Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Náš tým

Jana Haltufová

Jana Haltufová

Pozice: Hlavní vedoucí
Věk: 37
E-mail: Jana.H@taborledec.cz
Ahoj táborníci a příznivci tábora. Tábor je pro mě nejen rodinná tradice. Do Sluneční zátoky jezdil můj děda, jezdil můj taťka a i já, letos po 32. Jezdila jsem jako dítě, praktikant, vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a již několik let jezdím i jako hlavní vedoucí. Tábor je pro mě také 14 dní neuvěřitelných zážitků a dobrodružství. Spolu s mým týmem děláme TÁBOR pro DĚTI. Naší vizí je dětem připravit bezpečné inspirativní prostředí pro zažití všeho, co jindy zažít nemohou.Stavíme na hodnotách a věříme, že tábor je kouzelným místem pro malé i velké. Moc se těším na společné táborové zážitky a na každého z vás, protože tu táborovou atmosféru tvoříme všichni společně.


Petr Tomášek

Petr Tomášek

Pozice: Zástupce hlavní vedoucí
Věk: 38
E-mail:
Ahoj bando, pracuji jako kriminalista, takže mám rád pravidla, ale i srandu a vymýšlím spoustu legrace. Jako malej kluk a i jako dospělák jsem již byl na několika táborech a vždy to byla bezva akce, kterou je třeba zase zažít. Baví mě hry, sport, ale i lenošení. Těším se na novou partu, na vás, ale i na nové zážitky a dobrodružství. V létě AHOJ. Petr


Dagmar Veselá

Dagmar Veselá

Pozice: Zdravotnice
Věk: 66
E-mail:
Zdravím všechny táborníky.Věnovala jsem se pobytu na táboře na různých místech I funkcích jako táborník, praktikant, vedoucí oddílu, hlavní vedoucí a v poslední době jako zdravotnice s malými přestávkami skoro všechny prázdniny. I v profesním životě se věnuji dětem a mládeži jako lektorka, učitelka a vychovatelka. Vychovala jsem přitom i své tři děti a částečně I jejich pět dětí,takže zkušenost mi nechybí.Pobyt v přírodě a se ztělesněným mládím mně pořád baví, už se na vás moc těším..


Kateřina Malinová

Kateřina Malinová

Pozice: Zdravotnice
Věk: 20
E-mail:
Ahoj všichni, jmenuji se Kateřina a pojedu s Vámi letos poprvé. Tábory mám ráda, poznala jsem je jako dítě, praktikant a vedoucí. Zdravotníkem jsem na táboře ještě nebyla, ale vyzkoušela jsem si to na mnoha sportovních turnajích. Studuji obor všeobecná sestra. Mám ráda zábavu, přírodu i sport. Moc se na Vás všechny těším! :)


Petr Novotný

Petr Novotný

Pozice: Zdravotník
Věk: 23
E-mail:
Zdravím všechny! Jmenuji se Petr, ale slyším i na Novi nebo Novas. Studuji v Brně a mým povoláním bude zubař, tak doufám, že máte zubaře rádi. :D Miluji sport a pokud vám něco říká Parkour (nemyslím to s koňmi), tak ten patří mezi mé sportovní koníčky. Dále mám rád manuální činnost, a když je čas, rád něco kutím. Jinak na tábory jsem jako dítě jezdil snad každý rok, tak už se těším, až si to zase zopáknu. 


Martin Lachtan Hruboň

Martin Lachtan Hruboň

Pozice: Mistr přes zábavu
Věk: 37
E-mail: Martin.H@taborledec.cz
Nazdar PARTO. Jmenuji se Martin, ale všichni mi říkají Lachtan. Proč? To je opředeno hromadou zajímavých okolností a záhad. Ano, mám rád vodu. A co ještě? Snad všechen sport. Rád se na něj dívám a rád ho chytře komentuji. Jsem pro každou zábavu a miluji srandu. Nemám rád nudu. Zbožňuji kreativitu. A tak už počínaje rozcvičkou Vám slibuji, že se budete bavit. Jako vedoucí jedu potřetí. Těším se na každého z Vás. Těch 14 dní bude nezapomenutelných.


