Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2023 - 15.7. - 29.7. 2023

Diskuze


Anča/ 2
17.09.2008
néééééééé, jen to ne. tak sorry :-D

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Kotel
17.09.2008
Jakej Jiříčku :-D asi budu muset přejít pole a dát ti pár kliků :-D

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Anča/ 2
17.09.2008
Sorry oprava- Jiříčku

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Anča/ 2
17.09.2008
To si jenom myslíš Jiříčko, že tvoje družstvo bylo nejlepší a nejhodnější... :-D :-D :-D :-D Netvrdim, že nebylo dobrý, ale nejlepší byla 2. Super vedoucí a super lidičky po kterejch se mi strašně moc stejská. Jinak všechny moc pozdravuju a příští rok se moc na všechny těšim. Všichni se mějte dobře a nepřestávejte se smát, protože mračení nikomu nesluší :-)
( nemáte všichni zač, za povzbudivou zprávu, protože je pravdivá)
:-)
Zdraví Anča D.

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Kotel
16.09.2008
To je má dlouholetá přezdívka. Myslím si, že je to lepší nežli Jirka - to by už nikdo netušil, kdo to může bejt. Já na rovinu debatoval už od začátku. Nikdy jsem netvrdil, že tábor neměl žádnou chybu, ale tak hroznej zase nebyl - naopak mě se tábor moc líbil. To kouření je problém, který se stejně na žádným táboře nedá vyřešit, děti jsou vynalézavější. Noční veselí - je fakt že párkrát jsme byli hluční, jinak ty etapy vesměs byly dobrý, ale tím že ne všichni znaly okolí tak dobře jako ty, která na ten tábor jezdíš už dlouho, tak to nemohlo být úplně vypilovaný. Jinak děkuji Aničce D. za povzbudivou zprávu (první a doufám že ne jedinou :-D ) a pro přesnost aby nevznikly nejasnosti, tak jsem byl vedoucím prvního družstva (toho nejlepšího a nejhodnějšího ) :-)

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


a ještě...
16.09.2008
A nejvíc po Ančách který netušim,kdo jsou!!:):):)
Juj...lidi...máte tu přeci rozebírat, jak to bylo všecko nejlepší...skvělý diskotéky, cétéčka, výlety, Filip v bodíčku jak pobíhal po táboře, noční bojovky, který odhalili vnitřní sílu všech lidiček, bezva maskoty z kuchyně, skvělý ježdění na lodích a kánojích (já si to moc užívalaú), bezva svačiny, všechny skvělý hry, štafetu smíšeňáků co běhali i dospělý, večení sprchování, zpívání u táboráku, stavění domečků v lese, klikování sprostých kluků, holky vy puberťačky starší letní a táborový lásky a proplakaný noci jak děsně ho milujete:):) Vše bylo tak super!

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


ještě ode mě...
16.09.2008
Stýská se mi po všech!!!

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


721 260 514
16.09.2008
:):)

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


to mělo být z Lomnice u Sokolova telefon:)
16.09.2008
.

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Hanka Kaldecová, praktikantka oddílu číslo 10
16.09.2008
Nemám ponětí kdo je Anča a Anča2, taky nemám ponětí kdo kouřil s dětma a už vůbec nemam ráda kritiku (ale je důležitá já vím). Tábor si zásadně jezdím užívat!
A taky si myslim,že až na tuhle diskuzi narazí jakýkoliv rodič, tak už NIKDY svý dítě nepustí na žádný tábor, natož pak na náš!:) Je to vážně legrace. Děti moje (míněni úplně všichni), měli jste v tu dobu prázdniny a ty se přece mají užívat,ne??
KOUŘENÍ JE NEZDRAVÉ A STOJÍ TO ZBYTEČNĚ PENÍZE!!!
Tábor byl bezvadný, příště jedu zas. Kdo nechce, ať zůstane doma!
PS>v mojí největší pubertě pro mě bylo všechno trapný!

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Anča/ 2
16.09.2008
Hele Anno, sice vůbec nevím, která seš. A ikdyž mě to vůbec nezajímá, tak já osobně si mysím, že tento tábor byl jeden z nejlepších. Ano, je dobře, že řekneš svůj názor. Ikdyž je poněkud negativní, ale řiká se, že v životě by se mělo všechno brát v tom lepším světle. Nevěří, že na tomto táboře nebyla jediná věc, která by se ti nelíbyla a sem dokonce přesvedčená, že jich bylo spoustu. A pokud jde o to kouření, tak nevidím důvod proč to znovu rozebírat, když už se to vyřešilo na táboře a je to uzavřená věc. Sice tento tábor nebyl uplně bez chyby, ale jestli jsem si nějaké všimla, tak byla malá a nemělo cenu ji nějak moc řešit, protože si jí ten člověk uvědomil sám a už jí neudělal a nebo se na ní postupem času zapomělo a už se neopakovala. Myslím, že všechny velké prohřežky se vyřešily hned a jakmile byly patřičně potrestány, tak už nebylo nutné se k nim vracet. To je vše co sem tak nějak k tomuhle chtěla říct a doufam, že si nikdo nemyslel, že sem to co psala ,,Anna" psala já a jestli ano, tak ho to snad už přešlo. Těším se na příští rok a doufám, že se tam všichni ve zdraví zase sejdeme.
Zdraví Anča D.

