. Výtvarné práce mi také nejsou cizí. Co se sportu týče, vyhrává u mě volejbal, ale ještě víc miluju různé "sranda soutěže" a pár už jich mám pro vás taky připravených. Těším se na krásných 14 dní s vámi, a zatím ahoooj!


Filip Špitálský

Filip Špitálský

Pozice: Vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj, jmenuju se Filip a na tábor jedu tento rok poprvé. Na tábory vlastně jezdím od 6 let, nejdřív jsem se účastnil jako dítě, pak i jako praktikant a vedoucí. Poslední tři roky jsem ale nikam nejel, a to si hodlám nahradit teď táborem v Ledči. Těším se, až všechny poznám. Tak zatím!


Alžběta Anna Boučková

Alžběta Anna Boučková

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Ahoj! Jmenuju se Anička, je mi letos osmnáct a tento tábor jedu jako vedoucí podruhé. Předtím jsem jezdila šest let jako dítě, takže můžu potvrdit, že to stojí za to


Kristýna Hoppeová

Kristýna Hoppeová

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahoj jmenuji se Kristýna, ale kamarádi mi říkají Týno, je mi 18 let a studuji sociální činnost v Ústí nad Labem. Letos jedu na tábor poprvé jako praktikantka, ráda si povídám, chodím na výšlapy, a strašně moc moc se těším na všechny společné zážitky z tábora.


Matěj Janíček

Matěj Janíček

Pozice: Praktikant
Věk: 17
E-mail:
Ahoj jmenuji se Matěj a tento rok mi bude 17 let. Letos pojedu poprvé na tábor jako praktikant. Mám rád když je všude pohoda a zábava. Rád se s váma zasměju a prožiju super léto.


Filip Čapek

Filip Čapek

Pozice: Praktikant
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Filip. Dříve jsem na tábor v Ledči jezdil jako dítě, ale letos pojedu jako praktikant. Jsem studentem střední průmyslové školy na Proseku v oboru elektrotechnika. Rád chodím na túry do přírody, věnuji se sportu srdcem i duší a rád si povídám se svými přáteli. Těším se na Vás na táboře a věřím, že si za těch 14 dní odnesete domů kopu skvělých zážitků, na které budete rádi vzpomínat. Mějte se krásně, a brzy na viděnou.


Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

Pozice: Praktikant
Věk: 18
E-mail:
Ahoj jmenuji se Pája a studuji Průmyslovou školu v Praze. Moc rád sportuji a rád se zasměji.Tento rok jedu už po desáté a už se nemůžu dočkat zážitků, co všichni společně prožijeme.


Jan Vaverka

Jan Vaverka

Pozice: Praktikant
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Honza a na tento tábor jsem posledních 9 let jezdil jako dítě. Nyní sem pojedu poprvé jako praktikant a jsem si jistý, že si to spolu užijeme.