Iva Petrová

Iva Petrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 24
E-mail:
Ahoj všichni! Mám tu čest jet s Vámi opět na tábor a víte co? Já se neskutečně těším!! Proto s ostatními vedoucími pečlivě plánujeme nejen, co budeme na táboře dělat, ale vše, aby se nám tam líbilo ještě víc. Říkáte, že už to víc nejde? To si pište, že jde. Vždy je na čem pracovat. Mohu Vám prozradit, že letos to bude opravdová bomba! Sama jsem zvědavá, kam všude nás „Tajemný časostroj“ zavede a s kým se tam potkáme. A pro ty, kdo mě neznají – jsem vychovatelka ve školičce, „velká“ (malá) milovnice tance <3 a v neposlední řadě ochránkyně zvířat, co chce spasit svět ;) Na táboře mám většinou na starost oddíl nejmenších holčiček alias „koťátek“. Za ty dva týdny si užijeme spoustu pohybových her, vyrábění, tančení, plavení na vodě i plavání ve vodě, zpívání nejen u táboráku, výletů, a když nám počasí bude přát, tak pro odvážlivce (a duší romantiky) i spaní pod hvězdným nebem. Tak na co čekat. Sbalte si batůžky a jedem!!


Petr Jarolímek

Petr Jarolímek

Pozice: Vedoucí
Věk: 34
E-mail: Petr.J@taborledec.cz
Čau! jsem Petr a na různé tábory jsem jezdil od malička. V posledních letech jsem kvůli povinnostem musel účast přerušit, ale už se nemohu dočkat letošního ročníku super tábora na super místě. Pracuji jako psychoterapeut a jsem otcem dvou malých dětí. Ve volném čase se věnuji hudbě a sportu, hlavně kolu a lezení na umělé stěně.


Adéla Dvořáková

Adéla Dvořáková

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail: Adela.D@taborledec.cz
Ahoj všichni! Na tábory jezdím od šesti let a na tento již potřetí. Také třetím rokem studuji Veřejnosprávní činnost. Ve volném čase hlídám děti přímo u rodiny, cvičím nebo podnikám různé věci s přáteli :). Na tábor se už moc těším, určitě tam společně zažijeme spoustu zábavy a odneseme si ty nejlepší zážitky!


Tereza Dlouhá

Tereza Dlouhá

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahoj! Jmenuji se Tereza a letos jedu na tábor poprvé. Jsem čerstvá vysokoškolačka, miluji sport, přírodu a hudbu. Ráda cestuji a poznávám nové věci, a proto jsem se rozhodla tenhle rok zavítat na tábor do Ledče. Už teď se na Vás všechny moc těším. Tak v červenci!:)


Vladimír Adamovský

Vladimír Adamovský

Pozice: Vedoucí
Věk: 41
E-mail:
Ahoj! V normálním životě pracuji s počítači, přednáším o informatice a vytvářím weby. Ve volných chvílích jsem potápěč - záchranář. Zajímá mě všechno kolem vědy a techniky. Ze sportu se věnuju plavání, potápění, kolu, lezení po umělé stěně a slack-line. Mám pro vás připravenou spoustu záludných hádanek. Tak například: Máte dva džbány, pětilitrový a třílitrový, a neomezený zdroj vody. Dokážete odměřit čtyři litry?


Aneta Sojková

Aneta Sojková

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahojky všichni :) Studuju v Olomouci speciální pedagogiku. Na tábory jezdím s nadšením už od mala, posledních pár let i jako vedoucí a neskutečně mě to baví! Jezdím na snowboardu a lyžích, horolezčím (bohužel jen na umělých stěnách), ráda trávím čas jen tak v přírodě a válením se u vody. Těším se, na bezva prázdniny a až vás všechny poznám.