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


katka
16.09.2008
oprava: tato debata mě belmi zaujala...

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Katka
16.09.2008
Ahoj, tak tato dobata, mě velmi. Když už se tady mluví o očerňování a pomlouvání, tak ze všech přezdívek by mělo být jasné kdo je kdo a tím také debatovat na rovinu, že pane Kotel? Anča měla jediná z dětí na táboře odvahu se ozvat a nepoužila žádnou přezdívku. Tak by se ní nemělo hned útočit, protože si to asi nemyslí sama, myslím, že o to mluvila minimálně se svým oddílem. Ono není jednoduché se sem takhle ozvat a vy se na ni hned sesypete... To že děti, chodili s vedoucíma a praktikantama kouřit jsem samozřejmě věděla a nejen já, není moc těžké se toho všimnout... Z mojí strany a za mě jako za praktikanta si myslím, že někteří vedoucí mohli vynaložit více úsilí do etap celotáborovky, minimálně nějaké lehké převleky, když o to byli o poproseni. A déle se mi moc nelíbila vaše hlučnost při téměř každonočním veselí, to že nám někdy děti chodili na pokoj, že nemůžou spát a někteří vedoucí mávli rukou... Podle mě hrálo velkou roli, že to byli komplet noví vedoucí, snad se ze současných chyb poučíme a příště to bude lepší. Sama za sebe vím, že to pro každého vedoucího nebylo jdnoduché a pro mě už vůbec ne. Nechtěla bych nic řešit hádkou a případnými nespory, podle mě na diplomatické řešení jsme všichni dost staří, tak se to nějak povede. Jenom si všimněte, prosím, že když píšu o nějakém konkrétní příkladu píši NĚKTEŘÍ vedoucí a nikoho neočerňuji konkrétně.
Zatím se mějte krásně a všechny pozdravuju
Katka

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Kotel
14.09.2008
Ale očerňovat a pomlouvat jo co ? :)

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Iva
14.09.2008
no jak myslite:)ono neni zas tak lehke nekoho vochcat:)

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Michal
13.09.2008
ještě zpráva pro admina:)..Peťo..zařiď prosím, aby se tady na diskuzy objevovaly maily, které tu zadáme:)..THX

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Michal
13.09.2008
ugh..tady se to nějak rozjelo...zajímavé, že nám něco takového na táboře nikdo neřekl...Aničko:)....jen na vysvětlení...jeden vedoucí odjel ze svých odobních důvodů..další byla napomenuta za porušení táborového řádu a na svoji žádost odjela domů...jinak..psaní "atd.", "mnoho dalších věcí" jsou nám naprosto k ničemu..pokud máte nějaký problém nebo návrh, nápad a nechcete to tu řešit veřejně, máte naše maily - stačí napsat a my to rádi probereme a vyřešíme :)...myslim si, že to takhle stačí:)..čágo bélo :P

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Kotel
13.09.2008
To jo, to je fakt, pár much to mělo. Já si ale myslím, že pořádek v týmu byl nebo teda aspoň já jsem byl spokojenej se svým týmem - mí svěřenci byli výborní. Pokud vím, tak ty co chodily kouřit tak ne s vedoucím, ale s praktikantem, kterýmu to prej pak bylo vyčteno a zakázáno (těžko uhlídáš někoho, kdo má sám hlídat). Jinak od toho je tohle fórum, aby se zde psaly připomínky a na příští rok by se to už snad ohlídalo. :-D Ale neříkej, že tam nebylo nic co by se ti líbilo??

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Anno
12.09.2008
Mno jako když si ani pořádek v tymu neumíte udelat.vIZ HADKA..A Odjez vedoucich.A Vubec organizacni vypadky.Deti kterí chodí kourit s vedoucím....eh...a mnoho dalších věcí:)myslím si že Vy víte co bylo ready a co zrovna ne:)))

Letní tábor Ledeč nad Sázavou


Kotel
12.09.2008
Zdravím, jak to tady tak čtu, tak koukám, že dost návštěvníků sem chodí jenom pomlouvat, když to někomu dělá dobře, prosím, ale dokazujete tím jak je jednoduchej, je snadný pomlouvat a říkat, že tamto bylo lepší atd., ale naopak to už nejde, že? Jinak komentář o celým táboře co a proč to tak je, jsem četl už hodně dávno před táborem na těchto stránkách, tak nevím co je sprostý. Podle mě je to jednoduchý, když chci pomlouvat tak pomlouvám, ale neudělám ze sebe blba tím že melu hovadiny. A ještě by mě zajímalo, milá Anno, čím to bylo trapný?? Rádi se z toho určitě všichni poučej (odpovědi typu vším atd. radši nepište, nerad bych si myslel o vás něco blbýho). A víš kolik táborů na světě muselo bejt ještě lepší? :-D To je asi tak vše, co sem chtěl v rychlosti a stručnosti říct. Zatím ahoj

Letní tábor Ledeč nad Sázavou