Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2023 - 15.7. - 29.7. 2023

Diskuze


ještě ode mě...
16.09.2008
Stýská se mi po všech!!!

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


721 260 514
16.09.2008
:):)

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


to mělo být z Lomnice u Sokolova telefon:)
16.09.2008
.

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Hanka Kaldecová, praktikantka oddílu číslo 10
16.09.2008
Nemám ponětí kdo je Anča a Anča2, taky nemám ponětí kdo kouřil s dětma a už vůbec nemam ráda kritiku (ale je důležitá já vím). Tábor si zásadně jezdím užívat!
A taky si myslim,že až na tuhle diskuzi narazí jakýkoliv rodič, tak už NIKDY svý dítě nepustí na žádný tábor, natož pak na náš!:) Je to vážně legrace. Děti moje (míněni úplně všichni), měli jste v tu dobu prázdniny a ty se přece mají užívat,ne??
KOUŘENÍ JE NEZDRAVÉ A STOJÍ TO ZBYTEČNĚ PENÍZE!!!
Tábor byl bezvadný, příště jedu zas. Kdo nechce, ať zůstane doma!
PS>v mojí největší pubertě pro mě bylo všechno trapný!

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Anča/ 2
16.09.2008
Hele Anno, sice vůbec nevím, která seš. A ikdyž mě to vůbec nezajímá, tak já osobně si mysím, že tento tábor byl jeden z nejlepších. Ano, je dobře, že řekneš svůj názor. Ikdyž je poněkud negativní, ale řiká se, že v životě by se mělo všechno brát v tom lepším světle. Nevěří, že na tomto táboře nebyla jediná věc, která by se ti nelíbyla a sem dokonce přesvedčená, že jich bylo spoustu. A pokud jde o to kouření, tak nevidím důvod proč to znovu rozebírat, když už se to vyřešilo na táboře a je to uzavřená věc. Sice tento tábor nebyl uplně bez chyby, ale jestli jsem si nějaké všimla, tak byla malá a nemělo cenu ji nějak moc řešit, protože si jí ten člověk uvědomil sám a už jí neudělal a nebo se na ní postupem času zapomělo a už se neopakovala. Myslím, že všechny velké prohřežky se vyřešily hned a jakmile byly patřičně potrestány, tak už nebylo nutné se k nim vracet. To je vše co sem tak nějak k tomuhle chtěla říct a doufam, že si nikdo nemyslel, že sem to co psala ,,Anna" psala já a jestli ano, tak ho to snad už přešlo. Těším se na příští rok a doufám, že se tam všichni ve zdraví zase sejdeme.
Zdraví Anča D.

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


katka
16.09.2008
oprava: tato debata mě belmi zaujala...

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Katka
16.09.2008
Ahoj, tak tato dobata, mě velmi. Když už se tady mluví o očerňování a pomlouvání, tak ze všech přezdívek by mělo být jasné kdo je kdo a tím také debatovat na rovinu, že pane Kotel? Anča měla jediná z dětí na táboře odvahu se ozvat a nepoužila žádnou přezdívku. Tak by se ní nemělo hned útočit, protože si to asi nemyslí sama, myslím, že o to mluvila minimálně se svým oddílem. Ono není jednoduché se sem takhle ozvat a vy se na ni hned sesypete... To že děti, chodili s vedoucíma a praktikantama kouřit jsem samozřejmě věděla a nejen já, není moc těžké se toho všimnout... Z mojí strany a za mě jako za praktikanta si myslím, že někteří vedoucí mohli vynaložit více úsilí do etap celotáborovky, minimálně nějaké lehké převleky, když o to byli o poproseni. A déle se mi moc nelíbila vaše hlučnost při téměř každonočním veselí, to že nám někdy děti chodili na pokoj, že nemůžou spát a někteří vedoucí mávli rukou... Podle mě hrálo velkou roli, že to byli komplet noví vedoucí, snad se ze současných chyb poučíme a příště to bude lepší. Sama za sebe vím, že to pro každého vedoucího nebylo jdnoduché a pro mě už vůbec ne. Nechtěla bych nic řešit hádkou a případnými nespory, podle mě na diplomatické řešení jsme všichni dost staří, tak se to nějak povede. Jenom si všimněte, prosím, že když píšu o nějakém konkrétní příkladu píši NĚKTEŘÍ vedoucí a nikoho neočerňuji konkrétně.
Zatím se mějte krásně a všechny pozdravuju
Katka