Tereza Vašenková

Tereza Vašenková

Pozice: Pravá ruka Janči
Věk: 21
E-mail:
Nazdárek všem :) do krásné Sluneční Zátoky jedu letos podruhé a moc se těším. Na tábory jezdím už od malička, ať už jako dítě a nebo jako vedoucí a vždy mě velmi bavily. Nejraději ze všeho zpívám, také mám ráda čtení knížek, plavání a míčové hry. Věřím, že si to společně užijeme minimálně tak skvěle jako loni. A odvezeme si další spoustu úžasných zážitků.


Roman Háčka

Roman Háčka

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj. Tak už po druhé se na vás budu těšit! Opravdu to utíká a já se už nemůžu dočkat, až vás zase uvidím a až si zablbneme :-) Pro ty co mě třeba ještě neznají, jmenuji se Roman, ještě studuju, takže většinu roku trávím v Brně, jinak jsem ale z Vysočiny. Po přitom se snažím dělat všechno možné - sporty jsou mi blízké, tak jako i cestování například. Jsem si jistý, že si tábor spolu užijeme a doufám, že se zase nikomu na konci nebude chtít odjíždět!


Ladislav Sobotka

Ladislav Sobotka

Pozice: Vedoucí
Věk: 30
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Láďa, živím se obchodem s elektřinou a ve volném čase zajdu rád třeba na improvizační divadlo. Jsem velkým fanouškem silných a nevšedních zážitků a v bezpečné a zábavné formě se je rád snažím dopřát i ostatním. Takže pokud se naše cesty setkají, mohu zaručit, že bude na co vzpomínat.


Lenka Procházková

Lenka Procházková

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Zdravím všechny holky a kluky! Říkají mi Léňa a i letos se zúčastím letního tábora v Ledči. Na tábroy jezdím již několik let a věřím, že jsem již ostřílená vedoucí! Jsem absovetkou gymnázia v Lounech a mířím na psychologii , když vše vyjde podle plánu. Ve volném čase se aktivně věnuji canicrossu a dogtreku. Pokud se zrovna někde neběhám se mými bílými ovčáky, tak lektoruji francouzštinu a angličtinu na jazykové škole, nebo tlumočím našim radním . Těším se, až se opět uvidíme v Ledči! Vaše Léňa


Miroslav Gono

Miroslav Gono

Pozice: Vedoucí
Věk: 29
E-mail:
Jmenuji se Mirek, je mi 29 let. Žiju v Kladně, ale pocházím z krásných Krkonoš. Mám strojní průmyslovku a nyní dálkově studuji VOŠ. Na tábory jsem jezdil už od mala. Později i jako praktikant. Největší radost mám z toho, když můžu v dětských očích vidět radost a nadšení. Možná i proto pracuji v Kladenské továrně na kostičky-LEGO :-D Miluji přírodu, zvířata, skládání textů a sport-stolní tenis (závodně), fotbal a spoustu dalších. Jsem pro každou legraci. Těším se na Vás a doufám, že si to všichni společně pořádně užijeme :-)


Anna Mrázková

Anna Mrázková

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj všichni! Jako vedoucí jedu na tábor podruhé. V červnu ukončím VOŠSP, obor sociální pedagogika. Pak chci ještě studovat předškolní pedagogiku, protože pracovat v mateřské školce je můj sen. Ráda jezdím na výlety a poznávám nové věci. Těším se na společných 14 dní ve Sluneční zátoce a věřím, že budou tak skvělé jako minulý rok.


Jan Červenka

Jan Červenka

Pozice: (Pod)vodní vedoucí
Věk: 32
E-mail:
Ahoj, kdo mě ještě nezná, jsem Honza. Na gymplu jsem každé léto jezdil na tábory na kole, objížděli jsme republiku po etapách. S kolem jsem musel praštit v 19, ale ještě donedávna jsem měl víc kiláků v sedle než v sedadle. Školu mám naštěstí hotovou - ČVUT Strojní. Ve volném čase křižuju auťákem ulice Prahy a okolí, nebo pomáhám v Divadle Minaret s představeními pro děti (od loňska máme v repertoáru i jedno představení pro puberťáky).