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Kotel
14.09.2008
Ale očerňovat a pomlouvat jo co ? :)

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Iva
14.09.2008
no jak myslite:)ono neni zas tak lehke nekoho vochcat:)

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Michal
13.09.2008
ještě zpráva pro admina:)..Peťo..zařiď prosím, aby se tady na diskuzy objevovaly maily, které tu zadáme:)..THX

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Michal
13.09.2008
ugh..tady se to nějak rozjelo...zajímavé, že nám něco takového na táboře nikdo neřekl...Aničko:)....jen na vysvětlení...jeden vedoucí odjel ze svých odobních důvodů..další byla napomenuta za porušení táborového řádu a na svoji žádost odjela domů...jinak..psaní "atd.", "mnoho dalších věcí" jsou nám naprosto k ničemu..pokud máte nějaký problém nebo návrh, nápad a nechcete to tu řešit veřejně, máte naše maily - stačí napsat a my to rádi probereme a vyřešíme :)...myslim si, že to takhle stačí:)..čágo bélo :P

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Kotel
13.09.2008
To jo, to je fakt, pár much to mělo. Já si ale myslím, že pořádek v týmu byl nebo teda aspoň já jsem byl spokojenej se svým týmem - mí svěřenci byli výborní. Pokud vím, tak ty co chodily kouřit tak ne s vedoucím, ale s praktikantem, kterýmu to prej pak bylo vyčteno a zakázáno (těžko uhlídáš někoho, kdo má sám hlídat). Jinak od toho je tohle fórum, aby se zde psaly připomínky a na příští rok by se to už snad ohlídalo. :-D Ale neříkej, že tam nebylo nic co by se ti líbilo??

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Anno
12.09.2008
Mno jako když si ani pořádek v tymu neumíte udelat.vIZ HADKA..A Odjez vedoucich.A Vubec organizacni vypadky.Deti kterí chodí kourit s vedoucím....eh...a mnoho dalších věcí:)myslím si že Vy víte co bylo ready a co zrovna ne:)))

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Kotel
12.09.2008
Zdravím, jak to tady tak čtu, tak koukám, že dost návštěvníků sem chodí jenom pomlouvat, když to někomu dělá dobře, prosím, ale dokazujete tím jak je jednoduchej, je snadný pomlouvat a říkat, že tamto bylo lepší atd., ale naopak to už nejde, že? Jinak komentář o celým táboře co a proč to tak je, jsem četl už hodně dávno před táborem na těchto stránkách, tak nevím co je sprostý. Podle mě je to jednoduchý, když chci pomlouvat tak pomlouvám, ale neudělám ze sebe blba tím že melu hovadiny. A ještě by mě zajímalo, milá Anno, čím to bylo trapný?? Rádi se z toho určitě všichni poučej (odpovědi typu vším atd. radši nepište, nerad bych si myslel o vás něco blbýho). A víš kolik táborů na světě muselo bejt ještě lepší? :-D To je asi tak vše, co sem chtěl v rychlosti a stručnosti říct. Zatím ahoj

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Jana
12.09.2008
Ahoj,
kazdy tabor je jiny a jsme radi za pozitivni i negativni ohlasy. Pozitivni nam udelaji radost a z negativnich se poucime. Proc na tabor jeli jini vedouci, se muzete docist v diskuzi na strane 3, mimochodem zverejnene jiz pred taborem.

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Iva
10.09.2008
Souhlasím.Trošku zvláštní.Tučkopolo zverejnilo jak to vlastn¨ě s celým taborem je co se tyče Ledče...a Vy nic.Jako by se nechumelilo.Je to od Vas celkem sprostý...měli ste to říct už mnohem dávno.Tim se akorád okazalo o čme ten Váš tabor asi tak je.

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Anna
10.09.2008
Tabor byl poněkud trapný.Už to není co to byvalo.Vime proč,že?!Co jsëm slyšela Tučkopolo bylo mnohem lepší.

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


kotel
13.08.2008
taky mu musim polichotit :-D

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Ivča
13.08.2008
Ahoj lidi, Petra moc chválim, stránky jsou přímo super.
Moc ti děkujeme :-)

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


webmaster
31.07.2008
Mila Hano,pokud chcete,muzete si udelat stranky sve a po svem...

Letní tábor Ledeč nad Sázavou