Štěpánka Korbová

Štěpánka Korbová

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Štěpánka. Jsem studentka Lékařské fakulty v Brně, ale pocházím a žiju v Plzni. Letos s vámi jedu poprvé, ale na tábory jezdím od malička a vždy to pro mě byla nejlepší část prázdnin, takže se už těším, že si to letos užijeme společně. Ráda cvičím jógu, cestuji, jezdím na vodu, setkávám se s přáteli, tvořím vlastní látkové tašky nebo trička. Ale mým největším koníčkem je divadlo. Takže ahoj v červenci a doufám, že si to společně pořádně užijeme.


Martin Horák

Martin Horák

Pozice: Vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Nazdar parto, jsem Martin, je mi 27 let a pracuji jako obchoďák. Na tábory jezdím od mala jako dítě, poté jako praktikant a pár let jako vedoucí, než dovolená u moře, tak raději tábor, kde se zažije plno srandy, zábavy a budeme mít plno zážitků na celý život. Letos jedu podruhé na tento tábor a už se moc těším. Nejvíc na společné večery při kytaře, zahrajeme nějak profláklé tábornické songy a opečeme buřta :-) Tak ahoj, už ať tu máme 14. července a opustíme společne hranice reality a dosah Wi-Fi připojení.


Martina Hešlarová

Martina Hešlarová

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Zdravím všechny! Tábor v Ledči jsem si tak oblíbila, že do Sluneční zátoky pojedu podruhé a tentokrát jako vedoucí. Studují třetím rokem na gymnáziu, a když se zrovna nedrtím anatomii lidského těla nebo německá slovíčka, tak se věnují sportu všeho druhu – od volejbal přes trekování po horách až po lezení na horolezecké zdi. Taky občas vytvořím pomocí štětce nějaké umělecké dílo nebo popadnu kytaru a zpívám. A s čím větší partou, tím je to lepší! Už teď se na vás všechny moc těším, určitě si to zase skvěle užijeme! Tak zatím ahoooj!!!


Veronika Hanušová

Veronika Hanušová

Pozice: Vedoucí
Věk: 24
E-mail:
Ahoj táborníci! Letos s Vámi pojedu na tábor do krásného prostředí Sluneční zátoky poprvé. A už teď se nesmírně těším. A kdo vlastně jsem? Během školního roku učím v mateřské škole Pohádka v Brně (letos jsem úspěšně dokončila Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity) a jsem instruktorkou volnočasových aktivit v klubu pro děti a mládež. V létě se snažím procestovat, co největší kus naší krásné domoviny, ale i světa za hranicemi, ráda a často tvořím (kresba,malba, pětimetrová pirátská loď z kartonu apod…), tancuji, běhám, cvičím jógu, hraji na klavír, čtu hromady knih anebo se jen tak procházím v přírodě. Jako dítě jsem pravidelně jezdila na tábory nebo trávila léto v horách se svým dědečkem (horolezcem) a tak dobře vím, jak báječné zážitky, si mohou děti odvést. Už teď odškrtávám dny v kalendáři a nemůžu se dočkat, až sbalíme batohy, spacáky a vyrazíme vstříc novým, legendárním dobrodružstvím.


Jakub Jonáš

Jakub Jonáš

Pozice: Vedoucí
Věk: 24
E-mail:
Hezký den jmenuji se Jakub Jonáš. Tělem i duší skaut, i když díky časové vytíženosti už bohužel ne aktivní. Strašně rád sportuji, aktuálně nejvíce běhám a spolu na táboře si taky krásně zaběhame. Teda to na vás zda dobrovolně nebo ne. :D :) Jezdívám jako instruktor na školy v přírodě ( tento rok jsme začal a ted se mě nemohou zbavit ;)). Už 3 roky pomáhám realizovat začínající projekty, jinými slovy - snažím se prosadit v dnešním světe jako podnikatel a projekty berou s sebou. :) Mám pro vás připravenou řádku sportovních, ovšem také dramatických her. Uvidíme se. :)


Milena Bušková

Milena Bušková

Pozice: Vedoucí
Věk: 47
E-mail:
Ahoj děcka. Jmenuji se Milena a pracuji na střední škole v Brně jako metodik prevence. A protože na střední už není čas na hraní, tak si chci prázdniny užít ve vaší společnosti. Na tábory jsem jezdila už jako malá holka a v dospělosti jako vedoucí. S vámi pojedu poprvé a moc se těším, jak si to společně užijeme.


Anna Horáková

Anna Horáková

Pozice: Střídací vedoucí/ Zdravotník
Věk: 19
E-mail:
Jsem studentka Střední pedagogické školy v Boskovicích. Pocházím z Brna, ale nejsem žádné městské kvítko. Od malička jezdím na třítýdenní tábory, za ty roky jsem se naučila milovat ranní zdravou rozcvičku, strach ze tmy, spoustu zábavy, vodní bitvy a vaření na ohni v kotlíku. Dalším mým koníčkem je hudba a první pomoc! Hraju na kytaru a zpívám, takže večery u táboráku doplním mým pavím hlasem. Jsem děsně upovídaná, takže pokud nebudeš stíhat moji rychlost - nevadí, časem si zvykneš! Mám ráda většinu sportů, ale jsem tak trochu nešika. Tak doufám, že na táboře naše paní zdravotnice budou ošetřovat víc děti než mě. Budu se na vás všechny těšit! Ahooooj!!! Ahooooj!!!


Eduard "Eddie" Topor

Eduard "Eddie" Topor

Pozice: Sporťák
Věk: 27
E-mail:
Ahoj všetci! Na tohtoročnom tábore budem medzi vami nováčik, no nemusíte sa báť, žeby nebola zábava. Som blázinek, ktorý miluje akýkoľvek šport, prírodu, turistické výlety, cestovanie... taktiež kluk, ktorý ma rad super partiu ľudí kde je o zábavu postarané. Na tábore budem vypomáhať vedúcim oddielov a taktiež viesť rôzne športové aktivity. Moc sa teším, že tu všetci spolu, v krásnej lokalite zažijeme veľa dobrodružstva, zábavy, športových aktivít, výletov,... a mnoho ďalšieho.


Julie Kolářová

Julie Kolářová

Pozice: Praktikantka
Věk: 18
E-mail:
Ahoj! Jmenuju se Julie, ale většina lidí mi říká Julis. Je mi 18, studuju 3. ročník gymnázia v Praze, kde i bydlím. Ráda sportuju, cestuju, zpívám, trávím čas s kamarády a jsem pro každou srandu. Na tábory jezdím odmalička, ale s vámi do Ledče letos pojedu poprvé. Na všechny z vás se těším a doufám, že si tábor spolu naplno užijeme! Tak ahoj v červenci!


Barbora Hlaváčková

Barbora Hlaváčková

Pozice: Praktikantka
Věk: 18
E-mail:
Zdravím! Jsem studentkou třetího ročníku obchodní akademie a na tento tábor jezdím už odmalička. Již jedenáct let hraji na flétnu a věnuji se studiu španělského jazyka. Každé léto jsem se těšila na 14 dní plných zábavy, kamarádů a zážitků. Už minulý rok jsem se rozhodla jet jako součást vedoucovského týmu, abych i nadále byla u dvou skvělých týdnů ve Slunečné zátoce. Doufám, že si všichni společně tábor užijeme a odvezeme si zpátky domů spoustu pěkných vzpomínek.


Šárka Poláčková

Šárka Poláčková

Pozice: Praktikantka
Věk: 18
E-mail:
Ahoj, na tento tábor jedu podruhé, ale byla jsem i na jiných. Hraju Beachvolejbal a dělám orientační běh. Baví mě ruční práce a mám ráda děti. Chodím pátým rokem na Gymnázium Opatov v Praze. Moc se na vás těším.


Nikola Bartoňová

Nikola Bartoňová

Pozice: Praktikantka
Věk: 18
E-mail:
Ahoj, jsem jmenuju se Nikča, jsem osmnáctiletá studentka analytické chemie. Strašně ráda trávím čas v přírodě, ať už relaxuju, nebo nějak aktivně. Proto se také už hrozně těším, až strávím celých 14 dní v krásném okolí, kde si doufám všichni užijeme spoustu zábavy a odneseme si odtud skvělé vzpomínky.